Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ballou "Bruno" Serene sunset :)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dominkaa
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Sobota 05.Feb. 2011 23:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak a je to tu! Mame doma pubertalnu fretku Smile
Vyhody:
1.) zachodik co ma v klietke staci cistit len rano a ten co ma v izbe netreba takmer vobec
2.) naucila som sa vyhladavat mlacky po pachu, niekedy ponozkami Laughing
Nevyhody:
1.) podlahu je potrebne umyvat dvakrat denne Twisted Evil
2.) fretku treba umyvat ked je cela ocikana Laughing
Dalsie novinky:
1.) Brunko ma gulky = je chlap a som na neho hrda Cool
2.) z Bruna nam vyrastol velky gentleman - zenu (plysovu korytnacku) vzdy zatiahne do suflika, tam ju v sprievode vasniveho kvokania znasilni, potom ju zo suflika vyhodi a zaspi v nom sam Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 06.Feb. 2011 1:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Velmi pekne napísane Laughing Laughing
Najviac sa mi páči tá časť s korytnačkou. Bohužial je to tak aj v praxi Laughing Quilasovi ked príde samička, tak kokoko, poláska ju, a hned ide na vec, akonahle skonci len po nej chrčí, ani sa k nej nepriblíži a chrčí a chrčí este aj zo sna Laughing verím, že kebyže moze, tak ju aj cez mreže vyhodí von, nech nezavadzia Rolling Eyes Twisted Evil

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 06.Feb. 2011 19:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Brunkovi zelam veselu pubertu a tebe pevne nervy!!! Wink Laughing
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 06.Feb. 2011 21:15    Predmet: Odpovedať s citátom

brunko sa musi v znackovani viac snazit, ked len 2x denne zmyvas... Very Happy
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 07.Feb. 2011 22:23    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim, ze ja to zvladam zatial dobre, ved hladam vsade nejake pozitiva ako vidiet Very Happy ale inak je zlaticko, len viac znackuje a je stale niekde zalezeny s plysakom Smile zlotu robi rovnaku stale Smile alebo ma caka este nieco horsie? Very Happy no, s tym umyvanim som myslela len celu podlahu pekne vodou a tak, ale nepriklad toaletny na rychle utretie mlacky mam vzdy po ruke Very Happy
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 18.Feb. 2011 22:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi som bola oklamana. Bruno nieje fretka. Je to slimak Very Happy vsade po nom zostavaju vlhke (ocikane) ciary Smile ale inak je to moj macko, stale robi tu istu zlobu. Akurat sa stale pocikava - vcera sa pocikal v spanku, ked spal na mne samozrejme, a travi viac casu so svojou plysovou kamaratkou Smile celkovo to zatial hodnotim, ze som cakala nieco horsie. alebo budem esre prekvapena? Twisted Evil
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Piatok 18.Feb. 2011 23:14    Predmet: Odpovedať s citátom

v podstate ta nema co prekvapit ale davaj na neho pozor este mu moze zacat viac zašibavat ked bude v ruju dlhsie a schudne, moze to byt aj na ,,kost" ale ono sa to po ruji napravi Smile moze mat stavy,, ze bude len tak znudene lezat na zemi a potom moze mat stavy ze bude akcny a najde sa v nom tolko sily ze by si ani neverila... maj pre istotu oci vsade Smile
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 20.Feb. 2011 16:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaj,to som ho zabudla pochvalit,ze minule prevratil velky pocitac Twisted Evil Dnes som zase bola prekvapena ako zvladol asi polhodinovu prechadzku. celu dobu len prepletal tymi malymi nozickami Smile Ale zato ked sme prisli domov, naplnil si brusko granulkami a unaveny sa vykotil Smile
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 24.Feb. 2011 9:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Bruno sa rozhodol svoju plysovu lasku vymenit za mna, takze vzdy ked to na neho pride, uteka sa mi zahryznut do ruky a ked sa mu snazim vyhnut, tak ma len nahana a kvoka :)Skusala som mu vysvetlit, ze nam to spolu nepojde, ze su medzi nami velke rozdiely, ale on si neda povedat Very Happy zaujimave je, ze sa zalubil iba do pravej ruky, lavu ignoruje Very Happy najprv mi ju zacne len olizovat a potom sa do nej tak zakvaci zubami, ze teraz vyzeram, ako keby som si chcela podrezat zily Evil or Very Mad
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

Založený: 12.09.2009

PríspevokZaslal: Sobota 26.Feb. 2011 12:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing to si pametam aj ja, ked mi to moj Ali robil, najprv to bolo v pohode, ale neskor to uz riadne bolelo, bol jak besna selma a frajer ma musel zachranovat..
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 3 z 10

Prejdi na: