Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

ako spriatelit novu fretku s tou ,starou,?
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dasi
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 27.01.2009

PríspevokZaslal: Sobota 16.Jan. 2010 13:17    Predmet: Odpovedať s citátom

to snad nieje pravda:((
granulky papa aj suche,davala som jej aj trochu sunky a to mliecko pre najmansie babatka jej chuti.myslela som,ze je preto taka mala,lebo je samicka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
paja
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 17.12.2006

PríspevokZaslal: Sobota 16.Jan. 2010 14:54    Predmet: Odpovedať s citátom

sunku myslíš jako šunku?! pokud jí chceš odrovnat rovnou, tak prosím, ale šunka bývá slaná jak prase, takže pro fretku naprosto nevhodná. Confused pokud jí chceš dopřát tak syrové (příápadně vařené, ale vařením se ničí vitamíny) maso, bud drůběží a nebo hovězí, případně i masový vývar, ale určitě ne šunku, párky a podobný nesmysly.
jinak na tý fotce mi zas tak malinká nepříjde, tohle je mimčo o kterým jsem tu psala a v tý době jí bylo něco mezi 7-8 týdnem

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
dasi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Jan. 2010 10:50    Predmet: Odpovedať s citátom

ok,sunka uz nebude.surove maso nedavam ani yukimu,iba varene kuracie,varenu,alebo surovu zeleninku,granole a obcas tu sunku Embarassed ..dakujem za radu
Návrat hore
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Jan. 2010 20:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Wink surove maso je prirodzena potrava takychto zivocichov. tak surovu kuracinku, najprv trosku, aby si zvykla.. a potom mozno krmit surovou alebo kombinovane..
dasi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 25.Jan. 2010 21:02    Predmet: Odpovedať s citátom

ahojte,tak zda sa,ze si u nas mala zvykla,uz spinka aj bez opice,zacina behat zhrbena a konecne sa hra.chcela by som sa opytat,mam pocit,akoby yuki ziarlil.nechce sa somnou hrat,ked k nemu milly pustim chvylu behaju,tak ta nanho skace,chce sa hrat,no ten len podla nalady,vacsinou ju hryzie do koze na krku,potom je akoby nevrly,kusne,ze mala jaci.davam nato pozor,aby jej neublizil,hned ich oddelim.yukimu sa venujem tak ako predtym,tak neviem co mu je.papa v pohode,takze neviem co by to mohlo byt.... Confused
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 26.Jan. 2010 9:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokial ma Yuki ruju, tak by som k nemu krpulku ani nedavala. Tym, ze ju vzdy chranis, ked on si ju chce niekam odtiahnut, tak moze ziarlit. Citi sa odstaveny na druhu kolaj a este k tomu mu beries nieco, co chce mat pre seba. Vypada, ze naozaj bola este malinka, ked k tebe prisla. Teraz po tyzdni je uz starsia, tak preto uz nepotrebuje opicu a aj inak chodi. Vsetko chce cas. Zoznamovala by som postupne a az ked malinka bude trochu starsia. A neboj, oni si na seba zvyknu, len teraz je naozaj este babatenko a nevie sa ani branit. Vydrz mesiac, mozno dva a potom uvidis.
Návrat hore
Spoild
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 16.01.2010

PríspevokZaslal: Utorok 26.Jan. 2010 13:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Opis podobneho zoznamovacieho aktu. Arrow

http://www.roby.szm.com/zoznamovanie.htm
Návrat hore
zuzka2
Člen SKCHF

Založený: 25.02.2009

PríspevokZaslal: Utorok 26.Jan. 2010 20:31    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.roby.szm.com/zoznamovanie.htm
Maji, musim sa priznat, ze ma vasa stranka naozaj zaujala a docitala som to az nakoniec... Smile ja by som tiez rada zoznamila nase fretule, popis u nas sedi s tym co ste pisali vy...ale ja jednoducho neviem prezit ked Lucky zakusne Lili, ktora je o polovicu lahsia a zacne ju tahat za sebou...sak to je strasne... Smile ja ju hned zachranujem...tak ich davame akurat sa onuchavat cez klietku abo kazdy ma na rukach jednu fretku...ale po tomto vasom clanku to skusime realizovat nejako ako vy...snad sa nam to podari Smile dakujem za pekny navod Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
dasi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Utorok 26.Jan. 2010 21:55    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj,ja som laik,moze mat kastrovany samec ruju?dnes to bolo lepsie,hrali sa a nakoniec spolu zaspinkali v zupane.
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Streda 27.Jan. 2010 9:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Kastrovany samec by ruju nemal mat. Mozno sa len normalne hraju a tebe sa zda, ze si ublizuju. Hra fretiek niekedy naozaj sadisticky vypada. Skus spravit krabicu, do ktorej urobis otvor akurat taky, aby krpulka cez neho presla a Yuki sa tam nedostane. Aby mohla sa pred nim niekam schovat. Krpata tam bude mat utocisko! Nasi sa tiez hraju a nahanaju, ale pokial ma nasko Jimmka krpata plne zuby, tak sa mu schova alebo vyskoci do skrine, kde on nedociahne a nevie tam vyskocit a tak sa ich blazniva hra na chvilu skludni. Potom sa hraju a nahanaju kludnejsie az kym sa opat nerozblaznia do besnej nahanacky a krpata sa mu zas schova na chvilu. Predsa vasa krpana je este malinke mimco a Yuki s nou pozameta celu izbu, ked ju chmatne. On jej neublizi, ale ona moze byt z toho vystresovana. Skus tu kabicu a uvidis.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 3 z 4

Prejdi na: