Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ballou "Bruno" Serene sunset :)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dominkaa
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Utorok 06.Mar. 2012 0:24    Predmet: Odpovedať s citátom

To je mi jasne Smile ja si vzdy hovorim, ze v pohode, ved sa nic nedeje, ale ked uz pride k tomu, ze sa brunovi nieco stane, je zo mna cista histerka Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 06.Mar. 2012 8:34    Predmet: Odpovedať s citátom

To mi je jasne. Som taka ista. Dokonca nechytam ani pri synovi nikdy paniku, ale ked sa tyka nieco fretiek, tak ta hysteria je hojne velka. Laughing
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 06.Mar. 2012 12:23    Predmet: Odpovedať s citátom

taak moc drzime vsetky labky co doma mame Smile Brunko to zmakne o teba mam vacsi strach Smile
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 14.Mar. 2012 20:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak a uz sme doma, o gulky lahsi... Brunko este spi, som zvedava, ako mu bude, ked sa zobudi. Uz sa aj trosku poprehadzoval v prepravke. Inak vet vravel, ze by nemal aspon do zajtra obeda jest. Ale nejak sa mi to nezda, ze by mala fretka tolko hladovat. Ako to ma byt? Lebo oni su tam dvaja a ten mladsi sa tusim vo fretkach vyzna lepsie, ale ten odisiel hned po zakroku domov a toto mi hovoril ten starsi..
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Streda 14.Mar. 2012 21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Do zajtra hladovka určite nie. Neviem kedy mu to robili ale ak niekedy čo ja viem, o takej 17-tej, tak mu kľudne môžeš dať zopár granuliek a vitamínovú pastičku. Teda ak bude prebraný a schopný jesť. Nezabudni hlavne na vodu. Pomaličky nech začne papať. A nedovoľ mu nejako moc jašiť sa a ak ho máš v klietke, kde sú nejaké rebríčky, tak preč s nimi.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 14.Mar. 2012 21:29    Predmet: Odpovedať s citátom

no ved hned sa mi to nezdalo. ten mlady vet sa viac studuje fretkam, on aj operoval, len hned potom isiel domov a potom som sa este vypytovala toho druheho, tak ten asi podla psov... zatial stale spi, takze krmit budem asi niekedy v noci. v klietke sa udrzat neda, ale mame ju ako drziak na napajacku Very Happy ale dala som prec spodok, nech nemusi liezt cez to vysoke a zbytocne si to suchat, nechala som mu len vrch aby osm mala na co dat napajacku, takze myslim, ze nebezpecenstvo mu nehrozi Smile
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 14.Mar. 2012 21:55    Predmet: Odpovedať s citátom

no brunko este len pred chvilou zacal tak tackavo vseliajk chodit a uz sa chcel vystverat na postel Very Happy tak som ho tam musela vylozit, teraz strazim aby nespadol, ked sa zobudil, rozmaznanec maly
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Streda 14.Mar. 2012 23:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ožranček malý Wink .
Niekto znáša anestéziu lepšie, niekto horšie. Pamätám si, že Pongo bol po zákroku totálne grogy a veľmi ubolený, tiež sa tak tackal. Speedy to znášal úplne super, hneď bol prebraný a fungoval normálne.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 14.Mar. 2012 23:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Stale spi, zaliezol v posteli pod paplon a ked ho aj idem pozriet, tak len tak zdivhne hlavu a s takymi prizmurenymi ocami na mna pozera, ani tie sa mu nechce otvarat Smile ale prebraty uz v podstate je, ked uz aj chodil, len ho teraz asi zmohla ta bolest a tak.. on je strasna fajnovka, ved aj ked mu na vystave kontroluju usi, tak pisti jak keby ho vrazdili Smile Poriadne to u veterinara aj zasmradil, vet sa smial, ze ho az oci stipu z toho smradu Very Happy vyspinka sa, naberie sily a dufam, ze rano uz bude behat Smile
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 15.Mar. 2012 3:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Je pol tretej rano, brunko sa po uz normalnom spanku zobudil a beha ako keby nic. snazim sa mu pomoct aspon z postele a na postel. napil sa, vycikal, dokonca aj kakal Smile Prenoroval celu postel a uz zase spi, dufam,ze uz kludnejsia zaspim aj ja, dobru noc! Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 8 z 10

Prejdi na: