Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ferdinko a Kikinka & Fredánek a Jessienka
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Streda 08.Dec. 2010 11:50    Predmet: Fredinko Kikinka Fredanek Jesienka Odpovedať s citátom

Zdravim urcito tobude len lepsie.Ja som vedela ze bude dobre ked sa Hugo prebral po markoze a ja som mu chcela pomoct nech sa nenamaha a on ma zubkami upozornil ze ja sam. Kikinke a Fredikovi je lepsie ked su spolu a urcito sa zaluju jeden druhemu. Velmi pomackaj vsetkych.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Streda 08.Dec. 2010 12:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasne Maji Smile ...
lulu : jasne ,že budem dávať čo najväčší pozor a ked nebudem môcť ja poverím ostatných členov rodiny Wink

Díky vám za podporu Smile

Niki ja by som tiež neverila ,že je na ňom tak šialene závislá ale už ma párkrát o tom presvedčila Rolling Eyes A tentokrát to potvrdila na 100%

Keď som ju videla ako vyvádza tak som sa modlila aby si nevytrhala stehy pri tom jej afekte Sad Fakt ...keby ste to videli Rolling Eyes ..až zle mi bolo Sad .............. Môj muž vypotil ,že " asi ju to velmi nebolí ked tak besní " ale ja viem ,že bolí ,lenže bez Ferdíka je to pre ňu asi horšie než tá bolesť Sad Teraz ich stále sledujem ako krásne spinkajú pri sebe bambulky moje malé Smile Aj Kikinka zrazu vyzerá ako keby jej nič nebolo ............ toto predsa musí zvládnuť ked zvládla kastráciu po dvojmesačnej ( a čosi ) ruji Evil or Very Mad No nie ?!?!
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 09.Dec. 2010 13:16    Predmet: Fredinko Kikinka Fredanek Jesienka Odpovedať s citátom

Zdravim tak ako sa maju kozusky? Kikinka sa uz hra juska?
Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 10.Dec. 2010 0:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Maji ešte moc nie Sad väčšinu dňa prespinká ....vyzerá unaveno ale neni asi čomu sa diviť ,sú to ešte len 2 dni Confused Snáď to tak má byť a bude to dobré ...............Možno je to trochu aj tým ,že predsa len trošku viac krvácala a tomu telíčku trvá kým sa dá do poriadku .........
Je normálne vo voliere s Ferdíkom ,len majú zabarikádované poschodie . Inak to proste nešlo ona bez neho nedokáže byť a už tak sa bojím sa či si tým vyvádzaním nejako neublížila Sad Dúfam ,že nie ...takto ked sú spolu je aspoň kludná .
Stále sa na ňu chodím pozerať ,v noci vstávam tak ako keď boli deti malé ...každú hodinku -dve ju kontrolujem....dokonca sa mi aj o tom sníva a potom si nie som istá či som tam za ňou už bola alebo nie ,tak pre istotu idem.............no hrôza ......asi mi už totálne hrabe Rolling Eyes
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Dec. 2010 22:14    Predmet: Kikinka Odpovedať s citátom

Adi tak uz lepsie? Verim ze ano. Tak sa drzte a nech ti kozusky pomahaju pri priprave vianoc. Huginko mi pomaha vydatne. Dnes som chcela konecne spravit vyzdobu a polozila som si krabicu z ozdobami na stol a Hugo sa vysplhal na stol a chcel mi podavat ozdoby. Pretoze sa mu nedala otvorit tak sa do nej chcel dostat az ju zhodol na zem a potom skocil na nu. Po otvoreni som zistila ze si musim kupit novu vyzdobu. Hugo sa asi uz hambil za staru aj ked mne sa pacila
Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Dec. 2010 22:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Maji tak to je super Very Happy Laughing Tak vieš panička, výzdobu je treba raz za čas meniť a keď si zoberieš ,že je pravdepodobne staršia než Huginko tak sa mu ani nediv Laughing On ti chcel pomôcť aby ti nebolo ľúto ju vyhodiť keďže je už poničená Razz Twisted Evil .priznaj sa ,že inak by sa Vianoce s ňou ešte minuli Wink Razz
No my tu už čosi máme vyzdobené ale len tam odkiaľ si to freťuky neodnesú ,lebo ak nechám čosi pekné a nebodaj trošku trblietavé na stolíku v obývačke tak sa mi to snažia rozobrať a odniesť si čosi z výzdoby aj do svojich skrýš Rolling Eyes
Stromček budeme zase zdobiť spolu tak som zvedavá koľko snehuliačikov mi zase bude chýbať Rolling Eyes Confused Keď si ich totiž neuchmatnú hneď pri zdobení tak to doriešia potom neskôr Rolling Eyes Embarassed Potvorky moje zlodejské Twisted Evil

Inak Kikinka je stále rovnaká Sad Vôbec sa nehrá ,len spinká celý deň Sad Dávame calopetku aby nabrala sily ...Nie som si ani istá či vôbec papá tak jej dávam granulky z ruky a aspoň tak si ich pár zoberie Sad Dúfam ,že sa to čoskoro úplne zlepší .Ranu má už celkom peknú ani nejaví nejaké väčšie známky bolesti keď sa jej dotknem ...tak snáď je to len vyčerpanosť po operácii :/ V piatok alebo v sobotu ideme na stehy(to bude 10. až 11. deň ) tak uvidím aká bude dovtedy Rolling Eyes
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Dec. 2010 9:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ako s Kikinkou?
Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 25.Júl. 2012 14:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Ospravedlňujem sa ,že akosi zanedbávam denníček ,ale nejak nemám nikdy žiadne dobré správy Sad

A ani dnes nie Sad Z pôvodných freťuliek už mi zostala len Kkinka ....dnes do fretčieho nebíčka odišiel Ferdík Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Je mi hrozne ,tak príšerne ,že neviem ako to ustojím Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Júl. 2012 5:58    Predmet: :-( Odpovedať s citátom

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 26.Júl. 2012 8:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to naozaj smutne, ked clovek pride o kozusky! Drz sa !!!
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 31, 32, 33  Ďalší
Strana 32 z 33

Prejdi na: