Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Mocna otazka :D
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Richi
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 20.01.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Jan. 2010 22:26    Predmet: Mocna otazka :D Odpovedať s citátom

Neviete mi povedat preco mi fretak vyhadzuje podstielku z WC a robi to vsade len nie do WC???ako ho to mam naucit??? Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Peggy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.02.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Jan. 2010 22:32    Predmet: Odpovedať s citátom

To vyhadzovanie pozname, ale nas to robi tam kde ma. No, mozno mu nesedi WC (pokial je trojuholnikove). Ale mozes skusit mu do WC dat bobek a pri troche stastia k nemu bude pridavat. Alebo ked uvidis ze ide tak polozit do zachodika.
V kazdom pripade VELA STASTIA
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Jan. 2010 22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano WC je trojuholnikove.Bobek mu tam davam stale pokial ho spravi inde tak ho tam hned dam ale zatial bez vysledku
Návrat hore
Peggy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.02.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Jan. 2010 22:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak bud skusit vymenit WC alebo je mozne ze je v puberte.. kolko ma?
Člen SKCHF

Založený: 05.01.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Jan. 2010 22:53    Predmet: Ahoj Odpovedať s citátom

Zakaždým keď pojde robiť bobok a všimneš si ho že ho robiť vedla záchoda tak ho rýchlo vezmi a daj ho do záchodu. A tak ako povedala peggy bobečky dávaj naďalej do záchodku a možeš jej dať zato aj odmenu ovocie zeleninu alebo niaku pamlsku samozrejme len keď to skončí v záchode Smile Ale vela bobkov nech v zachodku neni lebo aj vicvicena fretka ked ma preplne zachod si to spravi vedla. Viem to ked som bola 4 dni prec a fretka mamu kusala takze ju len krmila a zachod necitila bala sa jej. Tak drzim palceky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Soara
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.04.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Jan. 2010 22:56    Predmet: Odpovedať s citátom

To vyhadzovanie zverlitu je u niektorých fretiek veľmi obľúbená zábava. Laughing Laughing Laughing
Monika.Velamonferret
Člen SKCHF

Založený: 05.01.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Jan. 2010 23:37    Predmet: Moja fretka tiez Odpovedať s citátom

NaŠa fretka tiez chodi normalne na zachod ale bobky jej davam aspom 3x denne prec a uplne jej to vimenim tak kazdy 5 den a vzdy ked ho ma upoplne cistonovy tak polovicu vyhrabe... Ale som si vsimla skus dat menej zverlitu. Fretka ked si nezahrabe cumacik a nebude to tak strielat fretku to prestane bavit. Aspom nasa prestala trochu menej vyhadzovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Richi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Jan. 2010 23:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ma 5mesiacov to WC je nove predvcerom kupene to mam zasa kupit nove???
Návrat hore
meried
Prima
Prima

Založený: 19.04.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Jan. 2010 23:52    Predmet: Odpovedať s citátom

no asi ti nic ine nozostava moja kamoska ma tiez samcov a oni jej nevedia kakat do rohoveho zachodu tak musela pokupovat nove zachody.a to vyhadzovanie piesku nic si s toho nerob moje to miluju Twisted Evil a nic ine mi nezostava len upratovat po nich ....ale mozem ta trosku povzbudit tym ze asi tyzden to nenapadlo ani jednej Laughing mozno to prejde aj tvojho Wink
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 22.Jan. 2010 0:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkove ,aspon ja mam take skusenosti, sa mlade fretky ucia lahsie chodit na zachod obdlznikovitý, napr. ja mam velmi dobré skusenosti s týmto : http://www.pro-fretky.cz/toalety-wc/wc-flappy

A až potom ked sa fretiak 90% (fretka je potvora 10% je trucbobkov Laughing ) nauci chodit na wc, by som mozno niekde skusila dat rohový. Ja rohový používam najma v prepravkach a tam nemaju problem do neho chodit Wink

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: