Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ferdinko a Kikinka & Fredánek a Jessienka
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Utorok 24.Mar. 2009 15:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing .. to mi je povedomé ,najmä keď niečo pred tým zjem,tak mi oňuchávajú a oblizujú ústa......možno by Kikinka bola shopná aj zuby mi vyčistiť ,keby som jedla niečo dobré Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 24.Mar. 2009 20:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Vitajte na fore!!!! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Streda 25.Mar. 2009 14:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing uzasna svorka zivuchov.. vitajte a citte sa ako doma TAZzzz...
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 25.Mar. 2009 14:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujeme za privítanie Very Happy Very Happy Very Happy .toto fórum je super Very Happy ...je strašne fajn,keď si môžem o týchto úžasných stvoreniach pokecať s ľuďmi,ktorí sú do nich tiež takí zbláznení ako ja. V našej rodine je to len malá hŕstka ľudí,čo ich berie a nebojí sa ich.Švagor si bral fretiaka vtedy keď mi Ferdu (boli to bratia),ale asi tak po roku ho dal preč Crying or Very sad ,pretože im a hlavne manželke neprirástol k srdcu a stále sa ho bála. Tvrdili,že strašne kúše,lenže keď som si ho brala do rúk ja ,tak to bol len takí mazlivý macko.Škoda,že sa nezniesol s mojim freťákom(napádali sa úplne do krvi vždy,keď sa stretli) inak by som si ho najradšej zobrala k sebe ja.Dúfam,že sa má v novom domove aspoň z časti tak dobre ako tí moji dvaja drobci. U nich mávame občas dojem,že dom je ich a nás tu nechávajú bývať Laughing .To sa stáva úplne normálne,že keď idem večer spať,tak spod periny vykuknú dve ospalé hlavičky,pozrú na mňa spôsobom "Aha,ty chceš ísť k nám spať ? No dobre,tak my ti kúsok miesta uvolníme. Cool " A uložia sa naspäť Very Happy Very Happy Very Happy.Sú to také moje potvorky mazlivé Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Streda 25.Mar. 2009 16:37    Predmet: Odpovedať s citátom

adina Napísal:
. U nich mávame občas dojem,že dom je ich a nás tu nechávajú bývať Laughing .To sa stáva úplne normálne,že keď idem večer spať,tak spod periny vykuknú dve ospalé hlavičky,pozrú na mňa spôsobom "Aha,ty chceš ísť k nám spať ? No dobre,tak my ti kúsok miesta uvolníme. Cool " A uložia sa naspäť Very Happy Very Happy Very Happy.Sú to také moje potvorky mazlivé Razz

s týmto sme sa my už dávno zmierili, Laughing a ked sa tým mojím zdá, že zaberám veľa miesta v ich posteli tak cupitajú otravujú a ked sa im nepodarí ma v noci vyhnať z posteli tak urazené odkráčajú, alebo robia z miskami hrmot. Rolling Eyes
vitaj na fore Wink
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Streda 25.Mar. 2009 16:49    Predmet: Odpovedať s citátom

xixi pekne opisujes tie svoje zazitky a tiez ta vitam Razz ...neprinesies tu Kikinku ku nam,mojej veru nema nacisto kto usi cistit...ja len tak ako sa mi podari,lebo sa jej bojim hlbsie a to je o nicom Rolling Eyes ...len ktovie,ci by moja neostala skor bez uši Laughing ...to by uz aspon mala pokoj s cistenim Laughing Laughing Laughing ...

Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 25.Mar. 2009 17:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Tej mojej bambuľke takisto nedokážem vyčistiť uši ...to sa tak krúti až sa jej podarí dostať mi z rúk a zdrhá jak fretka Laughing Laughing Laughing ,ale okamžite vyhľadá Ferdu a chce mu to hneď oplatiť,lenže ona je pri tom taká nárúživá ,že ten začne šialene kvokať a snaží sa ufrnknúť Confused len škoda,že jeho nebaví Kikule čistiť uši...on tak len 3-4 sekundy,potom začne prskať a je dočistené Razz ...sranda je,že keď chodíme teraz pichať antibiotiká a sú spolu zavretí v prepravke,tak je tam riadny hurhaj...najprv kvoká Ferda a potom Kikula Confused ,ale hneď ako vidia a čuchnú pani doktorku tak je po srande...hneď sa mi pchajú do bundy s výrazom "Kľudne nám vyčisti ušká,len nás odtiaľto zober preč" Laughing Laughing
Návrat hore
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 25.Mar. 2009 17:33    Predmet: Odpovedať s citátom

hihi vsak to je ako v zivote...baby su takmer vzdy cistotnejsie..ale ta tvoja ma v tom asi nejaku uchylku uz...chudak Ferdo Laughing Laughing Laughing ...
Aj moja sa tak veterinarov boji,hned sa trasie ako zelé na torte Laughing Laughing Laughing ...to tie pachy zvierat a zle skusenosti....

Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 25.Mar. 2009 18:22    Predmet: Odpovedať s citátom

...no asi to bude už úchylka Laughing ,Ale keby si videla tie jeho ušká!..tá malá potvorka to proste vie Laughing

s tými pachmi u veta niečo na tom pravdy bude,tí moji krpci sú doma ako z divých vajec ,dokonca aj cestou v aute,ale akonáhle prídeme do čakárne u veta,tak čučia úplne v rohu prepravky a tichučko čakajú ako na smrť ...no úplní anjelici Wink
Návrat hore
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 25.Mar. 2009 18:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Moja sa ma drzi ako kliest a trasie sa...to uz nie je taka frajerka ako ked po byte nahana chudakov navstevnikov...
a ake ma uska?obzuzlane vkuse?

Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 31, 32, 33  Ďalší
Strana 2 z 33

Prejdi na: