Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Kojot-Kodo a Fifi
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Aug. 2010 10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj my sa pripajame!!! Vsetko najlepsie!!! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Thais
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 16.08.2004

PríspevokZaslal: Utorok 17.Aug. 2010 8:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsetko najlepsie tatuldo nas Very Happy Nech ti este hodne dllllho sluzi zdravicko. Briuska a Reuska ti posielaju boztek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 17.Aug. 2010 22:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Za Kojota vsetkym dakujeem Very Happy
Návrat hore
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 25.Mar. 2011 12:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Fretky sú dnes ako z divých vajec..Je 6:09 a spoza druhého konca tunela z ríše snov počujem Macovo hlasné kvokanie spojené s vyskakovaním v klietke,premiestňovaním misiek,záchoda a následnou hlasnou hrou na harfu a skúšaním čo je odolnejšie-zúbky ,alebo mreže klietky.
Vyleziem teda v polokomatóznom stave,vezmem kvokajúceho medveďa.Chcem ísť do kúpeľky,ale nedá sa-Maco sa mi zakvačil do nohy opäť si myslí,že moja papuča je samička...Ťahajúc Maca za sebou sa idem opláchnuť,aby som sa ako-tak prebrala.Maco sa však neuspokojí s jednoduchým zakvačením sa,ale potrebuje si ma poriadne prichytiť,aby som mu neutiekla,no ale to ma už bolí..Dám teda milého Maca spolu aj s papučou,ktorá sa mi vyzula, do vane,umyjem si aspoň zuby vkľude...
Pomsta za vaňu však nenechala dlho na seba čakať..Akonáhle vyložím milého Maca do predsiene, drzo sa mi pozrie do očí a vys..ie sa na dlážku tesne vedľa záchoda...Keby to bol aspoň poriadny bobek,ale v poslednom čase má chlapec problémy, tak je to skôr hnačkovité.Zbieram teda jeho trucmláku,pričom ma napína na vracanie a s Macom v závese na nohách to idem spláchnuť do záchoda.
Konečne ma po chvíli pustí,keď vidí,že mu idem zohrievať mäso.Poslušne si ľahne k mojim nohám ,občas nedočkavo zapanáčkuje,ale potom sa s vervou pustí do jedenia.Ha, to si len myslím,že do jedenia.Pozorujem ho z gauča..Vyberá mäso kúsok po kúsku ,každý kúsok poriadne zavraždí a zahrá si s ním hod "kriketkou",snaží sa ich odhodiť čo najďalej.Keď už v miske nie je ani kúsok mäsa,zahrá sa milý Maco na detektíva.Zavraždené mäso vyhľadáva kúsok po kúsku a papá ho.Čo ma to vôbec napadlo,servírovať mäso do misiek,keď pre tchorov je prirodzené jesť zo zeme? Smile.
Po vyše hodine Macko ide spokojne spať.Na rade sú baby.Mám pocit,že z klietky nevyleteli fretky,ale ohnivé čiary.Kvokanie,behanie a trucbobky sú na dennom poriadku,ale dnes je to fakt divoké.Kým dávam Molly dole z radiátora,lebo sa snaži dostať k oknu,Azália stihne prekotiť misku s granulkami.Aravka v tom vidí príležitosť na bitku-veď granulky sú vhodným podkladom pre bitevné pole.Už aj granulky sú po celej izbe..Po chvíľke zbierania granúl to vzdávam/ťažšie sa mi teraz ohýba/ a rozhodnem sa granulky pozametať.Ari akonáhle spatrí metlu, ktorá sa hýbe,vyskočí na ňu a zúrivo ju vraždiac sa na nej vozí...Medzitým Azália naháňa Molly,vlasy mi dupkom vstávajú,aby pri svetelnej rýchlosti niekde nespadli...Prišiel rad na čistenie klietky.Poviem vám, taký borčus ,aký stihli narobiť od včerajšej noci tam už dávno nebol.Otočím sa pre lopatku,aby som povyberala záchod,ale behom tej chviľky už stihne Molly vyloviť handru z vedra a už vidím iba konček handry ako cestuje za gauč.Zohýbam sa pre handru,to sa samozrejme Molloške nepáči,zakradne sa teda za mňa a kusne ma do zadku.A to som ju nedávno chválila,že už nekuše...Idem doumývať klietku,ale cestou skoro vrazím do Aravky,ktorá víťazoslávne nesie v papuľke zopár tyčiniek na čistenie uší.Zbieram teda tyčinky.Medzitým Azi stihne rozobrať na franforce kotúč toaleťáku pripraveného na ich trucbobky.
Je 10 hodín,baby dostali svoju dávku mäska a zaľahli.No a mňa čaká upratovanie tej spúšte,cesta do obchodu,varenie....
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 25.Mar. 2011 20:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie tvoje prispevky nemaju chybu! Miesto toho, aby som ta lutovala, sa tu rehocem. Predstava ako ti tie mrchy milovane robia "peklo zo zivota" ma velmi pobavila. Su to lumpy! Laughing Laughing
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Piatok 25.Mar. 2011 22:12    Predmet: Odpovedať s citátom

nemám čo dodať.... Laughing Laughing Laughing
myslela som si, že len naši tchory sa zbláznili (už druhý deň im poriadne hrabe, to je už na Pinelku). Dnes už nemám silu o tom písať, druhý deň maľujeme, skúsim zajtra.
P.S. Tunde, Teba je v lekárni škoda. Dievča rob s tým niečo Wink
Návrat hore
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 12.Máj. 2011 8:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Môj zlatý Maco macatý,sir Gildas Gwenn Ha Du má dnes 5 rôčkov.Prajem mu hlavne veľa zdravíčka,ktoré mu v poslednom čase hapruje.Takisto všetko najsamlepšie súrodencom Jimmkovi a Blške.S láskou spomíname aj na Bialku...
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 12.Máj. 2011 11:42    Predmet: Odpovedať s citátom

len to zdravíčko Mackovi Gildasovi, ostatné všetko má. Posielame cmuky cmuk na ňufík a samozrejme aj Jimmkovi Caminkovi a Blške a Bialke tam na druhú stranu.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 12.Máj. 2011 13:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak nech tym nasim chlapcekom a ich sestricke sa len dari a su zdravucki a dlho medzi nami! Wink
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 12.Máj. 2011 13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Všetko najlepšie, vela zdravíčka a čo najviac spokojných rôčkov pri vašich pánoch prajem Macovi a jeho surodencom!

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Ďalší
Strana 35 z 36

Prejdi na: