Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ako mam malu fretulku kupat
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Mar. 2009 20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Vava, použi tlačítko "Hľadať" hore na titulnej stránke. Keď zadáš čo chceš vedieť (kúpanie, kŕmenie...) určite ti vybehne informácií na čítanie dosť Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Veva
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 07.03.2009

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Mar. 2009 21:29    Predmet: Odpovedať s citátom

johana : vyskusam .....a o krmeni tak stym zatial nemam problem ...skvor s ockovanim viem ze aj to je tam ......ale mna zaujma ze to sa chodi kazdy mesiac? alebo ako
Spinkaj sladko :´( bola si mojim druhým JA a mojim liekom na vśetko <3 MILUJEM ŤA ! navždy ! Nidky nezabudnem na to ako si vydýchla poslednýkrat a ja som v rukách držala už len tvoje telíčko :´( Veľmi chýbaš
Návrat hore
Pipa
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Mar. 2009 21:33    Predmet: Odpovedať s citátom

NIe

ked ju doneses v 8 týzdnoch ides 1. krat potom tusim v 9 a potom v 12 a konec a potooooooom už iba raz ročne Wink Wink

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Mar. 2009 21:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Veva: čo sa týka základných informácií odporúčam toto http://www.fretka.sk/veterinarna-poradna/ Celé. A v sekcii Preventívna starostlivosť je písané aj presne o vakcináciách.
Návrat hore
Dasha
Člen SKCHF

Založený: 27.08.2007

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 0:04    Predmet: Odpovedať s citátom

malicku fretulku nekup, naco, ved s malickou fretulkou snad nechodis na prechadzky, nie je to vhodne. Ide o to, ze co znamena malicka? Podla toho je mozne nieco odporucit. Ak je uz ockovana a dost velka na to, aby mohla mat voditko a tak...tak ju okup, keby bola ozaj velmi spinava z vonku, od blata alebo tak. Ale inak tak raz za mesiac....ja ich kupem malokedy, raz za cas. Hlavicku s uskami nechaj suchu. Samponik nejaky jemny a ried vodou. Nenechavaj velmi plavat vo vani, fretka to zvacsa aj tak zle znasa a plavanie ju aj velmi unavuje. Staci aj v umyvadle pooplachovat a hlavne riadne sampon splachnut.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Veva
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 9:49    Predmet: Odpovedať s citátom

dasha: ja este fretku nemam zatial sa iba zasobujem informaciami ako sa mam o nu starat ......takze hovoris ze nem Shocked ala by som chodit ked je malinka aka musi byt stara aby som mohla chodit ?
Spinkaj sladko :´( bola si mojim druhým JA a mojim liekom na vśetko <3 MILUJEM ŤA ! navždy ! Nidky nezabudnem na to ako si vydýchla poslednýkrat a ja som v rukách držala už len tvoje telíčko :´( Veľmi chýbaš
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 9:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavne musi byt riadne zaockovana proti prinke a besnote. Skor ju von neber. Wink
Návrat hore
Veva
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 9:57    Predmet: Odpovedať s citátom

cami: to mi je jasne a ty si sla so svojou fretkou na prechadzku ako bola mala?
Návrat hore
Dasha
Člen SKCHF

Založený: 27.08.2007

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 10:20    Predmet: Odpovedať s citátom

hm, citala som rozne nazory o vhodnom veku fretky, ktora moze ist na prechadzku. Pri Duffym som cakala mozno aj kym bude mat nejakeho pol roka, uz si to uplne nempamatam. Ale s Kirou som isla aj skor, dolezite je ockovanie, aby nic vonku nechytila a aby bola dost velka, aby sa Ti nevysmykovala z postrojceka, postrojcek zapinam tak, aby ostal priestor tak na jeden prst, aby to nebolo ani silno, ani moc volne. Moje fretulky chodia von radsej vecer a ja tiez, ked je menej ludi. Po prechadzke je dobre zvieratku skontrolovat labky, ci sa nieco nedostalo medzi prsty, ci sa nieco nezapichlo a take hovadinky, prejdem im vacsinou aj telicko, kozusok tak namatkovo, nie ze by to bolo nejake nutne, som si tak zvykla.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
zuzka
Medium
Medium

Založený: 04.02.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 10:27    Predmet: Odpovedať s citátom

my sme isli v nejakom 5 mesiaci,hlavne musi byt kompletne zaockovana fretka
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4

Prejdi na: