Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Prosba o pomoc / ponuka pomoci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Adopcie fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Petra p.
Poradca chovu

Založený: 28.11.2006

PríspevokZaslal: Piatok 13.Aug. 2010 10:18    Predmet: Odpovedať s citátom

No dneska jsem mu koukla do tlamky a s děsem jsem zjistila, že má tak půlku zoubků, než by měl mít. Dokonce nemá jeden celý horní špičák a dolní mu tím pádem tlačí na rtík, který má od něj roztržený. Díky tomu odhaduju věk kolem 4 let. Začínám koketovat s myšlenkou, že u mě zůstane, uvidíme, jak to bude zvládat psychika.. K ruce důvěru nemá, možná by si i kousl, ale nedělám rychlé pohyby a tak mě zatím nekousl.
Vet udělal zatím to nejnutnější a zbytek bude následovat za 14 dní.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Piatok 13.Aug. 2010 10:20    Predmet: Odpovedať s citátom

To napadlo aj mna ci nema nieco so zubkami ked nechce granule žrat.Inak ja by som vedela takychto ludi napichavat na koly!

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Piatok 13.Aug. 2010 15:25    Predmet: Odpovedať s citátom

asi bol niekde stále zavretý a pokúšal s dostať von a pritom si zničil zúbky. podobne ich má aj moja adoptovaná samička zodraté a zlámané, čo stále hrýzla pletivo a dosky volierky. Confused
pegas54
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.05.2010

PríspevokZaslal: Piatok 13.Aug. 2010 17:42    Predmet: Odpovedať s citátom

skus mu navarit silny hovadzi vyvar a don macaj granule nech zmaknu a uvidis ci to bude jest...a tie zubky..no to by vysvetlovalo mnohe..chudacik
Návrat hore
Petra p.
Poradca chovu

Založený: 28.11.2006

PríspevokZaslal: Sobota 14.Aug. 2010 0:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Holky, dneska celý den dostával namáčené granule s tou dietní kapsičkou od veta a kápla jsem mu do toho vždycky trošku lososvého oleje a hltal jak divý. A JEDNA SKVĚLÁ ZPRÁVA JE, ŽE NÁM VAVŘÍK PŘIBÍRÁ NA VÁZE!!! Teď jsem ho vážila a jak se celý den cpal, tam má 730 gramů. Za chvíli nám dojdou dietní kapsičky, tak jsem mu nakoupila dnes kuřecí prsa a zítra dostane po malých kouscích masíčko. Uvidíme, jak se na toto bude tvářit.. Každopádně je to v kleci pěkné čuně, ale je zlatý.. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 15.Aug. 2010 22:37    Predmet: Petra p Odpovedať s citátom

Hovadzi vyvar asi nie. Ja mam info ze fretulky hovadzie maso nemozu. Dakujem za to ze sa tak starate o to chudatko. Nech sa vam dari a zelam vela zdravicka vsetkym. Normalne som nemohla spat ked som pozrela foto. Vobec by som sa nehambila takych majitelov tam nacpat a vyhodit daleko do lesa.
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 15.Aug. 2010 23:22    Predmet: Re: Petra p Odpovedať s citátom

Maria Napísal:
Hovadzi vyvar asi nie. Ja mam info ze fretulky hovadzie maso nemozu. Dakujem za to ze sa tak starate o to chudatko. Nech sa vam dari a zelam vela zdravicka vsetkym. Normalne som nemohla spat ked som pozrela foto. Vobec by som sa nehambila takych majitelov tam nacpat a vyhodit daleko do lesa.

Zla info, pletieš si to s Bravčovým, Hovädzina je OK Wink

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Aug. 2010 9:28    Predmet: hena 9 Odpovedať s citátom

Dakujem za odpoved. Vedela som to takto ze bravcove a hovadzie nie. Tak teraz vyskusam co povie na to hovadzie. Davam pozor aby nedostal nieco nevhodne. Treba viem ze fretulkam davaju kadeco. Este raz dakujem.
Návrat hore
pegas54
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.05.2010

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Aug. 2010 10:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Neboj, bude v pohode.
Ta hovadzina je ok, ale bravcovina nie lebo moze nieco z nej dostat . Ja som daval svojej fretke po operacii vyvar, kedze nemohla jest nic ine a velmi jej chutilo. A ked namacas do toho granulky tak to bude basta, hamky mnamky.
Skus to podavat teple. Viem ze je leto, ale lepsie to aj vonia a aj chuti. Aspon u mna.
A zabijes aspon dva muchy jednou rano. Pre seba mas polievku a pre maleho vyvar.
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Aug. 2010 10:15    Predmet: Odpovedať s citátom

pegas54 Napísal:
Neboj, bude v pohode.
Ta hovadzina je ok, ale bravcovina nie lebo moze nieco z nej dostat . Ja som daval svojej fretke po operacii vyvar, kedze nemohla jest nic ine a velmi jej chutilo. A ked namacas do toho granulky tak to bude basta, hamky mnamky.
Skus to podavat teple. Viem ze je leto, ale lepsie to aj vonia a aj chuti. Aspon u mna.
A zabijes aspon dva muchy jednou rano. Pre seba mas polievku a pre maleho vyvar.

POZOR ale vyvar nesmie byt ochuteny ziadnym korenim ani solou ci vegetou!!!

Uz sme OT, sorry...
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Adopcie fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 5 z 6

Prejdi na: