Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

pozor na podvodnikov !!!
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
paja
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 17.12.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Nov. 2009 20:37    Predmet: Odpovedať s citátom

jo, ten mi psal o fretku taky Confused tuším má i inzerát na fretce.cz
Dne: 07.11.2009 v 17:48:59
Jméno: Hodek
Předmět: Sháním samičku fretky
Koupím samici fretky - mládě. Ponejlépe naučené na záchod a ochočené. Jen ústecký a karlovarský kraj. Díky J. Hodek

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Pondelok 12.Apr. 2010 14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=DzSlLz9lnKEuAwLlDTS6MKDhp2f=&telefon=0915877518&jmeno=barbora
pekný príklad špekulanta
13 ročná baba a takéto inzeráty, v jednom vypytuje, že nemá peniaze a v dalšom predáva. ,,najlepší,, je ten posledný o vreci pilín
ak sa rozhodne niekto darovať svoje zviera, a záleží mu na ňom kam ide, dobre si preverí záujemcu. bo takýchto je všade dosť.

kupim civavu - Dopyt - [8.4. 2010]
kupim civavu do 50€.odber 11.4.2010.Som z Topolcian,cize najvhodnejsie by bolo keby ste boli z Nitrianskeho kraja.Chcela by som ju kupit mamine na narodeniny,ale nemam si s kade zarobit a teraz mam len 50€.chceli by sme fenku.

kto daruje alebo lacno preda do 50€ anglickeho buldoga(fenku).Do 2 rokov.Som z topolcian.Som ochotna prist iba do nitrianskeho kraja.Velmi po nom tuzime,len nikto nam nechce darovat.dakujem velmi pekne.ozvite sa co najskor.chcela by som ju dat mamine na narodeniny.len ja ako 13 rocna si nemam kde zarobit,tak to hladam touto cestou.dakujem za pochopenie.odber 11.4.2010

ponukam na krytie psika yorkshirkeho terriera bez pp.30€.volajte poobede.je trochu vecsieho vzrastu,cize pre vecsie sucky.toto bude jeho 1.krytie.

predam jack rusla terriera - Ponuka - [14.3. 2010] Zmazať/Editovať/Topovať

predam steniatka jack rasla teriera.tento tyzden v stredu sa maju narodit.prijmam rezervacie.ked budete mat zaujem poslem vam foto rodicov a ked sa narodia tak aj steniatok.budu to kvalitne steniatka.cena zodpoveda kvalite.cena od 150-180€.
kto by mi dal vreco pilin - Dopyt - [7.3. 2010] Zmazať/Editovať/Topovať

kto by mi dal vreco pilin - Dopyt - [7.3. 2010]
dobry den kto by mi dal vreco pilin?mam 8 skreckov,2morčata,1myš a zajaca.nepoznam ziadnych pilinarov v okoli topolcian.komu niekto zdochol alebo ma kopu pilin navyse tak nevahajte a prosim dajte mi.

alebo takýto záujemca o fretku Confused http://zvierata.bazos.sk/inzerat/3092354/Pomozte.php
Všetky inzeráty užívateľa: Cena Lokalita Zobrazenie

Pomôžte - Dopyt - [11.2. 2010]
Rada by som zobrala do dobrých rúk, samičku fredky, mladú...aj s klietkou...rada by som bola keby sa vybavil aj nejaký dovoz.Strašne po tom túžime...prosím, ohláste sa mi..ďakujem
mino2
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 06.02.2012

PríspevokZaslal: Utorok 07.Feb. 2012 3:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Tieto podvody sú všetky na jedno kopyto, pritom stačí používať zdravý sedliacky rozum a nikdy neposielať neznámym osobám peniaze do zahraničia vopred. A to ani v prípade ak budú tvrdiť, že vec už poslali. Žiaľ stále veľa ľudí sa nechá oklamať, podvodníci to neskúšajú iba so zvieratami, ale aj s mobilnými telefónmi, automobilmi a podobne. Častokrát oslovia svoju obeť aj ako záujemca o inzerovanú vec z inej krajiny, pričom Vám vystavia nekrytý (cez internet zaslaný) šek a žiadajú doplatiť rozdiel. Naivný človek v dobrej viere rozdiel doplatí a až v banke zistí že šek nebol krytý.

Prvým znakom podvodného inzerátu je lámaná slovenčina alebo čeština - používajú google translator.
Ďalším znakom pri ktorom treba spozornieť je podozrivo nízka cena a vyžadovanie platby vopred, najmä cez služby typu Western Union a podobne, ktoré znemožňujú vystopovať príjemcu. Sú to väčšinou dobre organizované skupiny pochádzajúce z Afriky, USA, ale aj Európy, hlavne Anglicka a Francúzska. Nedávno polícia odhalila podobnú skupinu z Rumunska: http://pocitace.sme.sk/c/5977945/za-internetovy-podvod-obzalovali-v-rumunsku-90-ludi.html
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: