Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Hadame sa hadame
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
enigma2403
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 25.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 21:50    Predmet: Odpovedať s citátom

ved jasne, ja dufam ze sa bude mat u teba dobre, mne nevadi ze ju mas, som rada ze ma domov...
mne vadil ten pristup, ze sme sa dohodli a potom nic, len klamstvo a ignoracia zo strany Mirage, mohla aspon napisat nech necakam tyzden ako neviem co, to je vsetko....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 21:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Jake klamstvo preboha? A ignoracia? Neodpisala som ti na jednu spravu nie na 50...Ty si strasne paranoidna...netoci sa cely svet okolo teba... nemyslela som kazdu sekundu na to ze som ti neodpisala a takisto som nebola 24/7 na fore aby som ti mohla odpisovat...uz sa konecne spamataj a netrep tu dokola nikto na to neni zvedavy ked mas so mnou taky strasny problem tak mi ho mozes povedat osobne Wink

Uz by to tu niekto mohol zmazat lebo ona sa asi nikdy nezastavi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 22:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirage Napísal:
Jake klamstvo preboha? A ignoracia? Neodpisala som ti na jednu spravu nie na 50...Ty si strasne paranoidna...netoci sa cely svet okolo teba... nemyslela som kazdu sekundu na to ze som ti neodpisala a takisto som nebola 24/7 na fore aby som ti mohla odpisovat...uz sa konecne spamataj a netrep tu dokola nikto na to neni zvedavy ked mas so mnou taky strasny problem tak mi ho mozes povedat osobne Wink

Uz by to tu niekto mohol zmazat lebo ona sa asi nikdy nezastavi

A bavil sa niekto teraz z tebou? priala som pipe, aby sa mala fajn s Vickey, tak ty prestan... a uz mi nepis, ako vravis nikto na to nie je zvedavy... a ked chces nieco riesit osobne, kludne dojdi do TN...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 22:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Spominala si ma tak neviem preco by som nemala reagovat... ak ta ja budem niekde verejne ohovarat chcem vidiet ako nezareagujes Wink
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 22:05    Predmet: Odpovedať s citátom

ako chces, mne to zily netrha, a este k tomu ked veris na ohovaranie (co sa tyka mojej osoby) tak to ako keby si ohovarala.... ale to je vedlajsie, kasli na to, ja ti uz nemam co povedat
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 22:31    Predmet: Odpovedať s citátom

heeej uz dost !!!! sa to neda citat... v kazdom pripade som rada, ze je Vicky tam kde je lebo u pipi najde vela lasky a dobrej starostlivosti Smile)) myslim, ze mirage sa rozhodla spravne... a uz sa tu nehadajte vybavte si to sukromne lebo kazite temu !!!
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Jan. 2009 22:33    Predmet: Odpovedať s citátom

edicia aj ja si myslím ale teraz to bude asi važnejšie..
ked sa spoja proti sebe dve tvrdohlave povahy Very Happy ale ne robim si srandu..

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Sobota 07.Aug. 2010 15:14    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Prosím všechny, jak členy tak nečleny klubu, aby přestali používat moje tel.číslo, můj mejl a ss, když si stěžují na praktiky a počínání členů klubu. Nehodlám být u všeho debil a fackovací panák.
Obracejte se na lidi kompetentní to řešit - což je vedení klubu.

V budoucnu další mejly a vzkazy tohoto rázu zde zveřejním a je mi jedno co o tom říká "listovní tajemství". Taky nebudu krýt jména těch, kteří si stěžují.

Děkuji za pochopení.
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 07.Aug. 2010 21:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Síce nechápem o čo ide, ale akceptujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Aug. 2010 16:30    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Johanko - asi tolik k tomu, že si mi lidi postěžují a čekají, že s tím něco udělám - pak v tom figuruje moje jméno a vypadá to, že jsem proti lidem zaujatá a nebo že je to stížnost přímo moje. Poslední případ byl i ten, že stěžovatel chce být anonymní - pak jsem u toho ten debil já.
Není nic jednoduššího, než směřovat své připomínky na vedení Very Happy
Možná se to tak děje více lidem, ale já na to nemám nervy Cool
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 5 z 6

Prejdi na: