Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

OCHRANA TULENOV-dolezite!!!
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Luciffa
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 15:41    Predmet: Odpovedať s citátom

moj nazor je ze ten text treba poslat na tu mailovu adresu na zaciatku a do predmetu dat to co je napisane ako predmet a nakonci s pozdravom treba dat podpis tak som to pochopila ja..
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 15:45    Predmet: Odpovedať s citátom

A poslat to ako?Akym sposobom,kde kliknut a tak...ja to neviem poslat z toho co sa nam tam zobrazi,ak to niekto vie,prosim nech mi povie Confused ...

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pipa
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 15:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Alena asi skopýrovaťa cez mail poslať.. Embarassed Embarassed Confused

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Luciffa
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 16:06    Predmet: Odpovedať s citátom

hej hej ja som to pochopila tak ze si otvoris svoju mailovu stranku das napisat novu spravu text skopirujes do spravy podpises sa a do predmetu spravy napises co je v tom texte ako predmet a adresa prijemcu je asi ta horna..
ale radsej nech sa k tomu vyjadri lenka6 aby so nahodou nedavala zavadzajuce info.. Rolling Eyes
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 16:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som to tak uz poslala,ved sa tym pokazit nic neda Wink ...

Návrat hore
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.03.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 17:51    Predmet: Odpovedať s citátom

jaaj som ja ale blbec ze som tam nenapisala navod aj pre nase "lamicky"hehe ale niee, som zabudla, sa ospravedlnujem, som spomilila tak sirenie tohto clanku..uuups Embarassed Rolling Eyes

ale presne ako Luciffa, prisla na to logicky, ano ano tak to ma byt, treba si staihnut ten list, a ak si ho otvorite, v prvom riadku je e-mailova adresa(kto je adresat), a pod tym sa nachadza predmet, ale mozte ho poznemnit napr - ochrana tulenov, ziadost o podporu v parlamente o ochranu prirody, je to len navod, kazdy moze tam napisat popripade aj svoj vlastny nazor, ale komu sa nechce tvorit bajky, moze tento..
dole sa podpisat a poslat zo svojho e-mailu, popripade od susedovnho e-mailu to je jedno Wink budeme radi za kazduckyyy hlas.. Laughing

mate naozaj dobre srdiecka, popripade sa chcem opytat, ci niekto este nepozna nejake podobne projekty ohladom pomoce zvierat, pralesov, alebo cohokolvek....budem vdacnaaa.....ci ciii
Cool
Návrat hore
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 18:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Pipa

no akurat som si pozrela to videjko , jooj ked ja tu cem toho grcajuceho smajlika, je mi neskutocne zle.
ja milujem kone a su to neskutocne krasne a inteligentne zvierata, a to videjko je hroozneee, a je mi toho luto, ale vlastna nevedomost ma stve asi najviac, apson to videjko motivuje ludi k cinu, ale oc maju robit?komu maju dat vediet alebo ako mozu zakrocit???kto pozna riesenie??

a este k tym konikom, ako koniky tak aj kravicky, prasiatka, zajaciky atd, maju svoju dusicku, a vsetky druhy su takto nasilne zabite - pre konzumentov...len s tym rozdielom ze kone su OBLUBENEJSIE ako kravicky atd...
ja uz n apr masko nepapam, dobre max 1x do mesiaca, ale rybky si este dam..ono to je kolobeh-ten potravinovy retazec, vicemene, ale je to len ludks krutost, by som zakazala konzumaciu masa na celom svete, vinimkov nasich masozravcov
Crying or Very sad
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 18:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja bohužial takéto videá nedokažem pozerať , a tiež to nechápem.
Ale masa by som nezriekla Embarassed teda aspon toho kuracieho určite nie....

Najsmutnejšie je,že mnoho koní, ktoré som poznala v starobe putovali práve do madarska na bitúnok .... ludom je oveľa pohodlnejsie chorého ,starého koníka predať, a ešte maju z neho aj zisk.
Nezaujíma ich, že ten kon ich mal určite rád, pretože im dovolil sa na nom vozit, pomáhal s nákladom, nechal sa čistiť a makal za nas. A odmena za tie roky driny? To, že ho posle kamionom v zlých podmienkach nevie kde a tam bude zabitý neviem akou hroznou metodou? prinajlepsom zastrelením....ale ajtak no Mad

Nechápem čo je na tom také tažké,nechať koníka na starobu pekne dožiť na pastve v stádočku.

Exzistuje už mnoho metod,hlavne frajeri horsemanshipáci už dokážu v priebehu pol roka spraviť z divého kona maznáčika, tak nevidím problem Sad

Dokonca teraz, čo má moja kobyla spolubývajúcu, tak tiež bola odkupena načierno od kamionistu, ktorý vykupuje kone a vezie ich na poslednú cestu do madarska... o 2 mesiace nato sa ožrebila a má krásne žriebatko. Je to teda riadna mrcha, kope a hryzie ako ťava, ale určite nemala lahký život, stačí sa na nu a jej zničený chrbat a šlachy pozrieť a to má len 8 rokov ! Ale určite sa časom jej správanie napraví.

A ešte nechápem starých zatrpknutých poľnohospodárskych dedov! Jedna krásna kobylka z dediny kde mam kobylu ustajnenu ,minulý rok uhynula, pretože sa pasla pred bránou jedného dôchodcu a ten jej sekerou zaťal do krku Crying or Very sad zomrela v poli na vykrvácanie ....a čo je najhoršie? Majitel kona bol obvinený za týranie, lebo si kone na noc nezatvara do výbehu a behaju mu po lúkach a obcas sa zatulaju aj na dedinu ( ako tiež je to somar, ale co narobit) ale ten vrah nedostal ani upomenutie, pokutu nič, dokonca sa všetci dedinčania tvaria ako keby spravil dobrú vec Crying or Very sad čo tam po anglickom trávniku, ten vyrastie, ale život a bolest ktoré musia zvieratá prekonať, je na nepovšimnutie ...

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 18:53    Predmet: Odpovedať s citátom

toto toto zvieratka nevedia rozpravat, a tak neviem co si myslia, co prezivaju a co citia, ale aj tak treba bojovat a postavit sa takym to ludom.
a ano heni, este ze tyto kamionisti su podplatitelny a da sa urobit dobry skutok....tak nech nas to vsetkych motivuje dalej pomaaahat.

a ano to s tym konikom..juuuuuuj chudaaatko za nic nemohlo, ved zvierata neni su skazene ludskym zmyslanim..to ich robin nevinnymi Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore
zuzka
Medium
Medium

Založený: 04.02.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Feb. 2009 19:18    Predmet: Odpovedať s citátom

mna aj tak najviac dojal clanok co som dnes citala na inernete,kde nejaky asi sedemrocný chlapec uýral male steniatko............
kam tento sve speje,ked už male deti robia taketo veci?
aketo videa ani pozerat nemozem,mne staci ked o tom citam. Crying or Very sad
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4

Prejdi na: