Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Charlie
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 47, 48, 49

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 22.Jún. 2011 20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Charlienkovi vsetko najlepsie Wink .
A nic neries.My sme v Ba mali problem so susedmi.Vyprali si kovralovy koberec a debili,dali ho susit na chodbu.Vies si predstavit ten smrad?No a suseda,ktorej koberec patril isla vecer domov a nahlas sa rozculovala,vraj fujj,ako ten Rudo smrdi.Rudino nas fretak uz vtedy davno ani nebol medzi zivymi a to smrdel ich koberec.Ludia su skratka blbi...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Peggy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.02.2009

PríspevokZaslal: Streda 22.Jún. 2011 20:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujeme k blahoželaniu Smile

Aj k zisteniu že niesme jediný čo majú za susedov debilov.... neskutočne ma urazilo čo povedali, pretože nikdy nikomu Charles nevadil , nikdy sa nikto nesťažoval a zrazu sem nabehnu a že vraj smrdime....ako sorry ale je onho postarane - o mňa tiež Laughing - tak sa nema kto sťažovať bez dôvodne...a just sa budu Sad(
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Jún. 2011 0:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Kup susedom sampon nech nezavidia Rolling Eyes Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Jún. 2011 8:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Peggy, susedov neries! Su ludia, ktori maju vzdy s niecim problem. Jedna fretka v byte, hlavne o ktoru je postarane, tak nemoze smrdiet. Urcite nie az k susedom! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Peggy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.02.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Jún. 2011 15:52    Predmet: Odpovedať s citátom

cami, veru tak. otec skonštatoval že patria na psychiatriu Laughing ale aj tak, urazilo ma to , a ešte ako! v každom pripade, je mi jasne že si vymyšľaju blbosti, kedže Charlie je na chodbe a im to udajne "smrdi" pri balkone - ktory mame my aj susedia na opačnej strane bytu....
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Jún. 2011 16:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Sasi: ja som mala podobne nezhody so susedmi s kt. zdielame balkon, volieru som mala na balkone blizsie k nim. Vraj nevedeli v noci spavat koli tomu smradu Laughing Ja zase neviem zit cez den ked oni vetraju, lebo su to velky fajnciari a vzdy musim zatvarat okna, ked ich oni otvoria... takze som im to takto dooci povedala ( mama ma skoro zabila ) a prelozili sme volieru na druhu stranu balkona. Brat sa uz na smrad nestazoval Smile
Ujo, kt. s nasou susedkou robi v robote sice hovori, ze na mna a na fretky nadava a stale sa stazuje, ale budis, aspon ma co rozoberat Smile

Teraz ako som v BA je uz klud, tchory su doma velmi malo.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Jún. 2011 17:56    Predmet: Odpovedať s citátom

presne susedov neries, ludia si stale nieco najdu aby mohli niekoho komandovat, mne zase sused stale vyklopkava na radiator, a zatial sme nezistili preco, teda najprv nam chodil zvonit na zvoncek ale odkedy mal infarkt tak uz len klope na radiator, my sme mu to vratili minuly rok ked sme prerabali byt Very Happy Rolling Eyes
taakze porekadlo znie, ze ,,secko sa im to vrati dvojnasobne" Smile
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 47, 48, 49
Strana 49 z 49

Prejdi na: