Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ferdinko a Kikinka & Fredánek a Jessienka
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 07.Dec. 2010 15:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Adi, tak držíme pacinky ku skorému zotaveniu. Ešte ju k Ferdíkovi radšej nedávaj, počkaj zopár dní, nech si dievča oddýchne. Určite bola unavená aj z tej ruje a ešte operácia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Utorok 07.Dec. 2010 17:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujeme Smile No...asi máš pravdu skúsim ju nejako zabaviť aby toho Ferdíka tak nechcela ...ona na ňom hrozne lipne Rolling Eyes

Neviem či jej mám radšej navliecť aj nejakú ponožku ešte na to čo má od vetky Confused Bojím sa aby si nevyťahala stehy a aj keď jej vetka navliekla nejakú elastickú obväzovú vec aj tak neviem či to bude stačiť Confused Bude síce spinkať pri mne ale čo keby náhodou...........Máte nejaký zlepšovák ?????
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 07.Dec. 2010 20:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Kikinke drzime palceky aj labky, aby sa cim skor zotavila. Ponozku jej davat podla mna nemusis, aj tak by ju asi zvliekla. Hlavne ju sleduj. A k Fredikovi by som ju dala az ked jej daju von stehy. Po takych troch dnoch ich nechaj spolu pohrat, ale pod dohladom. Ale v klietke spolu by som ich nechala naozaj az po odstraneni stehov.
Návrat hore
paja
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 17.12.2006

PríspevokZaslal: Utorok 07.Dec. 2010 21:35    Predmet: Odpovedať s citátom

na ránu bych jí nedávala nic. Žofka dostala po kastraci na vet pruban, který si svlíkla ještě na veterině a Biga měla ránu přelepenou náplastí, druhý den jsem jí to odlepila, to byly jediný dva případy, kdy jsme na ráně něco měli a výsledek žádný. ono taky čím víc jí v tom budeš nípat, do něčeho navlíkat, přelepovat, tím spíš si i ona sama bude stehů všímat.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 07.Dec. 2010 23:28    Predmet: Odpovedať s citátom

a kolko ma stehov malinka?? len nech sa teraz nenamaka, dostala injekciu proti bolesti tak je teraz frajerka a nic ju neboli Smile

skore uzravenie prajem a este ma napadlo , ja som chalanom ranky po kastracii umyvala repikovým cajom, pekne im uz aj chrasty opadavaju (lebo nemaju stehy a su tyzden aj pol po zakroku)
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 08.Dec. 2010 9:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak máme zas sebou prvú noc a bolo to strašnééééééé Rolling Eyes Mala som ju v malej klietke vedľa seba ale do 4.30 sme nespali Rolling Eyes Neviem ako je to možné však ju to muselo hrozne bolieť ale babula sa snažila rozbiť klietku tak ako vždycky Evil or Very Mad Už som z nej bola zúfalá ,stále som ju dávala dole ale ona sa vždy drápikmi a zubmi chmatla mreží a lomcovala s nimi až hrôza . Ruku som mala stále cez mreže v klietke a ukludňovala ju ale nič nezaberalo Rolling Eyes Tak ma napadlo zúfalé rešenie Cool Doniesla som Ferdíka (aj ke ste mi radili ,že ešte radšej nie bohužial som si už nevedela rady Sad ..........No...presne ako som predpokladala .......naša malá ferdíkozávisláčka sa ukludnila a za pár minut zaspala ...konečne Smile Tak som Ferdíka zase odniesla späť Laughing Teraz ráno prišla na to ,že ho tam zase nemá a celé ródeo sa začalo znovu ...takže ju Ferdík znovu uspáva ...pod dozorom samozrejme Smile ale on je taký zlatý ,že si myslím ,že by jej neublížil ...aj tak prespí celý deň .......skôr sa bojím ,že si Kikča ublíži pri tom lomcovaní mrežami Sad A evidentne ju to bolí ...trdlo moje malé Sad ,lebo ked som ju v noci alebo skôr ráno pri tom jej záchvate brala na ruky tak vydávala nejaké zvuky a plytko a rýchlo dýchala Sad
Bože snáď to nejako prežijeme ,lebo ona je hrozný prípad Rolling Eyes Sad bojím sa aby si sama neublížila ...........

Edícia a vieš ,že ani neviem ? Nejako som ich zabudla spočítať Rolling Eyes Very Happy

Ferdíkovi som to tiež po kastrácii umývala ...teda lepšie povedané polievala ,lebo ako som sa mu toho dotkla namočenou vatičkou a to najjemnejšie ako som vedela tak chudák pišťal
Rolling Eyes Tak som zobrala ten čajík a Ferdíka nad umývadlo a zalievali sme guľky ...teda to čo z nich zostalo Very Happy a to mu evidentne robilo dobre beťárovi malému Laughing

babuľky ďakujeme za priania Smile
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Streda 08.Dec. 2010 9:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Adi, tak ich nechaj spolu, ked Kikinka tak vyvadza. Urcite lepsie, nez by mala mat stres. V klietke sa aj tak nemozu hrat a nahanat, takze by jej Ferdik nemal ublizit. A snad jej stichy nevyberie! Wink Urcite to bude kazdym dnom lepsie a lepsie.
Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 08.Dec. 2010 10:55    Predmet: Odpovedať s citátom

No nakoniec to skončilo tak ,že sú vo svojej voliére akurát som zablokovala poschodie aby sa Kikinka zbytočne nedrápala hore ...tam normálne spávajú .....ale dole je dosť miesta na všetko našťastie Smile
V tej malinkej klietke sa mi zdá ,že by po nej mohol stále loziť
Confused
Teraz vyzerajú spokojní Smile v rámci možností ........ Kikinka zase stresovala ked som jej ho znovu zobrala tak som ich nechala a čakám čo bude . Ale ak to bude tak ako vždy mali by prespať celý deň ...hlavne v tomto období tak spia stále .......a zobudiť sa až večer ...to potom Ferdíka poriadne zničím aby spal zase až do ďalšieho večera Laughing
Laughing štichy jej snáď nevyberie Cami : Very Happy Teraz ležia nalepení na sebe ako vždy a spinkajú Smile Dúfam ,že to už bude len lepšie Wink
Člen SKCHF

Založený: 12.09.2009

PríspevokZaslal: Streda 08.Dec. 2010 10:56    Predmet: Odpovedať s citátom

to musela byt noc..ja by som ich asi nechala spolu, ked je na Ferdankovi takto zavisla..chuda malinke, sa bálo, ze bude sama...ale davala by som na nich co najvasci pozor...tak ako pise Cami, malo by to byt uz len lepsie Wink
v kazdom pripade velmi drzim malinkej palce, nech je co najskor fit a myslime na vas
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Streda 08.Dec. 2010 11:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Adi, neboj bude lepšie. Ak je pri Ferdíkovi spokojná, tak ich nechaj spolu. Som fakt netušila, že je až taká naviazaná na neho. Držte sa.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Ďalší
Strana 31 z 33

Prejdi na: