Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

OCHRANA TULENOV-dolezite!!!
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.03.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 19.Mar. 2009 22:46    Predmet: Odpovedať s citátom

A uz sa vobec niekto podpisal pod peticiu?hmm?teda aby som si statisticky vyvodila ci to ma zmysel nadalej sem posielat prispevky ochladom zachrany tulenov alebo nie.
Lebo verim ze mate srdiecka na spravnom mieste a vam to nemoze byt ukradnuteee Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soara
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.04.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Mar. 2009 9:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera na prime dávali reportáž. Vraj majú tento rok povraždiť v Kanade asi 300 000!!!!!!! mláďat. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad A potom ešte vraveli, že Rusko prijalo zákaz lovu tuleňov. No aspoň niečo trošku pozitívne.
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Mar. 2009 10:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Vie mi niekto povedať prečo je to nutné??? Crying or Very sad Ved tie plyšové zvieratká nikomu nič nerobia, a ani si nemyslím, že by boli nejak extra premnožene , a ked už zabiť, tak preco umlatiť ?? PRečo nie injekcia alebo guľka? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Pipa
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Mar. 2009 15:25    Predmet: Odpovedať s citátom

hena9 Napísal:
Vie mi niekto povedať prečo je to nutné??? Crying or Very sad Ved tie plyšové zvieratká nikomu nič nerobia, a ani si nemyslím, že by boli nejak extra premnožene , a ked už zabiť, tak preco umlatiť ?? PRečo nie injekcia alebo guľka? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Heni asi sa im na to dobre pozerá Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Mar. 2009 20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Lovia ich predovsetkym pre kozusinu ...aby si mohla nejaka zazobana svina hriat svoju vypracovanu draho pistenu riť!!!

Návrat hore
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Mar. 2009 23:47    Predmet: Odpovedať s citátom

preto ich zabijaju tymi kyjakmi, ci basebalkami..ze je to rychle..a taktisto aj konkurenci je rychla, tak si treba svihnut, bez ohladu na utrpenie mladat.
hoc na druhej strane som pocula, ze kanadska vlado za to tresce, ale usvedcit ich je tazke, pretoze nedostacujucim dokazom je napr. video

no otras, len tak pre info.my z kosic, sme sa do tychto peticii pustili, a vyzbierali sme co ja viem. cca.800-1000
tak to pokladam za uspech, cize ak ste sa niekto podpisal, vydali ste svoj nesuhlas s predajom vyrobkov z tulenov na europskych trhoch..
ja som si tam sama popodpisovala celu moju rodinu Rolling Eyes Wink

to soara: presne tak, podla statistik tento pondelok sa zacala sezona na lov tulenov, a kedze sa zda ze zakaz sa ujme, preto sa tento rok pocita za naj vyvrazdovanie tychto tulenov za posledne desiatky rokov..sak kto by nechcel zarobit, ked ma poslednu sancu..no ne? Evil or Very Mad
Návrat hore
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Piatok 27.Mar. 2009 2:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Kks, "milujem" tento kapitalizmus, každý len rozmýšľa, ako by mohol zarobiť... Evil or Very Mad Nuž, neviem, kto toto povedal, ale mal pravdu: "Až bude vyrúbaný posledný strom, zjedená posledná ryba, a otrávená posledná rieka, vtedy zistíme, že peniaze sa jesť nedajú." Môj obľúbený citát Wink
Návrat hore
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 08.Máj. 2009 11:28    Predmet: Odpovedať s citátom

tak konecne oficialne rozhodnutie v europskom parlamente znelo: ZAKAZ PREDAJA VYROBKOV Z TULENICH MLADAT DO CELEJ EU.
huraaaaa uz ziadne penazenky a privesky z tuleniiiiikov tu nekupime Razz
tym padom by sa mal lov znizit postupom casu (dufajme na minimum¨)okrem kmena Iunitov(ci tedda ako sa volaju')

vidno ze nase usilie staaalo za to Wink
Návrat hore
Maribell
Super medium
Super medium

Založený: 18.07.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 01.Máj. 2011 21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

mno moc by som sa netesila...je to sice zakazane...ale tak isto je zakazanych vela inych veci a proste sa deju...vzdy sa najdu ludia ktori proste budu chciet zarobit na hocicom...aj ked protizakonne ..ved zakazane ovocie chuti najlepsie..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Prejdi na: