Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

co si myslite ze je za farbu moja Amalka?
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Farebné varianty
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
myosotis
Člen SKCHF

Založený: 19.02.2009

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 19:50    Predmet: co si myslite ze je za farbu moja Amalka? Odpovedať s citátom

Zdravim Smile

Uz som sa sice radila s veterinarom, studovala rozne popisy sfarbenia freteciek, no stale som z tej mojej potvorky kusok mimo... Mam ich totiz dve, jedna - Rusalka je klasicka silver mitt a druha - Amalka je jej velmi podobna, len kusok skoricovejsi nadych ma... veterinar mi tvrdi ze je urcite silver aj ona a aj jedna chovatelka sa priklonila k striebornej... No ten odtien mi tam stale neda...

Fotku, na ktorej by bolo vidno tu jej farbicku sa mi zatial nepodarilo uplne vernu urobit, kedze vsetko v umelom svetle, pripadne s bleskom je robene, no najviac sa podoba tato fotecka, ale aj tam je taka cela kusok tmavsia ako v skutocnosti... Co si myslite ze je zac?

[img]http://www.serenesunset.estranky.sk/archiv/iobrazek/1[/img]
Pipa
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 19:53    Predmet: Odpovedať s citátom

mne nejde ten link otvorit.. Confused Sad

mrkni sem možno niečo nájdeš :

http://fretka.kom.cz/main/vybarveni-fretky-standardy.php

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
myosotis
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 19:56    Predmet: Odpovedať s citátom

hej tam som pozerala tiez som nic ine nevyhutala Very Happy ak nejde otvorit, skus rovno na stranku moju www.serenesunset.estranky.sk Smile hned uvodna fotka sa najviac podoba a potom su nejake aj na jej podstranke Smile
Pipa
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

na každej fotke vyzerá inak ale ja by som povedala že bud silver mitt bo smoky champagne.. Embarassed Embarassed
a Rusalka je stráááášne kráásna a samo že aj Amálka.. Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Wink

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 20:01    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Vida chovatelská stanice Razz
typla bych to na tchořovitou se znaky ( stříbrná se skořicovou dohromady by nešlo) takže pokud má nádech do skořicové - tak spíše ta tchořovitá
myosotis
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

No smooky champagne neni, to sme boli kryt s takym samcekom a to bola uplne ina farba Very Happy podla mna je skor silver mitt so skoricovym odtienom Very Happy alebo njeco podobne Very Happy no a hej, na kazdom svetle vyzera uplne inak Smile ma len kusok zarazilo ze k nej do registra napisali ze tchorovita ked tchorovita urcite nieje Shocked

Rusalka je uzasna, nadherna, ale je to riadny certisko Smile uzasne sa tesi ked niekoho kusne Very Happy ale sa kusok uz kludni Smile
myosotis
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 20:05    Predmet: Odpovedať s citátom

hmm naj by to asi bolo ak by sa na nu vedel niekto pozriet osobne Very Happy na tchorovitu mi fakt pride prilis strieborna... videla sim uz x tchorovitych, no toto je uplne ina farba....
Emka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 24.01.2009

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

my doma mame tchorovitú a vobec sa nepodobaju aj podla mna je to silver mitt
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 20:30    Predmet: Odpovedať s citátom

jejda,je to sice odveci,ale ty mas doma papillona?jeeej,aky to je psik,vraj moc inteligentny..A ako sa znasa s fretkami?A odkial ho mas?dakujem za odpoved Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
myosotis
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 28.Feb. 2009 20:36    Predmet: Odpovedať s citátom

hehe Smile hej, mam papillonku Jessy Smile aaa oo som ich priniesla s Amalkou tak narovnako cca takze spolu vyrastali a maju sa moc radi Very Happy len odkedy je doma Rusalka ma pred nimi kusok respekt, ale inak sa uzasne blaznia Very Happy mam niekde aj videjka, ale asi na starom pc... musim vyhrabat Very Happy
noo a je fakt velmi inteligentna Smile uzasne plemeno fakt odporucam Very Happy nieje to take nervne jak selijake modne plemena ze civava a york...

No a ja ju mam z Brna Smile stranku zatial ta CHS nema... No ak sa mi konecne ozvu z klubu budu tento rok steniatka Smile sa na ne tesim moc Wink
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Farebné varianty Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 1 z 4

Prejdi na: