Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

internetový obchod zoohit

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
aďa
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Streda 26.Jan. 2011 12:37    Predmet: internetový obchod zoohit Odpovedať s citátom

V tomto obchode som našla ferret complete asi za najlepšiu cenu,v zoopredajniach v mojom okolí sú dosť predražené a cítiť ich.Má to jednu nevýhodu,že za tovar musíte zaplatiť vopred,ale nad 39eur to je bez poštovného.Na druhej strane mi došli granulky do piatich pracovných dní.
www.zoohit.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Streda 26.Jan. 2011 13:49    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som cez zoohit objednavala uz viackrat, ano je treba to co najskor vyplatit (najlepsie v den nakupu) a ako im uhrada pride hned balik poslu, objednavam odtial TF aktive, cize postovne mam zdarma, raz sa mi stalo, ze mi prisiel balik poskodeny, no s tym zoohit nemal nic, lebo to poskodila spolocnost po ktorej balik poslali...
ale odporucam tento obchod, dobre ceny, su rychli kedze to ide az z nemecka, aj pri rieseni problemov su v podstate celkom rychli...
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Piatok 29.Apr. 2011 22:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Dodanie je trochu dlhšie,pretože teraz to ide cez slovenskú banku a nie nemeckú a ak si chcete skrátiť čakanie,je lepšie poslať faxom,alebo emailom zaplatený príkaz z banky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 29.Aug. 2011 13:08    Predmet: Odpovedať s citátom

zoohit.sk ma uz ucet aj v tatrabanke, tak teraz ked som objednavala to bolo ovela rychlejsie a lepsie a jednoduhsie Smile
(ak by ste niekto chceli 10% zlavu tak mi napiste ss viem vam na mail poslat z mojho uctu, vy dostanete zlavu ja bodiky Smile )
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 06.02.2012

PríspevokZaslal: Streda 17.Apr. 2013 0:51    Predmet: Re: internetový obchod zoohit Odpovedať s citátom

aďa Napísal:
V tomto obchode som našla ferret complete asi za najlepšiu cenu,v zoopredajniach v mojom okolí sú dosť predražené a cítiť ich

zoohit.sk je nemecký eshop s veľkým zázemím, pri tých neuveriteľných množstvách tovarov ktoré odberajú od výrobcov (majú na naše pomery nepredstaviteľne veľké sklady) si vďaka nízkym nákupným cenám môžu dovoliť mať nízke ceny
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: