Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

byvanie
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Luciffa
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Streda 15.Apr. 2009 10:54    Predmet: byvanie Odpovedať s citátom

je to uplne off topic, ale chcem vas poprosit ak viete o nejakom podnajme, alebo prenajme(najlepsie nove mesto), kde by ma vzali aj s fretkami a nechceli by odomna cely majland..a mohlo by to byt dlhodobejsie, tak by ste mi tým veľmi pomohli, potrrebujem si najst bývanie, ale ludia ohrnaju nos nad tym ze mam fretky a nad tym ze fajcim Embarassed ..kludne piste sem, alebo formou ss...vopred dakujem..
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Streda 15.Apr. 2009 12:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Luciffa, tak sa nepriznaj, že máš fretky, veď to nie je ako pes, že to musíš 3x denne chodiť venčiť, takže si ľudia ani nevšimnú, že to máš doma. Ani naši susedia nevedia, že dačo také máme Smile Keď už budeš nasťahovaná aj s freťulami, už ti majiteľ nemôže chodiť do bytu Wink
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Streda 15.Apr. 2009 12:31    Predmet: Odpovedať s citátom

lucifkaaa ty truuuba preco si to nenapisala o 2 tyzdne skr??? kolegyna prenajala 2 izbovy byt v Ruzinove ale blyzko mesta a vobec jej nevadia fretky am moju lunku lubi.... noo skoda a tiez to prenajima za super cenu... ale nakoniec sa ta nastahovala jedna baba z intaku... skoooda Sad((
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Apr. 2009 1:14    Predmet: Odpovedať s citátom

jooj tak to je teda skoda edicia..bo ja to uz riesim takmer mesiac ale ked som mala vsetkeho plnu hlavu tak tu som furt len o fretulkach citala a pisala..vtedy mi nenapadlo ze by som to sem hodila..
a mida..to s fretulkami a fajcenim..to som myslela ze ak by bol nejaky podnajom..vsetky inzeraty su pre nefajciarov..a fretku cudzi nezvyknuty clovek tiez citi..veru len tak hocikto si nezobere k sebe do bytu tri potvory so mnou na cele
Rolling Eyes Laughing Laughing
edicia
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Apr. 2009 7:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Luciffa no skoda, vazne Sad tak prajem aby si skoro cosi nasla Smile hehe a co tak prestat fajcit ??? xi xi xi
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Apr. 2009 9:14    Predmet: Odpovedať s citátom

hm hm to sa povie.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Luciffa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Apr. 2009 15:51    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes mi šef zvestoval ze sa tento vikend stahujem Evil or Very Mad Evil or Very Mad , akoze mohol ma upovedomit trochu skor, horsie je ze mi zaplatil byvanie na Bernolaku(internát) a ja neviem ci su tam dovolene zvierata, mam blby tusak ze nie Evil or Very Mad Evil or Very Mad a tak zajtra ked zistim tak sa ozvem..ale ak nie su a ja momentalne s byvanim nemam na vyber tak budem musiet dat bambulky bud docasne niekomu ochotnemu na "prazdniny", kym si najdem normalne byvanie alebo na adopciu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
dufam ze taka situacia nenastane, ja ich nechcem stratit a nemam nikoho u koho by som ich nechala... Crying or Very sad Crying or Very sad
zuzka
Medium
Medium

Založený: 04.02.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Apr. 2009 17:13    Predmet: Odpovedať s citátom

na intrakoch zvacsa niesu dovolene zvierata,maximalne rybicky.....ale možno sa to bude dat.neviem ako je to tam ale u nas chodia denne upratovačky zmývat zem,ale keby nechodili a nemala spolubývajúce fajnovky tak tu Romea možem kludne mat....

Držím palce aby to dobre dopadlo
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Apr. 2009 17:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Luciffa, čo viem, tak na Bernoláku zveri oficiálne povolené nie sú, ale možno by to šlo chvíľu "na čierno", kým si nájdeš podnájom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
edicia
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Apr. 2009 18:57    Predmet: Odpovedať s citátom

ach tak to sa snad nestane, ze ich budes musiet dat prec... sakra keby ta baba kolegyni nezaplatina dopredu na 3 mesiace tak by som ju prehovorila... ked nebudes mat spolubyvajucu tak ich tam maj nacierno kym si nieco nenajdes , a hladaj a nepriznavaj sa k tomu ze fajcis a ze mas fretky.. keby nieco tak to tvoje ponozky... my ked sme boli v irsku sme tak tajili troch ludi Smile)) musis v tomto smere teraz klamat kym si nenajdes dobre ubytko a fajcit mozes aj pod branou Smile) silno drzim palce Smile)
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 1 z 4

Prejdi na: