Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Predajne v Trenčíne

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Piatok 05.Dec. 2008 18:12    Predmet: Predajne v Trenčíne Odpovedať s citátom

Nejde nám net, tak píšem z mobilu, preto budem stručná, neskôr doplním viac. Dnes som zase po čase obehala zoo predajne v TN, a veľmi ma zamrzelo, keď som zistila, že v MiniZoo na Nám. sv. Anny majú 6 fretiek. Samozrejme, na pilinach. Čo ma prekvapilo-dve mali len 6 týždňov, ďalšie 4 asi 8 týždňov, podľa slov predavačky. Ale čo ma šokovalo-keď mi povedala, že pôvodne ich bolo 25!!! Naraz!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 05.Dec. 2008 18:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďalej, nemohla som si ich vziať do ruky a prezrieť, lebo "čo keby mi oblizali ruku a zdochli?" ale všimla som si, že to jedno 6-týždňové má pravé uško zalepené pilinami, vraj ho ostatné do neho kusali, tak mladších oddelili. Navyše mal misku s vodou vysokú asi takých 5-6 cm a plnú pilin. Ale ako môže niekto zobrať do predajne naraz 25 fretiek? 15 8-týždňových a 10 6-týždňových? Určite pre peniaze.

Naposledy upravil Mida dňa Piatok 05.Dec. 2008 20:37, celkom upravené 2 krát
Návrat hore
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 05.Dec. 2008 18:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak som sa chcela spýtať, či tu niekto náhodou nepozná majiteľa predajne, aby mu dohovoril a vysvetlil, čo fretky potrebujú. Prípadne niekto kompetentnejší ako ja, keďže ja mám Eda len 6 mesiacov, asi by ma rýchlo odpinkali, čo by sa na to podujal?
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 05.Dec. 2008 20:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Mida, dohováranie zverimexom väčšinou nepadá na úrodnú pôdu. Traba kontaktovať krajskú alebo regionálnu veterinárnu správu a dať im podnet na kontrolu toho zverimexu s podozrením na týranie zvierat....to je podľa mňa jediná schodná cesta.
Návrat hore
Mária.F
Člen SKCHF

Založený: 03.09.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 25.Dec. 2008 14:01    Predmet: Odpovedať s citátom

V tejto predajni som viackrát rozprávala predavačkám čo ako sa majú postarať o fretulky,ale odpoveď bola:bez pilín strašne smrdia. Raz som bola aj s majiteľom,ale badám,že nie sú výsledky.Je to síce už dávnejšie,ale vtedy boli unesený správaním mojich freťulí (Dášky a Kiary).Čo som sa presťahovala túto predajňu nenavštevujem,pre nedostatočný výber krmiva jak pre psov,mačky a už vonkoncom nie pre fretky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Maribell
Super medium
Super medium

Založený: 18.07.2008

PríspevokZaslal: Utorok 22.Feb. 2011 22:41    Predmet: Odpovedať s citátom

koncom jari a zaciatkom leta tam mavaju fretky pravidelne ..tusim cena minuly rok bola 63e ..uhm ale aj tak sa vsetky vzdy ani nije do dvoch tyzdnov predaju a cez zimu su uz na dverach tochto zverimexu vyvesene inzraty typu "predam/darujem 6 mesacnu fretku" ...ja viem ze su to krasne zvieratka aa na prvy pohlad sa dokaze clovek do nich zalubit ale nechapem..nikdy by som si nekupila ziadne zvieratko bez toho aby som si zistila nejake informacie co sa tyka zvieratka, chovu a vlastne vsetkeho...ja som uvazovala a zbierala iformacie 2 roky kym som naozaj zvazila vsetky pre a proti ..ale viem ze aj vdaka tomu ze som si dopredu nazbierala informacie tak som hned vedela co ma caka a nelutujem nic Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: