Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ch.st. Ferret Majestik
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Jana Źakova
Prima
Prima

Založený: 22.02.2009

PríspevokZaslal: Utorok 09.Feb. 2010 15:31    Predmet: Ch.st. Ferret Majestik Odpovedať s citátom

Tak jako Vy všichni , tak i já jsem propadla kouzlu freteček. Svoji první , ta se jmenovala Mája , jsem dostala někdy před sedmnácti lety. Úžasná , veselá a velmi hodná tchořovitá holčička. S dětma jsme se přetahovali kdo ji bude chovat a s kým bude Mája spát. Byla milovaná celou rodinou , ale jak už to někdy bývá o Májinku jsme přišli. Tenkrát jsme si prožili veliký smutek a novou jsme si báli pořídit.
Ze srdíčka mi ale nezmizela nikdy a když jsem na přání svého muže (není to manžel a kolikrát mám problém jak ho pojmenovat budu mu pro příště říkat Mirek) přestala chodit do práce začala jsem brzy otravovat , že mi je doma smutno a že chci zvířátko. Měli jsme starého pejska a ještě staršího kocoura. Pejsek už pospává a kocour se buď včeho štítí a nebo to nesnáší a já jsem zahrnuta v této skupině. Holandské kozičky , přestože Mirek uznal že jsou krásné neprošly a s oslíkem to bylo stejné - všedno buď křičí nebo smrdí. A tak jsem ho přestala tahat po exkurzích a návštěvách chovatelů různých zvířátek.To jsme se byli podívat i na oceloty , pumy , rysy a tygry, ale to už byla pouze taktika z mé strany a věděla jsem , že když si nakonec domů přinesu fretečku , kterou jsem už měla zadanou, tak si oddychne,že nemá na zahradě pumu.
A tak jsem domů přivezla malého fretčího chlapečka , který dostal jméno Čoumd. Ihned byl mou polovičkou očuchán a když zjistil,že ani nekřičí , byl přijat - ono v porovnání s takovým tygrem a nebo pumou. Chlapi jsou tak jednoduchý!
Čmoudíkem to ale neskončilo. Brzy se u nás objevila další a další holčička. Mirek přestal mít přehled a když jsem mu řekla , že některé fretečky jen někomu hlídám , ztratil přehled uplně a brzy je přestal i počítat.
Nakonec nás ale vyhnal z domu a fretečkám udělal moc pěkné veliké bydlení na zahradě . Nedávno jsem se před návštěvou podřekla a prozradila jsem kolik že mám vlastně fretek a prošlo to bez jediné připomínky. Ne , že by se z Mirka stal milovník a obdivovatel fretek , ale někdy si nějakou fretečku sám vytáhne z pelíšku a donese domů na hraní a moc rád poslouchá,když o fretkách povídám.
No já jsem věděla , že to moje povídání nebude krátký a to to ani zdaleka není všechno ,ale dlouhé články nudí a tak kdo bude chtít , tak může kouknout na moje stránky a dozví se víc. Laughing
www.majestik.estranky.cz

Naposledy upravil Jana Źakova dňa Streda 10.Feb. 2010 7:09, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 09.Feb. 2010 16:19    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Koukám, že někteří chlapi mají úplně stejný osobitý přístup k fretkám Very Happy Mají je rádi svým způsobem - tolerují je. Wink
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 09.Feb. 2010 16:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Mas velmi pekne fretulky!!! Pamatam si na ne v Modre! Su uzasne! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jana Źakova
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Utorok 09.Feb. 2010 16:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuju moc. Jsou krásný a hodnoučký. Ještě nemám ani jeden prokousnutý prst Laughing
Andrea.S
Medium
Medium

Založený: 12.05.2008

PríspevokZaslal: Utorok 09.Feb. 2010 16:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Jani, mas moc pekne fretule a tak velke, to jsem ani nevedela, ze angory mohou byt tak velke.To je urcite tim Barfem ne? Laughing Jinak s temi chlapy to je fakt sranda, kdyz muj jel se mnou nakryt Inku do Polska tak az po trech dnech mu doslo, ze bude vlastne tehotna. Na fretky
taky stale nadava, ale tajne jim podstrojuje masicko a kdyz bylo nejhur Ince daval umele dychani a snazil se ji krisit a hned volal zachranku Laughing
Jana Źakova
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Utorok 09.Feb. 2010 17:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Já nevím jestli je to tím BARFem Andrejko. Byla jsem teď dvakrat na výstavě v Německu a některé angory tam byly stejně veliké , ale třeba jsou taky na mase. Chlapa musíš mít taky roztomilýho. Míra taky už krmil , ale záchůdky čistit nechce !
Andrea.S
Medium
Medium

Založený: 12.05.2008

PríspevokZaslal: Utorok 09.Feb. 2010 18:26    Predmet: Odpovedať s citátom

No zachodky taky necisti, ale rano krmi, jeste kdyz spim a dela mi kostni moucku Laughing a dokonce z jeho draheho repraku z nejakeho specialniho dreva jim udelal boudu Smile . Ridice mi moc uz delat nechce, ale jeste na kryti do Madarska jsem ho premluvila, protoze v Budapesti jeste nebyl Laughing .
Jana Źakova
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Utorok 09.Feb. 2010 18:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Fakt dobrá práce Laughing
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 10.Feb. 2010 14:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Jani dufam ze v Prahe sa budem moct pomuchlat s mojim oblubenym "skunkom"...inak stranky krasne... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Jana Źakova
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Streda 10.Feb. 2010 17:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Majo Chilli alias Skunk je teď dost protivný. Muchlovat se nechá jen ode mne , ale když mu dáme "nažrat tak půlku tuby pastičky" , tak to chvilku vydrží. To víš hormony.
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší
Strana 1 z 9

Prejdi na: