Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

www.pesamacka.sk
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 12.Nov. 2008 10:42    Predmet: www.pesamacka.sk Odpovedať s citátom

Velmi negativna skusenost.
Objednala som si odtial granule, 4kg Accana Kitten (510 SKK), 2 kg Eukanuba Kitten (589 SKK), Zverlit (80 SKK). Do poznamky som napisala, ze si veci prevezmen az 10teho (pondelok). Dva dni po objednavke mi volal majitel, ze zasielka je pripravena, mozem si pre nu prist. V pondelok som tam teda vyslala manzela (doma ani zrnko granuli, nemala som ziadnu rezervu).
Prisiel tam a pani mu oznamila, ze granule tam este nie su, ze budu az na druhy den poobede. Bolo 17.30, doma ani granula a ja niekde na dialnici. Zhanat o tristvrte na sest vecer granule v samorine je dost o hubu. Nakoniec som u miestneho veterinara kupila granule za 156 SKK (400 g).
Na druhy den som volala majitelovi obchodu, ktory mi vysvetlil, ze predavacka je tam necely tyzden a ze si to poplietla, ze granule tam boli pripravene. OK, beriem, stane sa.
Poobede som si teda pre ne isla a skoro som dostala infarkt. Accanu mali len 3 kg balenie (426 SKK) a pani mi povedala, ze ine nemaju a ani nemali (teda vyjma 400 g balenia). Takze cela nasrdena som teda zobrala aj tu trojkilovku a posledna kvapka bola, ked mi za zverlit zauctovala cenu 98 SKK miesto na nete uvadzanych 80 SKK.
Takze v konecnom dosledku som zaplatila na kile krmiva o cca 20 SKK viac (spolu cca 60 SKK) a na zverlite o dalsich 18 SKK. Ked k tomu pripocitam este granule od veta, ktore moje fretky odmietli zozrat, tak ma ten nakup vysiel velmi draho.
O sice ochotej predavacke, ale totalne neschopnej sa radsej nebudem vyjadrovat.
Takze z mojej strany www.pesamacka.sk NIKDY VIAC.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Streda 12.Nov. 2008 21:21    Predmet: Odpovedať s citátom

A co si sa neozvala, ze zverlit stal 80? Nemala si k tomu nejake potvrdenie objednavky abo nieco podobne? Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 13.Nov. 2008 9:14    Predmet: Odpovedať s citátom

fuuu.. sice BA neznasam ale v tomto som rada, ze tu byvam Cool
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Štvrtok 13.Nov. 2008 10:05    Predmet: Odpovedať s citátom

To Mocca: bola som v takej vyvrtke, ze keby som zo seba dostala co i len slovo, tak im tam z toho urobim kulnicku na drevo.
Napisala som majitelovi, tak som zvedava, co z neho vylezie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Irena Feriancová
E-shop

Založený: 02.03.2007

PríspevokZaslal: Štvrtok 13.Nov. 2008 12:13    Predmet: www.pesamacka.sk Odpovedať s citátom

Vazena pani Zamecnikova,

do predajne Pes a macka ste si prisli Vy aj Vas manzel nakupit ako bezny zakaznik a nie ako zakaznik internetoveho obchodu, cize Vam bol tovar predany za bezne predajne ceny kamenneho obchodu. Je predsa uplne logicke ze kamenny obchod je drahsi ako internetovy obchod, vzhladom na rozdielne naklady na prevadzku.
Vase spravanie sa na predajni - behanie predavacke za predajny pult a kasu s odvolavanim, ze sa s majitelom velmi dobre poznate (aj ked sa nepoznate) - povazujete za bezne a normalne spravanie sa v obchode? V pripade ze by ste sa predavacke odvolali na objednavku na internete, bola by Vasa poziadavka preverena a tovar by Vam bol predany za ceny internetoveho obchodu.

Vymazanim tohoto prispevku si priznate chybu postupu ako aj zavadzanie z Vasej strany.

S pozdravom Irena Feriancová
Pes a macka sro
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Štvrtok 13.Nov. 2008 12:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobry den!
Pani Feriancova, za pult som predavacke behala preto, ze si nevedela poradit s Vasimi internetovymi strankami a mala som snahu jej trochu pomoct, aby som tam nestravila dalsiu pol hodinu, kym sa zorientuje na webe.
Vas manzel ma ubezpecil, ze objednane veci mam v obchode, takze som predpokladala, ze pridem ako zakaznik internetoveho obchodu a dostanem objednane veci za i nternetove ceny a nebudem ich este k tomu musiet hladat po predajni.
NIKTO ma neupozornil, ze to tak nie je a ze pokial si vyberiem z Vasej ponuky moznost osobne prevzatie (cim Vam setrim cestu, palivo a cas, ktory inak stravite rozvozom), tak budem potrestana tym, ze dostanem veci za vyssie ceny a este k tomu v pripade Accany nie to balenie, ktore som si objednala.
S Vasim manzelom sa skutocne poznam, sice velmi zbezne, ja som to ani tak neprezentovala, ze sa pozname dobre. Pozname sa cez majitela obchodu Pet Store a tusim aj cez majitela portalu ifauna. Nikdy som mu nebola predstavena, takze moje meno asi nepozna.
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Štvrtok 13.Nov. 2008 12:26    Predmet: Odpovedať s citátom

A okrem toho som Vasej predavacke povedala, ze som si PRISLA VYZDVIHNUT OBJEDNAVKU a aj som jej povedala, ze na internete mate ine ceny.
Návrat hore
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 13.Nov. 2008 14:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Teda taku blbost som uz davno necitala....ze si niekto objedna cez net, a ked si po tovar pride osobne, tak plati ako keby ho kupil v kamennom obchode....Uz som nakupovala cez internet x veci a nikdy mi nikto takuto kapustu do hlavy netlacil a tovar som dostala v cene, ktora bola uvedena pri mojej internetovej objednavke....

Tu predavacku by bolo dobre zaucit do prace s PC a pani Feriancova by si mohla niektore veci najskor overit, nez zacne napadat zakaznika Confused S takym marketingom sa daleko nedostane....predsa nas zakaznik nas pan Idea

Namiesto ospravedlnenia, ze mal taketo neprijemnosti, ktore boli chybou organizacie obchodu a predavacky (hlavne ze hubu ma dost velku, akurat IQ zaostava) este dostane aj od sefky, ktora sa riadi vylucne tym, co jej neschopny zamestnanec natara....pekne....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roby
Moderátor
Moderátor

PríspevokZaslal: Štvrtok 13.Nov. 2008 18:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Keďže tu pani Feriancová, ktorú nepoznám a predpokladám, že to nebola "tá pani za pultom", popisuje ako som bol nakupovať ako bežný zákazník kamenného obchodu v obchode Pes a mačka na Tomášikovej, rád sa aj ja vyjadrím...
V pondelok, keď som sa vracal domov zo služobnej cesty z Ilavy unavený ako kôň, som si urobil 30km zachádzku cez Bratislavu, aby som vyzdvihol objednané granule v obchode, kde mali byť pripravené na osobný odber "vraj" už celý týždeň. Obchod som hľadal potme a keďže som nevedel kde sa presne nachádza, chvíľu mi to trvalo. Takže nakoniec som to predsa len stihol pred 18:00 ale granule nemali Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil (ešteže som od prírody kľudný človek, takže pani za pultom si to neodniesla)... V obchode asi tak "10m2", kde sa nedá platiť ani kartou, mi tá pani za pultom potom, ako som jej vysvetlil čo som prišiel vyzvihnúť, oznámila, že vie o tých granuliach, ale budú tu až zajtra.

Takže môj kometár k celej veci je asi takýto...

Sú obchodníci a Obchodníci. Vzťah k zákazníkovi a jeho kvalitu si trúfam posúdiť, pretože pracujem pre zahraničnú firmu, kde som s týmito vecami denne v kontakte. Napokon už som mal konflikt s predajcom akva potrieb aj som mu oznámil, čo si o jeho praktikách myslím a zdá sa mi, že dieru do sveta svojím podnikaním dodnes neurobil Smile ... Bez akýchkoľvek emocií tvrdím, že kvalitu obchodníka preverí čas. Za seba však môžem povedať, že za moje peniaze nebude nikto v obchode Pes a mačka nakupovať Wink .
Návrat hore
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 13.Nov. 2008 22:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Obavam se, ze timto chovanim eshop ztrati akorat zakazniky.. :o)

motto: Proč lhát? Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili.
-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: