Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Hadame sa hadame
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
enigma2403
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 25.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 15:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirage Napísal:
Od: Mirage
Komu: enigma2403
Zaslal: St Jan 07, 2009 1:46 pm
Predmet: Re: Vickey
Bohužiaľ k samcovi ju dávať nechcem a nechcem ju ani stresovať dočasným domovom

Very Happy

hej? staci si pozret cas, ze tato sprava bola poslana skor ako ta druha ktoru som sem uviedla skor vsak?

najprv si napisala

[quote="Mirage"]Od: Mirage
Zaslal: St Jan 07, 2009 1:46 pm
Bohužiaľ k samcovi ju dávať nechcem a nechcem ju ani stresovať dočasným domovom

Od: enigma2403
Komu: Mirage
Zaslal: Streda 07.Jan. 2009 18:41
no nie docasny domov, len sa stretnut ako sa znesu... a nas samec je kastrovany

Od: Mirage
Zaslal: Streda 07.Jan. 2009 18:54
Predmet: Re: Vickey Citovať zo správy
Ok tak potom je to ina vec...mozme sa teda stretnut ako na seba budu reagovat

takto to bolo pokial viem, takze si suhlasila, tak mi nepis o samcovi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

No a Laughing ?BTW v prvej sprave si mi pisala ze si ju chces zobrat na den dva ako budu spolu vychadzat lebo jednu samicku uz rad nemal... takze to myslim ze docasny domov je..a okrem toho uz som tu pisala davno ze som si to rozmyslela kvoli tomu co sa tu rozoberalo

Nechapem co to stale riesis proste som sa rozhodla pre Pipu nie pre teba mam na to svoje dovody ktore urcite vela ludi pochopilo...ak ty nie co uz
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 15:58    Predmet: Odpovedať s citátom

ambera Napísal:
enigma čo by si robila v tom prípade - na stretku sa fretky budú znášať, no donesieš ju domov a tam si tvoj freťák začne brániť pred votrelcom Vickey svoje územie?? akú alternatívu si mala prichystanú ak sa toto stane?

tak zaprve jednalo sa o to, ze ho chcem na skusku, a to som nechcela... a zadruhe, ako by si si ty vyberala fretku? ty vies 100% zarucit, ze ked si vezmes novu fretku tak sa s tvojimi znesu? to nezaruci nikto... tak preco ja mam byt zla? nikto to neovplyvni a nevie dopredu ani ja ne... ale preto som sa chcela aspon stretnut co a ako....

a aj keby nie... islo o to, ze Mirage aspon mohla napisat ako sa veci maju, a nie klamat a zbytocne natahovat to, a potom sa ani neozvat a pod....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 16:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ambera o tom svoje vie ona ma jednu fretku oddelene od ostatnych a nema s tym problem vsak? Smile

Fajn idem robit zmysluplnejsie veci ako hadat sa s niekym kto sa nevie zmierit s tym ze nedostane fretku...budu aj ine fretky neboj sa...
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 16:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirage Napísal:
No a Laughing ?BTW v prvej sprave si mi pisala ze si ju chces zobrat na den dva ako budu spolu vychadzat lebo jednu samicku uz rad nemal... takze to myslim ze docasny domov je..a okrem toho uz som tu pisala davno ze som si to rozmyslela kvoli tomu co sa tu rozoberalo

Nechapem co to stale riesis proste som sa rozhodla pre Pipu nie pre teba mam na to svoje dovody ktore urcite vela ludi pochopilo...ak ty nie co uz

uz je to no a? pozri mne je jedno daj si ju komu chces, ked ne mne...
ide o to islo o to, ze si aspon mohla napisat ako sa veci maju, a nie klamat a zbytocne natahovat to, a potom sa ani neozvat a pod....

ide o jednanie, ked uz menis nazory, aspon oboznamovat a nie len osocovat a ani neviete nikto ako sa veci maju
Návrat hore
enigma2403
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 16:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirage Napísal:
ambera o tom svoje vie ona ma jednu fretku oddelene od ostatnych a nema s tym problem vsak? Smile

Fajn idem robit zmysluplnejsie veci ako hadat sa s niekym kto sa nevie zmierit s tym ze nedostane fretku...budu aj ine fretky neboj sa...

no keby islo o to, ona moze mat oddelene ja nie? napr.?
Návrat hore
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 16:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som nikoho neosocovala ...ty si zacala prva a pri kazdom utoku nasleduje protiutok Cool
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 16:02    Predmet: Odpovedať s citátom

enigma2403 Napísal:
Mirage Napísal:

no keby islo o to, ona moze mat oddelene ja nie? napr.?

Asi nie ked si dala prec aj samicku aj samceka
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 16:04    Predmet: Odpovedať s citátom

ja mám tri fretky momentálne každú zvlášť, tak niečo o tom viem ked sa mi fretky neznesú a tlčú sa. rok a pol spolu vychádzali a potom im zrachotilo v hlavách a tlčú sa Confused
ešte taká otázka to si budeš každú fretku brať na skúšku či sadne pochuti tvojmu freťákovi?
potom je tvoj freťák asi radšej s ľudmi ako so svojimi súkmeňovcami. nad tým si nerozmýšľala, ked nechce pri sebe iné??
enigma2403
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 16:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ambera Napísal:
ja mám tri fretky momentálne každú zvlášť, tak niečo o tom viem ked sa mi fretky neznesú a tlčú sa. rok a pol spolu vychádzali a potom im zrachotilo v hlavách a tlčú sa Confused
ešte taká otázka to si budeš každú fretku brať na skúšku či sadne pochuti tvojmu freťákovi?
potom je tvoj freťák asi radšej s ľudmi ako so svojimi súkmeňovcami. nad tým si nerozmýšľala, ked nechce pri sebe iné??

mal pri sebe jednu, tak ake ine? a neviem myslim ze uz som to napisala, chcela som sa uz stretnut.... nie zobrat si ju na skusku potom....

a samcek sa vratil spat, pretoze s babou sme sa dohodli, ze ak sa neznesu, tak si ho ona vezme spat, pretoze ja ho mozem mat oddelene, ale ona to tak nechcela, nechcela aby bol sam... a preto sa vratil spat....

ja byvam v trojposchodovom rodinnom dome, len s priatelom, takze u mna moze byt milion fretiek a kazda moze byt oddelena keby islo len o to....
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 3 z 6

Prejdi na: