Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ako mam malu fretulku kupat
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 11:16    Predmet: Odpovedať s citátom

my sme prvykrat boli tiez okolo piateho mesiaca, lebo sme museli pre chorobu stale odkladat ockovanie....ale Lara prechadzky az tak nemusi....teda aby som sa lepsie vyjadrila, vcelku si vonku trocha ponucha a tak, ale moja a jej predstava o prechadzke je diametralne odlisna.....takze chodime na take "prestojky" Wink a obcas ked natrafime na dlhsi murik, tak pobezka vedla neho aj plynule
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WildSammy
Super medium
Super medium

Založený: 18.06.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 13:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Napisem teda aj moje skusenosti. Spockyho, ked bol maly tj. vo veku 7tyzdnov az par mesiacov som kupaval len zriedka. Nebolo dovodu, nesmrdel, bol cisty. Jedine ak sa zaspinil vonku. Na rozdiel od inych, ale teraz nechcem radit, som chodil so Spockym von uz vo veku 8-9tich tyzdnov a bez ockovani a bez voditka. Besnota sa uz nas uz dlhsie nevyskytla. Na ockovania chodil postupne. Chodil som s nim cez den za barak do travy, kde behal vacsinou za mnou a daval som nan pozor, aby neusiel alebo nieco nezjedol. Ked sa zaspinil, co bolo len zriedka tak som ho okupal a to tak, ze som pouzil sampon s mandlovym olejcekom a pod tecucou vodou z vodovodu. Nie studenou, ani prilis teplou, ale mierne vlaznou. Teraz, ked je Spocky uz velky tak ho kupem v detskej vanicke, do ktorej napustim vodu a tiez so samponom, ktory v sebe obsahuje olejcek. Kupem ho momentalne raz tyzdenne, lebo dost smrdi a tiez chodi von, tak byva aj spinavy od blata. Najlepsi sposob na kupanie je podla mna napustit vodu do lavoriku a tak kupat fretku. Vsimol som si, ze moj Spocky sa boji napr. sprchy. Taktiez neznasa prilis studenu vodu. Sampon je dolezity, aby nevysusoval pokozku, lebo potom sa prilis skriabu. Niekedy staci umyt fretku aj bez samponu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 13:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som zacla s fretulami chodit von po vsetkych ockovaniach. Asi tak v 4 mesiacoch. Ale ZASADNE NA VODITKU!!!!!! Nikdy nevies, kedy sa fretula zlakne a nechytis ju, ani keby si sla oproti! Wink
Návrat hore
Emka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 24.01.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som s moojou Kamilkou vonku este nebola teda hej ale mala som ju na rukach lebo este nemala vsetky ockovania a bola malinkaa....
a okrem toho ked dostala tu ruju tak skoro tak sme s nou vobec nechodili von po 1. aby sa jej nezaspinila vulvicka a po 2. ona ma este taku babätkovsku srsticku Laughing babo moje

kupat sme ju kupali po prvi krat asi tak ked mala 2 mesiace a potom kedsme prisli od WildSammyho s Vickey tak sme ich opláchli takze tak casto by sa nemali kupat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
WildSammy
Super medium
Super medium

Založený: 18.06.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 14:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Btw.. ked nechodite s fretkami von, nie su urazene? Ak nejdem nedajboze so Spockym 1den von, tak hra urazeneho a robi naschval zlotu po byte a strasne chce ist von.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Emka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 24.01.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 14:24    Predmet: Odpovedať s citátom

no mi chodievame okolo domu alebo do starej dubravky a dakedy chodime na skolakk ale nie na dlho ved je zima a uz boli nachladnute a nase niesu take urazlive aspon zatial Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Veva
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 07.03.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 16:19    Predmet: Odpovedať s citátom

emka: ahojky kolko ma tvoja fretka mesiacov ? je velmi zlatunka Very Happy
Spinkaj sladko :´( bola si mojim druhým JA a mojim liekom na vśetko <3 MILUJEM ŤA ! navždy ! Nidky nezabudnem na to ako si vydýchla poslednýkrat a ja som v rukách držala už len tvoje telíčko :´( Veľmi chýbaš
Návrat hore
Pipa
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 16:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Veva dovolim si odpovedat za emku.. emka je moja segra a Vickey Kamilka a Lesi su nase herečky..a Kami a Lesi su segri .. xD

a má 6 mesiacov

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Soara
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.04.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 19:10    Predmet: Odpovedať s citátom

To Sammy: Preto je urazený, lebo nemôže hladať samičku. Wink
zuzka
Medium
Medium

Založený: 04.02.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Mar. 2009 19:16    Predmet: Odpovedať s citátom

aj u nás sme urazený ked sa nejde vonku a len ležíme pri dverách a s nikým sa nebavíme.......
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 3 z 4

Prejdi na: