Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Labka alias Fusaklička, Chilli, Hudri a Budri :D
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Emka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 24.01.2009

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 13:47    Predmet: Odpovedať s citátom

takkzee uz mas denicek a jak pekne si zacala .. super tak nech sa tebe a tvojim hereckam darí ..
inak poslala so ti SS
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.05.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

jej, ja som zabudla na podstatnú vec!!! Chilli sa narodila 29.6.2008, takže medzi našimi babami je 3-mesačný rozdiel Smile aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa váži 900g!
Smile

Johana, aj táto pani sa volá Janka... Ale ty máš asi na mysli majiteľku chovnej stanice, že?

Emka, mooooooooooooc pekne ďakujeme Very Happy Nápodobne!

http://picasaweb.google.sk/malajuha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Emka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 24.01.2009

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 14:01    Predmet: Odpovedať s citátom

dikess juuj Kami a Labka sa fakticky podobajuu pozri sifotky tam je tiez taka malinka ked bola este babo - http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 14:08    Predmet: Odpovedať s citátom

jeeeeeeeeeeeeej, fakt sa podobaju ako vajce vajcu Very Happy tak my mame fotecky aj tu
http://picasaweb.google.sk/malajuha/Labka#
http://picasaweb.google.sk/malajuha/Labka2#
http://picasaweb.google.sk/malajuha/ChilliSladkaVasen#

Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 14:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ved predsa sú vaše baby od toho isteho chovatela, nie? Podla registre maju rovnakeho otca Wink Tak sa niet čomu čudovať Wink

Adelka: Jee u vas v rodine su fretky veľmi oblubene, moja mam a chytit fretku ? Laughing To nehrozi, len v stabilizovanej polohe, ked ich zhadzuje zo stola a pod. Laughing

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 14:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Kráááásne fotečky Razz Razz Razz Je vidieť ,že Chilli je mazlíček.
Len teraz kvôli vám Wink začínam liezť znovu manželovi na nervy Rolling Eyes už som ho totiž začala otravovať,že chcem ďalšiu freťulku tentoraz" šampaňku" Laughing mám doma tchoríka ,albínku a ešte chcem tretiu ,no a Chilli ma dostala. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 15:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Adelka Napísal:
jej, ďakujem mocca Smile posnažila som sa Very Happy čo sa týka toho veta, boli sme u MVDr. Jurášika na Topoľčianskej v Petržalke. Chyby predtým urobil on, poslednú chybu v osudný deň urobila vetka, ktorá tam pracuje. Neviem jej meno, je to taká blondínka, čo doma chová veľkých pudlov, ktorí mimochodom vyzerajú dosť zanedbane. Som rada, že si si ten príbeh prečítala! Ďakujem!

thx za info Wink
Návrat hore
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 15:19    Predmet: Odpovedať s citátom

jj, heni, už sme to rozdiskutovali cez SS Very Happy no a keď som mrkla do registra, fakt majú rovnakého otecka Laughing xi, inak tá predstava, ako tvoja mamina zhadzuje fretky zo stola, nás dosť pobavila Laughing to tá naša mamča na ne nedá dopustit Very Happy

adina, obe sú našimi maznákmi Laughing len pekne pokračuj ďalej, môj drahý súhlasil hneď ako videl inzerát a mamina, no tak tú som prehovárala asi dva dni, ale nechala sa zlomiť Very Happy to ja by som tiež časom chcela ešte aj tretiu freťulu Very Happy mamine chceme zabezpečiť tchoríka, keď odídem s kočkami z domu, a ja by som straaaaašne chcela ešte aj albínku Smile xi, držím palce, aby povolil Wink

Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 15:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing Dakujem Laughing Laughing Laughing
No strašne dúfam, že povolí ....no a keď nie ,tak proste jedného krásneho dňa proste prídem domov s novou freťulkou a budem dúfať,že nedostaneme všetci "padáka" Ale on nakoniec povolí.
To bolo aj s týmito dvomi najprv,že : nebudem si to smrduté brať na ruky! ,alebo na sedačku nech sa neopovažujú! ,do postele len cez moju mŕtvolu! ....... a hehe netrvalo dlho a freťulky behajú uuuuuuuplne všade a Ferdík občas zaspí aj v jeho posteli a čo na to páníček ? Len sa pekne posunie ,aby mal Ferdínek dost miesta Laughing Laughing Laughing
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 15:55    Predmet: Odpovedať s citátom

chlapi Laughing Laughing Laughing oco ma z Lary panicky strach a ta mala potvora to jasne citi, lebo nikomu inemu neutoci na nohy iba jemu. on potom zacne poskakovat ako Janosik a to sa jej naramne paci a utoci este viac Twisted Evil
ale s mojou starkou to bolo tak isto....do tohto domu ziadna fretka nevkroci bla bla, a teraz ju nestiha nukat vselijakymi dobrotkami Wink
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Ďalší
Strana 2 z 27

Prejdi na: