Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

ako spriatelit novu fretku s tou ,starou,?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 14.Jan. 2010 22:55    Predmet: Odpovedať s citátom

dasi, tú stolicu by som sledovala, "mliečno-nazelenaná" stolica u fretky normálna nie je. Pokiaľ by sa takáto stolisa opakovala, treba navštíviť veta čo rozumie fretkám.
Od koho z Čiech si ju kúpila?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
paja
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 17.12.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 14.Jan. 2010 23:03    Predmet: Odpovedať s citátom

zachovala jsem se tak, že hned druhý den šupajdila ke svým současným majitelům Very Happy pokud má ted stolici OK, mohlo to být bud ze stresu, hladu a nebo prostě stravou...

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
dasi
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 27.01.2009

PríspevokZaslal: Piatok 15.Jan. 2010 23:41    Predmet: Odpovedať s citátom

uz ma stolicu v poriadku.kupila som ju od chovatelky,ale priznam sa ,ze asi som kupu unahlila,lebo neviem nic o rodicoch ani v akom prostredi fretky chova..v noci som sa vobec nevyspala,stale mrncala.musela som ju hladkat a ked mi uz hlava padala a prestala som,hned sa ohlasila nespokojnym krikom!rano som bola zufala,tak som jej tam pichla yukiho opicu ,ona sa k nej pritulila a zaspala..nemam srdce ju vratit,velmi je zlata,aj by to asi bolo problematicke.nevzdam to,tak mi prosim drzte palce Shocked
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 15.Jan. 2010 23:54    Predmet: Odpovedať s citátom

dasi palce držíme moc!
U maličkých šteniat pomáhajú tie plyšáky, alebo "zašiť " (odnimatelne) do plyšáka klasický tikajúci budík. Pokiaľ bolo mláďa zobraté od samice priskoro, ten tikot mu symuluje tlkot srdca samice.
Momentálny nápad: daj malej tesne k miestu kde spí takýto budík (ak ho máš)...možno by ju to ukľudnilo (ale odskúšané to nemám).
Návrat hore
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Sobota 16.Jan. 2010 7:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Rolling Eyes Smile dasi, je to ako ludske babatko. normalne mi to pripomenulo mjoho syna Very Happy . noci boli podobne.. Confused Smile
ale kazdu noc to bude lepsie a lepsie. neboj. treba vydrzat. s tym budikom je to zaujimave. treba skusit, co zaberie. je nezodpovednost alebo neznalost majitelov, ak daju mladatko skor, ako si prejde prirodzenym vyvinom a socializaciou, co moze sposobit problemy novemu majitelovi, ak to mladatko sa "vytrhne" predcasne zo svorky.
dasi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Sobota 16.Jan. 2010 9:07    Predmet: Odpovedať s citátom

ahojte,vsetkym dakujem za podporu.s tym budikom to skusim. to nieje nezodpovednost,ale hyenizmus.biznis...
Návrat hore
dasi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Sobota 16.Jan. 2010 12:40    Predmet: Odpovedať s citátom

millinka a budikova opica http://www.facebook.com/photo.php?pid=953793&id=1133477063[/img]
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Sobota 16.Jan. 2010 12:42    Predmet: Odpovedať s citátom

dasi Napísal:
millinka a budikova opica http://www.facebook.com/photo.php?pid=953793&id=1133477063[/img]

Dovolim si fotku upraviť, aby bola zobrazitelna
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs292.ash1/21944_1300041937817_1133477063_953793_2421202_n.jpg Wink

Juuj to je ale male babatko Sad Tá viac ako 4 týždne asi nema.. aspon podla tej fotky na viac nevyzera. Ako beha?

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
dasi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Sobota 16.Jan. 2010 12:52    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem za pomoc,uz hodinu nad tym maturujem Smile
nato,ze je taka malinka beha rychlo,len nieje nahrbena.konecne je kludna,vcera som nikde nemohla zohnat tikajuce hodiny,tak som rano bezala na mileticku.schulila sa na tej opici a konecne spinka.a nas YUki pri nej zacal zas robit koko,uz asi pol roka som ho nepocula,aj ked bol v najvacsiom vytrzeni.
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Sobota 16.Jan. 2010 13:00    Predmet: Odpovedať s citátom

No podla fotiek zistujem, že 46 dnove mladata už behali suverejne a nahrbene takže bude mat niečo po tom 4. týždni. Veru by mala byť este pri mame. Neviem či som nezaregistrovala, ale čo papa? aj suche granule, či namacas? Kupila by som jej este vločky pre mačiatka, obsahuju vela vitaminov a mineralov pre spravny rast. A samozrejme davala aj masko Wink

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4

Prejdi na: