Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ballou "Bruno" Serene sunset :)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
paja
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 17.12.2006

PríspevokZaslal: Streda 22.Sep. 2010 20:26    Predmet: Odpovedať s citátom

difusil na fretky používám úplně bez problémů, ale jen v případech, kdy je to nutný - tedy když dotáhnou domu blechy, to pak difusilem vystříkám i jejich okolí - pelechy, sedačku a pod. nikdy jsem s tím problémy neměla, ale každý zvíře je jinak citlivý a stejně tak může reagovat na látky, které sprej/spot on/pudr/obojek obsahuje.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dominkaa
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Sobota 09.Okt. 2010 21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

tak Brunko je uz kompletne zaockovany,kozusok vyzera cisto a dnes som v ramci tvorby fretkuvzdorneho bytu premiestnila nabytok Smile a hroooozne sa tesime do Modry!!!! Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Nedeľa 10.Okt. 2010 15:03    Predmet: Odpovedať s citátom

a nezabudni na prehliadku a potvrdenie od veta, kt. nesmie byť staršíe ako tri dni pred akciou.
tuto je článok o príprave fretky síce na výstavu,ale je tam o prevencii. http://www.fretka.sk/o-fretkach/fretka_vystava/
ja dávam smradochom asi dva týždne pred akciou za krk frontline, alebo advocate. asi 4-5 dní probiotiká bud probican pastu, alebo protexin - prášok. ten dostávajú aj po akcii niekoľko dní.
http://forum.fretka.sk/viewtopic.php?t=1495&start=0
http://forum.fretka.sk/viewtopic.php?t=2219
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 10.Okt. 2010 20:17    Predmet: Odpovedať s citátom

ano, dakujem, uz som sa informovala Smile a este som zabudla k tomu premiestnovaniu nabytku dodat, ze som este do spodnej policky, kde velmi rad kaka natlacila knihy, aby sa tam nedosstal Very Happy
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 10.Okt. 2010 23:27    Predmet: Odpovedať s citátom

ale este ma napadlo, ked uz sme pritom, kolko eur si mam nachystat k nasmu vetovi? a asi nemam uz fretakovi cistit uska koly steru,ze?
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 11.Okt. 2010 9:31    Predmet: Odpovedať s citátom

kedy idete k vetovi??? uska necisti aky by ste isli tento tyzden, no a kolko si mas pripravit koruniek tak to zalezi od veterinara ku ktoremu pojdes ale jedno ockovanie (psinka, besnota) sa pohybuje cena od 5€ do 15€ ...
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Pondelok 11.Okt. 2010 16:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Dominkaa Napísal:
ale este ma napadlo, ked uz sme pritom, kolko eur si mam nachystat k nasmu vetovi? a asi nemam uz fretakovi cistit uska koly steru,ze?

ušká ešte môžeš čistiť a kontroluj ich. pred priehliadkou prá dní nečisti.
za prehliadku jedného freťáka neviem koľko budeš platiť u Zubrického, ale nie je to veľa /asi tri eurá/. ja tam chodím so všetkými naraz a vždy aj niečo kupujem u neho./

Dominkaa Napísal:
Smile a este som zabudla k tomu premiestnovaniu nabytku dodat, ze som este do spodnej policky, kde velmi rad kaka natlacila knihy, aby sa tam nedosstal Very Happy

Laughing Laughing neboj on ešte objaví čaro kníh a s radosťou ich vyhádže v tom horšom prípade roztrhá a označkuje. ja som musela všetky knihy z poličiek napchať hore do skríň. aj ked boli natesno v tej poličke, toľko do nich hrabali a hrýzli, že sa im ich podarilo vyhádzať.
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 11.Okt. 2010 18:44    Predmet: Odpovedať s citátom

on to caro uz objavil. mala som v tej policke aj kartonovu krabicu a do tej uz aj dieru vyhryzol a povytahoval z nej vzdy veci Very Happy potom som teda do spodnej policky uz nedavala nic a bola prazdna, ale to sa mu asi teiz nepacilo, lebo si z nej spravil zachodik, takze lepsi variant budu knihy natlacene natesno, aby sa mu tazsie vyberali. a to je aj tak jedno,lebo uz dociahne aj na CDcka z druhej policky Very Happy a edicia, psinku uz mame davno a aj besnotu sme davali nedavno, ta stala tusim 8 eur. Pytala som sa na to vysetrenie pred akciou a hlavne Ambery, lebo s nou mam rovnakeho veterinara Smile ale dakujem Smile takze len par eur by to malo byt aj s tymi uskami? nemusim si teda vyberat pol uctu Very Happy
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Dec. 2010 22:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes som si uvedomila, ze moja fretka sa normalne pyta na zachod Smile v klietke ma len taky maly rohovy a tam chodi asi nerad, lebo aj ked spinka s otvorenou klietkou, tak si da radsej tu namahu a ide do vacsieho zachoda ako keby mal ist v klietke. Dokonca tam tusim chodi castejsie ako do rohu na podlahu Very Happy a poslednych par dni, sa pekne vykaka vecer pred tym ako ideme spat a rano uz buchoce v klietke a caka kedy ho pustim. uteka sa vykakat a ked ho potom zavriem naspat a lahnem si este spat, tak zalezie aj on a uz je klud Smile mam to ja ale zlateho chlapceka Cool
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 23.Jan. 2011 0:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes sa stala velka vec! Smile zistila som,ze Bruno uz ma 2kg! Cool a to mal pred 2tyzdnami len 1850g. tak sa tesim,uz aj ja mam poriadneho fretaka doma Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 2 z 10

Prejdi na: