Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Labka alias Fusaklička, Chilli, Hudri a Budri :D
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.05.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 21:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing adina, mas doma uzasneho chlapa Laughing neboj, z toho vyplyva, ze povoli rsp ta s tretou nevyhodi Very Happy

mocca, to u nas Labka utoci jedine na sestru.. ta ma na to ale iny dovod. Ked sa totiz pekne hrala, sestra ju buzerovala a ked sa uz chcela hrat s nou, tak ju odsotila, ze nech jej da pokoj.. takze tak Twisted Evil cudzich hryzie len vynimocne. Teraz vo faloske by ich zozrala, to priznavam, ale inak nehryzie. Musi sa jej nieco znepacit. Chilli naopak nehryzla zatial nikoho, len tak jemne vo vyzve k hre Very Happy

Inak dnes sme boli s Labkou na veterine na vytahovani stehov. Esteze boli skutocne len dva, lebo sa jej to vobec nepacilo. Metala sa ako rybka na suchu Rolling Eyes som sa obavala, ze jej zastrihnu nechtiac do bruska. Drzat ju nam dalo fakt zabrat! Bola z toho taka vystresovana, ze normalne pustila obrovsky chumac chlpov Shocked Very Happy Ale zvladli sme to, mame to uspesne za sebou, ranku ma krasne zhojenu a srsticku narastenu. O mesiac nas uz caka ockovanie...

http://picasaweb.google.sk/malajuha
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Máj. 2009 21:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeeej Adelka to je super ,že už to máte komplet za sebou a že je všetko v poriadku. Chúdatko malé ,viem si živo predstaviť ako sa musela metať ...ono vyťahovanie stehov predsa len štípe Sad ,ale už bude len dobre Wink
A ďakujem za pochvalu drahého Embarassed ...on má len také silácke reči ,ale v podstate ten náš zverinec lúbi ako ja. Wink
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Máj. 2009 22:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj ludkovia Smile mame novinku - dnes sme si overili skutocnu rozdielnost povah nasich babuliek Smile zakialco Labka je taka nezbednica, neposeda, proste mala divoska, Chilli sa tvari ako jej uplny opak Very Happy Zatial nam pripada ako ked kam ma polozis, tam ma mas Very Happy mamina si ju dnes polozila na kolena a hrala sa s nou tap-tap-tapusky a ona drzala ako hluchy dvere Laughing spokojne si vyzivovala a tvarila sa maximalne blazene Laughing stihla nam tiez prelasovat cely balkon a urobit na nom krasny bordel vratane vyhrabaneho zachodika Twisted Evil No a Labka? Tak ta sa konecne odvazila zaliezt do pelieskov, kde zanechala svoj pach Chillinka Very Happy No tak snad je to na dobrej ceste Wink

adina, je mi to nad slnko jasne Wink

Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 19.Máj. 2009 8:41    Predmet: Odpovedať s citátom

No vyzerá to naozaj tak ,že to je na dobrej ceste Wink asi ju Labka začína tolerovať Razz
Čo si písala o Chillitke si snáď ani neviem predstaviť Laughing je vidieť ,že si vašu pozornosť užíva,musí byť strašne zlatá Laughing ...teda obe babulky sú zlatunké,aby som neurazila Labku Wink ...tá mi zas strašne pripomína moju potvorku Laughing a Ferdík je niečo ako Chilli Laughing Laughing

Inak moja mama tiež potvorky zbožňuje Laughing Vždy keď k nám príde na návštevu( je to pomerne často ,lebo bývame len o ulicu ďalej),
tak sa s nimi snaží mojkať a je v siedmom nebi, keď jej drobci chvíľočku ( Laughing Laughing Laughing niekedy tak sekundu Laughing Laughing Laughing ) zostanú na kolenách a nechajú sa pohladkať Laughing
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 19.Máj. 2009 21:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing krasna predstava adinka Very Happy to aj ja som stastna, ked u mna ostane Labka, bo ta potvorka ma obdobia, kedy ku mne moc nesce Very Happy juj, a kedze si to nevies predstavit, taaaaaaaaaaak tu je videjko Wink

http://www.youtube.com/watch?v=FjSMqsRNCs4

aaaaaaaaaale skarade slova si nevsimat, prosim Very Happy to je proste moja mamca Smile

Novinka dnesneho dna - Chillitka zmenila taktiku pytania uhorky... Ked si ju nahodou nevsimneme, napr pri umyvani riadov a podobne, zacne nam stuchat do nohy, aby sme si ju vsimli a hodi na nas taky ten psaci upreny pohlad s prosikom Very Happy dokonca sa uz stavia na zadne labky, zacina sa krasavica osmelovat Smile

Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Streda 20.Máj. 2009 9:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Je roztomila! Len nech sa jej dari! Mamca ju uplne zboznue, to je vidiet!!! Laughing
Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 20.Máj. 2009 9:40    Predmet: Odpovedať s citátom

To je fakt Laughing vidieť,že si to užívajú obe Laughing Laughing Laughing Maličká si vôbec nemusí sťažovať na nedostatok pozornosti a ešte keď aj tak dlho dokáže byť na rukách......to je u nás utópia. Moja Kikinka aj keď si vylezie na kolená ,tak vydrží pár sekúnd a je dole a zase behá jak torpédo. Len keď je unavená ,tak občas aj vydrží na rukách spinkať.

To s tými Chillitkinými prosíkmi musí byť zlaté Razz Je úžasné,že sa tak krásne osmeľuje. Už len aby sa skamarátili s Labkou a spolunažívanie bude dokonalé Wink Laughing
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Máj. 2009 22:23    Predmet: Odpovedať s citátom

baby, to je pravda Very Happy vsetci zboznujeme obe kocky Smile heh, ale je to sranda, ked sa onuchavaju cez klietku a su tak blizko pri sebe, Labka ma straaaasne malicku hlavicku obroti Chilline Very Happy je sranda sa na ne divat Laughing

adina, to aj Labka vydrzi malokedy.. iba ked ma svoje obdobia.. pocas ruje bola ale aj ona takato krasne pritulna, aj po nej Smile mozno bude opat, ked jej skonci faloska Smile no a Chilli bude po faloske mozno uplne ina a vykluje sa z nej potvora Very Happy jej, co vcera spravila - stal sa z nej maly hladosko, asi ju chyta falosna kotnost, bo vela papa.. miska granul jej vydrzi jeden den, to aj Labka vtedy tak vela papala.. kedze mame este troska royaliek, nasypala som jej na dno iamsky a na vrch royalky, aby sme ich dopapali.. ona zjavne zacitila dva druhy granul a vyzera to tak, ze iamsky jej chutia viac, bo prisla k miske, onuchala a cely vrch, kde boli royalky, z misky vyhrabala a pustila sa do iamsiek Very Happy bol to zaujimavy a komicky pohlad zaroven Very Happy

Návrat hore
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Sobota 23.Máj. 2009 21:23    Predmet: Odpovedať s citátom

včera sme sa vám nepochválili, to musím napraviť... Kedysi dávnejšie sme kúpili Labke také tie loptičky pre mačky potiahnuté semišovou látkou. Jednu z nich mala v kuchyni zatiahnutú kdesi v rohu pod radiátorom a vôbec, ale vôbec sa o ňu nezaujímala. Prišla Chilli, loptičku nejakou náhodou objavila a začala sa s ňou hrať. Jej sa veľmi páči Very Happy Najväčšia sranda bola, keď zrazu z ničoho nič bola atraktívna aj pre Labku. Akonáhle na nej zacítila Chillitkin pach, okamžite po nej siahla a už si ju len prenášala hore dolu a ADOPTOVALA SI JU Laughing zatiahla ju do čižmičky a pekne sa o ňu starala Laughing čiže máme doma nové bábätko - k plyšovej mačke, myške a koale nám pribudla už aj loptička Very Happy Heh, viem si predstaviť, ako by prevlačovala Chillinu, keby mohli byť už spolu Shocked

inak dnes sme slečny vážili, táááááááááááááááákže:
Labka nám schudla na 780g
Chilli naopak pribrala na 1020g
(Chilli papá ako besná, zožvácha jednu misku denne!)

Návrat hore
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Sobota 23.Máj. 2009 22:10    Predmet: Odpovedať s citátom

náš slížik Labka Smile

http://fretka.kom.cz/forum/download/file.php?id=947

Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Ďalší
Strana 3 z 27

Prejdi na: