Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ali ,Babetka a Charlie
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
lulu
Člen SKCHF

Založený: 12.09.2009

PríspevokZaslal: Streda 24.Aug. 2011 21:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Edicia, dakujem za podporu Laughing Laughing s tymi malymi krpcekmi to dopadlo najlepsie nako mohlo...ja by som tiez asi nemohla mat dalsie odchovy...tazke to bolo dat male prec...inak teraz, zrazu,akoby sa vrece roztrhlo s emailami, v ktorych ludia maju vazny zaujem o bielu fretulku Channel...vela ludi je aj z Ciech..ale bohuzel, sestricky uz maju novy domov Laughing
zato Charlie a Ali napreduju v zoznamovani sa
Twisted Evil najprv Ali hned utocil, Chharlie so strachom utekal...potom bola etapa mlatenia sa, kde Charlie len knucal a snazil sa o nieco, zatial co Ali nelutostne trhal a vyhraval...teraz si uz Ali zvyka na nuteneho kamosa a ked ich pustim hrat sa, ani si ho nevsima na zaciatku. Charlie sa chce hrat a tak nanho skace, provokuje ho, Ali strati nerv a hra sa zacina-ci bitka? je to taka surovsia hra povedzme..kde uz aj Charlie poriadne zakusne Aliho...niekedy sa mi zda ze Ali si ho nechce vsimat , ale ten maly nezmar musi donho skakat, proste mu to neda Laughing a mamina Babetka sa tam okolo nich motka , lahne si tam k nim, ze akoze aj ja som tu, mozte ma kusnut-ale jemne-no chlapi ju nevnimaju...
teraz som nechala oboch hrat sa spolu trochu dlhsie a kuknem pod postel-Ali chrni a Charlie kusok od neho...kuknem za par min-a su blizsie seba...uvidime ci budu spinkat spolu Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 28.01.2011

PríspevokZaslal: Štvrtok 25.Aug. 2011 1:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Lulu, to som zvedava ako rychlo sa naucite spolu spinkat.
Lebo u nas to zoznamovanie tiez bolo tvrde ale Hugo uz ide Freduske do pelecha,ale ona odide zatial s nim nechce spinkat.No uvidime co cas prinesie.Hlavne nech su nase kozusky zdrave. Laughing
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 26.Aug. 2011 9:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing zatial nic!! v utorok ideme na ockovanie a stretneme sa tam s babulkami Channel a Charlotte
Laughing taak sa tesiim!! zevraj ich majitelka nevie rozoznat, uplne sa podobaju a obe maju pasik na chrbatiku Rolling Eyes
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 07.Sep. 2011 8:24    Predmet: Odpovedať s citátom

ockovanie sme zvladli, stretli sme sa aj s Charlotte a Channel...male rastu, akurat Channel trosku pomalsie, zato je blaznivejsia stale viac Twisted Evil su krasne a je vidno ze sa maju mooc fajn.S Charliem sa hned poznali a hrali sa tak isto, ako ked boli vsetci spolu...akurat Alinko spravil mensie-vacsie rosanboo ked prekusol sane prst, ta ho kusla naspat no a nato Ali chytil taky amok nervov, strachu a hrozy, ze som mala dost-takeho som ho este nevidela Rolling Eyes aj sa pokakal-a to na moju penazenku-zatial sme vsak loto nevyhrali Laughing no, bol celkovo vystresovany zo vsetkeho...ale neskor tisko cusal u sany v naruci Very Happy
dnes som vazila Babetku -ta ma 812 g a Charlie vo svojich 2 a pol mes. 987 g..ten bude po tatovi alebo po dedovi 8
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 19.Okt. 2011 10:23    Predmet: Odpovedať s citátom

dneska ma moj maly macko Charlie spolu so sestrickami Channel a Charlotte 4 mesiace!!!velmi im prajem aby boli stale zdrave, stastne , mali dlhy zivot plny hier a blaznovstiev...a vsetkych ich velmi lubim...boli to moje prve fretcie babatka-teraz rastu do krasy a naposledy ked som ich videla-minuly piatok, boli rovnako poblaznene ako predtym, su spolu velmi stastne,babizne, to je vidno..charlienko taktiez krasne rastie, muznie a sa mi zda ze trolinku sa ukludnil, aspon co sa tyka tych hratok s Alim...takze tak...
Návrat hore
Linduš
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 15.06.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 20.Okt. 2011 14:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Charliemu a jeho sestričkám prajeme všetko najlepšie Very Happy Hlavne veľa zdravia a chuti do života a hry. Nech robia veľa veľa radosti Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Nov. 2011 9:19    Predmet: Odpovedať s citátom

vcera sme boli u Zuzky s Babetkou a s Charliem , aby sme pokukali uska...vyzeraju byt v poriadku, ale co neni v poriadku, su Babetkine zubky...som dost prekvapena, ale Babetka ma vybite 3 predne zubky..nechapem ako sa jej to stalo, pretoze na klietke si ich vybit nemohla- je stale pustena, akurat ked nikto neni doma- tak spi v klietke...ked mala mlade, vtedy by to bolo skor mozne-ale vtedy ich mala v poriadku...takze, mame pre istotu antibiotika, dufam ze z toho nic zle nevzide...chuda moje
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 01.Apr. 2012 10:14    Predmet: Odpovedať s citátom

jaj, ako to leti, pozeram ze uz je to skoro pol roka co som nepisala...je pravda ze doma sme mali relativne klud, ak neratam Aliho prechladnutie a Charlieho prvu ruju, ktora teda pretrvava a my sa z toho vsetci uzasne tesime...ved Charlie, nase male ufnukane mladatko nam vyrastlo a je z neho dospely krasny, velky chlap fretak Cool - z tatinovej linie si zobral len to najlepsie-krasu a vybornu kludnu povahu... a to aj v ruji...je to moj maznacik...spinka v mojich navleckach, poslucha aj pri prechadzke...no, aj ked teda riadne smrdka a znackuje a dohana ma k sialenstvu, ked prejde smatlavym krokom na vankus a cely je od neho mokry Embarassed Rolling Eyes nedala by som ho za nic na svete...
uff, som sa rozpisala zase...ale o inom dolezitom som chcela...nasa BABETKA bola v minuly pondelok na kastracii u Sany.bola strasne pribrata a tak sme sa bali komplikacii no nakoniec Sana povedala ze mala tak strasne zvatsenu maternicu ze sme urobili dobre s tou kastraciou..bABETKA MA KRASNE ZASITE BRUSKO , ktore jej inak velmi rychlo zarasta Shocked no a momentalne meni srst, no stichy si nerype, je poslusna...najhorsie je na tom Ali.. tyra ho Charlie so svojimi sexchutkami a teraz aj Babetka ktora akoze porodila e decko Ali stale neposlucha Rolling Eyes a takto si tu zijeme..lubime sa, hnevame a bojime sa...neskor pridam fotecky
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 01.Apr. 2012 20:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Proste fretcia pohodicka! Babetke prajeme rychle zahojenie a Alimu trpezlivost so synatorom!!! Wink
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 01.Apr. 2012 20:38    Predmet: Odpovedať s citátom

eeej chudacik Ali, nestastnik maly Very Happy aale tak ku treba to ma za to, ze ma pokusal :-DDDD
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Ďalší
Strana 26 z 28

Prejdi na: