Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ali ,Babetka a Charlie
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
lulu
Člen SKCHF

Založený: 12.09.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 02.Apr. 2012 9:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing edicia , to si zabila!! ale mas pravdu, to ma zato..ale Ali to nevzdava a veselo tyranizuje Roba a mna...takze, kto si to odserka?? Wink
a cami, dakujeme za prianie pre Babetku a Aliho Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 09.Máj. 2012 9:19    Predmet: Odpovedať s citátom

chcela som sem napisat este pred tyzdnom jednu dolezitu vec ktora sa stala predminuly vikend...Charlie mal doma zensku Laughing Laughing krasnu malinku tchorovanu Juky, ktora rozvratila aj predsudky mojej mamy ze fretky su kusave potvory.juky si omotala mamu okolo svojho chvosta, co sa nepodarilo nikomu z mojej fretcej family Twisted Evil co sa tyka charlieho premiery..chudak nevedel si dlho rady...potom som ich nechala hodinu samych v izbe a ked som prisla , uz spolu oddychovali a spinkali.vyzeralo to slubne, ale nic z toho nie je a ruja pokracuje Jukynke..a tak neviem...ci ten moj maznacik to urobil schvalne, alebo ci nedosiel na to ako sa to robi Embarassed v kazdom pripade Juky bude u nas aj tuto sobotu. tak nam drzte palce..nech jej aspon tu ruju ukonci..
- inak je sranda v tom, ze Charlie si najviac vychutnava mojho priatela-ide po nom ako po samicke..tak silno rafne a nepustii, mam problem mu otvorit papulku..a este jedna vec, stal sa z neho vychcanec.. Laughing dokaze si otvorit klietku na hornom poschodi a nejak stiahne brucho, prepcha sa cez medzeru a padne dole jak vreco zemiakov..a tak mi chce prekazit moj plan dat ho na balkon nech si tam smrdka...
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 24.Jún. 2012 9:53    Predmet: Odpovedať s citátom

vsetkych vas pozdravujeme...trosku sa hanbim, bo sme tu dlho neboli...ale zial, tento rok je -specialne pre mna dost nestastny...nevadi...teraz sa velmi tesime a musime sa o to s Vami vsetkymi podelit.takze vcera, priblizne o 17hod. sa z nasho Charlieho stal ocko Razz Razz Razz .Jukynke, tchorovitej fretulke z Limbachu sa narodili 4 male uzlicky..neviem kolko vazia, ani som ich nevidela..ale mam hroznu radost a dufam ze budu v poriadku..uvidim ich az nabud.tyzden .hned kupim vlocky pre maciatka a znova si budem musiet osviezit pamat co sa tyka starostlivosti o male..
u nas sa Alimu a Babetke vodi dobre, ti sa velmi lubia.Charlie ma ruju, je stale sam, ale je s nim trapenie, kedze si vie otvorit kazdu klietku..je to nas fretacky coprfield.zavrem ho, odidem a ked pridem-klietka je zavreta a on si vylehuje na posteli Twisted Evil
keby nahodou tu bol nejaky zodpovedny zaujemca o malu fretulku, nech da vediet, zial ja si uz nemozem nechat ziadnu dalsiu Rolling Eyes
Návrat hore
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 24.Jún. 2012 20:41    Predmet: Charlienko Odpovedať s citátom

Gratulujeme k mimcam Nech su vsetci zdravucky. Laughing Nech maju milujucich panickov.Nech sa aj na fore mnozia same taketo dobre spravicky.
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 25.Jún. 2012 8:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Lulu, tesim sa spolu s tebou z miminiek! Prajem im vela zdravicka a stastne domovy!!!
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 26.Jún. 2012 8:46    Predmet: Odpovedať s citátom

DAKUJEMEE.ste velmi zlate, ze sa tesite spolu s nami a ze drzite palceky aby bolo vsetko v poriadku!!
ja ich uvidim cez vikend a pofotim ich z kazdej strany!tieto nase fretky-vdaka nim mi zostane usmev na tvari aj vtedy, ked sa mi chce plakat-oni su moje lasocky Razz Razz
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 26.Jún. 2012 13:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezabudni fotecky aj sem dat, nech sa mozme vsetci tesit aspon na dialku! Wink
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Júl. 2012 9:29    Predmet: Odpovedať s citátom

ahojte..ja len tak narychlo..mimca som este nevidela, bo starostliva Juky si ich odvliekla za kuch. linku a tam sa o nich stara..je to velmi starostliva mamicka..dokonca cely zivot nepapala nic ine len granulky a teraz zacala sama od seba papat aj masko , melonik..malinke su tri tmavsie a jedno je zevraj blede...tento vikend ich uz uvidim Laughing Laughing
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Júl. 2012 12:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Len aby ste nemuseli zas odtahovat kuch.linku, aby si ich mohla vidiet! Laughing
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 07.Aug. 2012 19:56    Predmet: Odpovedať s citátom

male fretulky-Charlieho potomkovia: [img]https://picasaweb.google.com/110600316742261336495/CharliehoFretulky[/img]
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Ďalší
Strana 27 z 28

Prejdi na: