Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ballou "Bruno" Serene sunset :)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dominkaa
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Utorok 02.Aug. 2011 10:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes rano sa mi moje drahe zvery postarali o riadne stresy. Netusim akym zazrakom sa Brunovi podarilo preklznut dverami, ked som tadial isla. Vzdy na neho davam pozor, aby neusiel, pretoze zvysok bytu okupuje moj 19kg kokerspaniel - lovec. Vobec som nevedela ze Bruno objavuje byt, kym som nepocula buchotanie psych pazurov po podlahe a fretcie pistanie. Bezala som do kuchyne, kde sa vystraseny Brunko schovaval za linku. Psa som rychlo zavrela do kupelne a chudak Bruno este chvilu sycal skrceny pod skrinkou, kym sa odhodlal vyliezt. Nastastie z toho vyviazol iba s oslintanym kozuskom a zlomenym pazurikom. Musim na neho davat vacsi pozor, pretoze sa vspamatal velmi rychlo a ked som znovu vychadzala z izby, stal nastupeny pri dverach Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 02.Aug. 2011 10:25    Predmet: Odpovedať s citátom

ojoooj tak to nanho veru musis dava pozor, aby nedaj buze doslo k nestastiu, su to spekulanti tie fretule Smile aj sa sprdel herec maly???
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 02.Aug. 2011 10:49    Predmet: Odpovedať s citátom

nastastie smradok nebol Smile on si z toho psa robi vzdy srandu Twisted Evil asi pistal len koly tomu pazuriku co sa mu zlomil Smile
Návrat hore
zuzka2
Člen SKCHF

Založený: 25.02.2009

PríspevokZaslal: Utorok 02.Aug. 2011 10:58    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

mno jednoducho su to vsetko teroristi a nikto a nic na nich nema... Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail MSN Messenger
aďa
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Utorok 02.Aug. 2011 22:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Dvaja z mojich majú za najväčšiu zábavu naháňať a rafnúť psa,keď sú vonku a to mám bernardína,taže je to poriadny nepomer.Minule si to chudák odniesol,lebo sa hrali na dvore a pišťali ako keby ich minimálne vraždili,tak chudák pes chcel spraviť poriadok a nosom ich rozdeliť,čo sa mu vypomstilo..Elvis sa mu zahryzol do nosa a Hubi do nohy..
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 02.Aug. 2011 23:15    Predmet: Odpovedať s citátom

...a to ja som si myslela, že vrchol úspechu čo do hry psa a fretky je kombinácia môj Kožich a hrubosrstý jazvečík Laughing

Nebohý Vlňák sa kedysi "prechádzal" po cudzom bernardýnovi ako po sedačke, žiaľ nemala som pri sebe foťak. Bol to úžasný pohľad.
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 03.Aug. 2011 23:53    Predmet: Odpovedať s citátom

ja by som sa tiez pozrela ako sa moj Bruno hra so psom, pes preto ale bohuzial nema pochopenie a na fretku pozera ako na veceru, takze musia mat byt rozdeleny.. najviac sa mi lubilo, ked som sa ich pokusala dat dokopy, dala som psovi nahubok pre istotu a drzala ho na voditku, pustila som bruna a pes sa za nim uplne isiel zblaznit a Brunko bez akehokolvek pudu sebazachovy si len pobehoval a skumal byt, psa ignoroval Very Happy Ked to skusam s tym, ze mam bruna na rukach, pes ho olize, ale cely sa trasie ako sa premaha nezozrat ho, takze oni kamarati nebudu.. Ale minule na prechadzke zahnal yorksira Smile A este som sa chcela pochvalit, ze Brunovi dnes prisli prve dospelacke granule, takze je uz velky chlap Smile ale on ma vacsiu zabavu z krabice v ktorej prisli Very Happy
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 07.Sep. 2011 11:38    Predmet: Odpovedať s citátom

zacinam si mysliet, ze fretky vedia lietat.. Very Happy
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Mar. 2012 17:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Vitazoslavne vam oznamujem, ze po snad aj roku odhodlavania sa, som dnes konecne Bruna objednala na kastraciu Smile kedze ma vet dost zaskocil otazkou "moze byt zajtra?", nechala som to az na buducu stredu, tak nam potom drzte palce a pacicky Smile
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Mar. 2012 19:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Drzime! Neboj, Brunko to zvladne lepsie ako ty! Wink
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 7 z 10

Prejdi na: