Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

h r a c k y
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Piatok 26.Feb. 2010 18:27    Predmet: h r a c k y Odpovedať s citátom

Smile mohli by sme sa podelit o to, ake hracky miluju nase fretule:
napad vznikol pri pozerani priesvitnej plastovej gule pre fretky. paci sa mi , len ci by sa pacila aj mojim drobcom Idea Razz
dajte svoje skusenosti ...... sup sem s nimi Wink
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 26.Feb. 2010 18:50    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

igelitovou tašku a živou myšku Smile
meried
Prima
Prima

Založený: 19.04.2009

PríspevokZaslal: Piatok 26.Feb. 2010 18:55    Predmet: Odpovedať s citátom

igelitova taska je na 1. mieste len nenechavat bez dozoru, 2 miesto obsadila miska s natahovacim motorcekom tu si stinky nosi vsade.
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Piatok 26.Feb. 2010 19:19    Predmet: Re: h r a c k y Odpovedať s citátom

ina Napísal:
Smile mohli by sme sa podelit o to, ake hracky miluju nase fretule:
Wink

predsa druhú živú fretku Laughing

o kúpené hračky veľký záujem nemajú, zato ponožky, sáčky, papierové škatuľky, štuple z umelých fliaš aj korkové ....
dvaja freťoši sa radi strčia do umelého kýblika jedno ako veľkého a tam sa gúľajú aj s kýblikom a škriabu si chrbátiky Rolling Eyes
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Piatok 26.Feb. 2010 19:25    Predmet: Odpovedať s citátom

u mojej frete je najnovsia oblubena hracka mačka,rano pocujem dupot este aj cez stople v usiach ako ju nahana po byte,chyba je len v tom ze si ju nemoze odniest pod pohovku ako ponozky,spodne pradlo,cukriky,cokoladu,pečivo,mačičkine hracky(najlepsie vsetky co ma),vreckovky,hračky mojho syna...je toho vela a so mnou sa najradsej hra s pokrovcom v kuchyni,ked vidi,ze chodim okolo nej uz bezi a caka ma tam Laughing

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zuzka2
Člen SKCHF

Založený: 25.02.2009

PríspevokZaslal: Piatok 26.Feb. 2010 20:42    Predmet: Odpovedať s citátom

nooo, nas Lucky tomu sa hodi vsetko...Smile samozrejme pod pohovkou..hehe...ale hracky ma rad gumenne piskajuce, to ma zopar takych top, teraz maju oblubenu taku mysku na takej strune cele to je na takom podstavci...na to vzdy tak paradne utoci... Smile myska uz sice vyzera ako votrelec, ale je to fajn Smile a ete maju radi taku plysovu natahovaciu mys Smile Lili sa s nou aj zahra, ale Lucky ten setko schmatne a ukradne pod pohodvku Smile a este maju taky šuchotivý sáčik, ze sakel potahnuty latkou Smile a potom maju ete obaja radi nasho kocura Twisted Evil samozrejme obaja ako teroristi Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Piatok 26.Feb. 2010 21:57    Predmet: Hracky Odpovedať s citátom

Nas Hugo sa rad hra s macom a kacenkou ktore su pripevnene na tenkej gumicke. Ja mu ich taham beriem a nahanam ho s nimi a pritom sa nenabeham. To ma docasnu nahradu za kamosku ktoru mu donesieme asi cez leto.
Potom som do velikanskej krabice poskladala mensie s dierami na preliezanie . No a naj hracka je velky maco panicek.
Návrat hore
Soara
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.04.2006

PríspevokZaslal: Piatok 26.Feb. 2010 23:07    Predmet: Odpovedať s citátom

U nás najviac letia pískacie hračky, ponožka naplnená igelitkami a samozrejme panička Laughing Laughing Laughing
Spoild
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 16.01.2010

PríspevokZaslal: Sobota 27.Feb. 2010 13:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Urcite vsetko co susti a vsetko co sa da odniest. Strrasne sa mu pacia umele mysky. Lopticky ho velmi nezaujimaju, no aj ked raz mal obdobie kedy tenisak roztrhal za noc. Laughing
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Sobota 27.Feb. 2010 16:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Jimmy ma oblubene natahujuce mysi a kinderkove vajicka. Dokaze za tym utekat do zblbnutia. A ja samozrejme za nim, lebo nedonesie mi to.
Kimmy ma uplne iny styl hrania a nerada sa nahana za niecim ako Jimmy. Je predsa dama. Ale miluje jezkov na prute (teda uz bez gumy a prutu), to si nosi do skryse a rada sa pohra so zatvarakmi od PET flias a gumovymi loptickami s rolnickou. Vyzvanat s nimi vie aj pol hodinu.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: