Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ballou "Bruno" Serene sunset :)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dominkaa
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Mar. 2011 19:56    Predmet: Odpovedať s citátom

ZELAM MOJMU BRUNKOVI VSETKO NAJLEPSIE K MENINAM Jester Otec mu konecnce doniesol ruru, ale ju mu mala (alebo on je velky? Smile), tak sa v nej hra na hada Very Happy Jester
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Mar. 2011 22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

My sa pripajame s blahozelanim k Brumkovmu sviatku!!! Wink
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Piatok 11.Mar. 2011 9:02    Predmet: Odpovedať s citátom

ha ha ha vlastne aano Bruno mal vcera meninkyy... jaaj zla som babka som vnucatku ani negratulovala, vseetko naj naj naj mu prajeme a aby ho panicka posluchala a dobrotkami rozmaznavala Smile
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 22.Apr. 2011 23:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Davno som sem nic nenapisala, lebo sa vlastne ani nic take vynimocne u nas nedeje Smile teda okrem toho ze som uz dve noci poriadne nespala, lebo Brunovi sa zas raz podarilo ujst z klietky a vzdy ked sa mu to podari, dostane taku novu nadej skusat to znovu a to je potom buchot o 2.v noci a o 6.rano zas.. Twisted Evil ale chcela som ho pochvalit, ze ked som si dnes odbehla od notebooku, nasla som Bruna sediet na nom a pred sebou mal stranku SKCHF, takze sem chodim nielen ja, ale aj moja fretka.. Smile juj, a ani som nepodakovala za gratulacie, tak dodatocne dakujeeem Smile
Návrat hore
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Sobota 23.Apr. 2011 7:54    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Šikovný Bruno, kouká která fretka sem co napsala Laughing
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Apr. 2011 21:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Moj otec je prave zavrety s Brunom v izbe: vola ma tam, uz som sa zlakla, ze mu treba Bruna zvesit z prsta a on mi len podava supu z bananu, ktory prave spolu dojedli a Brunko si spokojne beha po stole... Keby ho mal vychovavat moj otec, uz sa asi hojda na lustry a je z neho pirana Very Happy
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Piatok 29.Apr. 2011 7:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Mali chlapsku siestu? Laughing
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 01.Máj. 2011 17:57    Predmet: Odpovedať s citátom

juuuj, dnes som sa straaasne tesila spolu s Brunkom Smile Prisiel nas pozriet nas novy maly kamarat Marley z ciech a to bolo na prechadzke len same "kvo - kvo - kvo" Smile ake to bolo kraaasne, vidiet takto mojho Brunka-jedinacika s inou fretkou v klbicku Smile Len skoda, ze mojim telefonom sa nedalo fotit, ale snad mi Malreyho pan posle nejaku fotku nech sa mozem vytesovat Smile Bruno ho chcel sice najprv znasilnit, poblazneny pubertak si myslel, ze som mu dohodila samicku, ale ked zistil, ze je to chlapcek, tak ho apson dobre vykmasal za usko Twisted Evil Bolo uplne nadherne, ked moj velky Bruno skakal v trave a hned za nim cupkal maly niekolko tyzdnovy Maley Smile Bola som dnes vo fretcom nebi.. Smile
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 04.Máj. 2011 16:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes ma Brunik prve narodeniny a je mi velmi luto, ze ich oslavuje prave takto.. ale aspon sa mu trosku polepsilo. On mi daroval krasne hovienko a ja jemu kuraco-medovu kasicku, z ktorej kusocek spapal Smile no, mohla som vymysliet aj lepsi darcek ako 3 injekcie a antibiotika... snad sa mu cim skor polepsi, aby sme mohli oslavovat ako sa patri a poriadne sa vyjasit Smile Vseto najlepsie Brunko a hlavne vela vela ZDRAVIA!
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Streda 04.Máj. 2011 20:02    Predmet: Odpovedať s citátom

vsetko naj naj naj Brunkovi a hlavne vela vela zdravicka. potesilo ma ze mu je uz trochu lepsie, vyboskaj ho zanas, myslime na vas Smile
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 4 z 10

Prejdi na: