Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

CHS Serene sunset :)
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
myosotis
Člen SKCHF

Založený: 19.02.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 12.Mar. 2009 1:26    Predmet: CHS Serene sunset :) Odpovedať s citátom

Tak ked uz mi bolo umoznene prispievat aj do donedavvna mi nepristupnych sekcii, rada by som aspon kusok priblizila mna, moje fretulky a tiez ostatnu moju zverinu Laughing

1. Moje fretulky su zatial Amalka a Rusalka (no to ste sa uz asi niekde docitali Very Happy ) Rusalka je taky maly diablik (prave je v prvej ruji, tak sa kusok ukludnila, no stale je velmi nezbedna ako spravna fretecka Laughing ) niekedy v tomto obdobi bude mat rok Smile
Amalka je moja laska fretacia, mozem ju dat do ruky hocikomu a mam istotu ze nekusne, ani nic podobne Wink prvu ruju mala dosti skoro teda v 5 mesiacoch a teraz (teda v druhej ruji) som sa rozhodla, ze by bolo pekne mat od nej mladatka Very Happy Prave je nieco vyse 2 tyzdne pred porodom a uz v brusku citit mladatka, tak sa neviem dockat prirastkov Wink

2. moj dalsi zverinec tvoria psikovia - 2 fenky labradorky (moje vobec prve zvieratko s PP) teda Sendy - moj cierny flegmosko a Buffy - Malicke zlte pojasene minulorocne steniatko od sendusika Smile Dalej je tu Nellynka - ma 10 rokov je to najstarsi clen nasej zvieracej rodiny, je to taka nasa mala oriesnicka Very Happy malickeho vzrastu, velmi nervna a maznava zaroven Very Happy Dvor este obyva ceskoslovensky vlciak - Glen je sice priatelov, no patri k nam do svorky, tak ho spominam Very Happy No a este mam v byte malu rozmaznanu papillonku - Jessy Very Happy (moja chs sa originalne vola Serene sunset Very Happy)
CHS mam aj na potkaniky kedze uznavam chov s rodokmenom kde su jasni predkovia atd atd... kazdy pozname vyhody a nevyhody Smile Chovam najroznejsie farby a variety, takze je to fakt pestre Smile
No a aby tooho nebolo malo, sestra ma skrecky nejake a mastomysky Smile Tiez mam aj kamerunske kozicky, no tie su momentalne u kamarata, bo budu mat mladatka a bojim sa o ne kedze mam na dvore polovlka Very Happy takze sa im snazim najst pekny domov na nejakej farme alebo zahradke Smile

3. Moja malickost Very Happy Tak ia som Monika Smile (vsade na nete ma najdete pod rovnakym nickom ako tu, co mimochodom znamena nezabudka po latinsky Smile ) Uz od malicka som milovala zvieratka a vsetko co s nimi suviselo, nedokazala som si predstavit, zeby som robila nieco ine... Tak hned pos skonceeni zakladky (asi najvacsie utrpenie v zivote Very Happy) som sla na strednu veterinu do BA Smile Tato skola bola pre mna uzasna (nech si hovori kto chce co chce Very Happy) A vela mi dala do zivota Smile Odtial som sla (ia taka leniva co ma ucenie nebavilo a nikdy som sa knihe nedocitala nakoniec Very Happy ) na vysoku skolu... Konkretne Prirodovedecku fakultu UK odbor systematicka biologia a ekologia.... Tu som minuly rok uspesne zvladla statnice (tema mojej Bc prace bola Rozsirenie a populacne charakteristiky tchora tmaveho (mustela putorius) a tchora stepneho (mustela eversmanni) v strednej europe Very Happy (nech sme kusok odborny Very Happy) , takze mi mozete vraviet aj titulom Bc. Monika Very Happy (aj ked mi to pride velmi vtipne Very Happy) A rozhodla som sa pokracovat na Mgr. programe zoologia Very Happy A zarovem kedze chcem robit so zvieratkami na urovni dala som sa aj na externe studium kynologie v KE na veterine Very Happy (je to velmi zabavne dochadzat denne do BA a raz mesacne zdrhnut na druhy koniec slovenska na dalsiu skolu Very Happy) Nuz som rada niecim zamestnana Smile

No to by snad vsio bolo Very Happy nech vas neunudim romanmi Rolling Eyes O a este jedna vec o mne Very Happy miluje smajliky Very Happy takze asi ich u mna bude dost Very Happy
Wink
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 12.Mar. 2009 9:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Monika, vitaj medzi fretkarmi aj s Amalkou a Rusalkou a ostatnymi chlpacmi! Mas neskutocne uzasny zivot! Tolko zvierat okolo bol moj sen. Zial v panelaku sa toho moc chovat neda, ale vzdy som mala aspon nejake zvieratko.
Krpulkam zelam, nech sa im dari a aj ostatnym clenom rodinky a tesim sa na zazitky, co sem budes pisat. Uz teraz si viem predstavit, ako ich bude vela, ved u Vas doma sa urcite nudit neda! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 12.Mar. 2009 14:09    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Vitaj Bcmonika Very Happy fakt pěkný zvěřinec. Tvoje Bc práce by mohla být zajímavá i pro ostatní na počtení - nechceš se podělit? Embarassed Cool třeba by se to mohlo dát jako zajímavost na stránky klubu.
myosotis
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 12.Mar. 2009 14:17    Predmet: Odpovedať s citátom

jasne Smile mam to aj v PDF verzii, takze kludne mozeme dat na stranku Smile Povodne som aj mgr pracu mala mat o tchorikoch presnejsie o genetike, ci je mozne krizenie fretky s niektorym z nasich tchorov, no skolitel ne to nedostal grand, tak mam inu temu Sad Ale nevadi, sak este mam zivot pred sebou Very Happy

No a dakovala za privitanje Smile
Dodi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 12.Mar. 2009 14:26    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Ááá tak to si budeš hodně rozumět s Henkou9, ta píše práci právě o genetice fretek Very Happy
Jsi moc hodná, pošli tedy prosím podklady Maji, ona si s tím už poradí Very Happy
myosotis
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 13.Mar. 2009 11:23    Predmet: Odpovedať s citátom

uz som poslala Smile snad dorazi v pohode Smile

juuj no Amalke sa riadne brusko zvacsuje Smile dnes ju asi vezmem na ultrazvuk, nech kukneme miminka Smile juuj uz o 2 tyzdne mame termin Very Happy sa neskutocne tesim Smile Dufam, ze vsetko prebehne ako ma Smile
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 13.Mar. 2009 11:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Juuj! Drzim palce aby bolo brusko plne krasnych zdravych mimiskov! A uz teraz chystaj fotak !budem vyzadovat preciznu fotodokumentaciu potomkov Laughing

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
myosotis
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 13.Mar. 2009 12:00    Predmet: Odpovedať s citátom

jasnee Very Happy uz je pripraveny a nabity Very Happy jedine co ma hneva ze mame kusok menej svetly dom, takze secky skresluju Sad aaale to snad nejak vyriesim Smile mohlo by slunicko svjetit a vvtedy by bolo kraasne fotecky Smile
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 13.Mar. 2009 12:03    Predmet: Odpovedať s citátom

taky drzime tlapky, jsem zvedava co bude mit holcina za miminka! Smile no vsak jak uz jsem rikala z ni jsem proste unesena Smile

motto: Proč lhát? Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili.
-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Piatok 13.Mar. 2009 14:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Drziiiiime palceky aj labky!!!! Hlavne nech vsetko dobre dopadne a vsetci aj maminka su zdravuckiiiiii! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 1 z 10

Prejdi na: