Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ballou "Bruno" Serene sunset :)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 15.Mar. 2012 9:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Vitaj Brunko medzi kastrovancami! Wink Zvladol to uplne super. U samcov to nie je az take nebezpecne, ale samci dokazu byt ovela vacsie citlivky na seba ako samicky. U nas to tak bolo. Jimmy po narkoze dlho spal, dlho sa preberal a tvaril sa asi 4 dni veeeeelmi ubolene. Aj ked hned prvu noc sa stveral v klietke hore, aj ked som mu vsetky schodiky a hamaky dala prec. Takze v noci som musela vsetko davat spat do klietky, aby sa mohol spokojne vystverat do svojho horneho hamaku a spinkat. Kimmka ta bola ovela cipernejsia, aj ked s nou sme mali ine problemy. Samicky su proste vacsie sidla.
Tak si "pacienta" opatruj a rozmaznavaj, nech sa cim skor "vylieci"! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dominkaa
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 15.Mar. 2012 23:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak tie ranky su take otvorene a nechava po sebe take krvave fliacky ked sa o nieco oprie. ale to je asi den po zakroku normalne, nie? len sa chcem uistit, lebo ho to trosku hneva a sem tam do toho rype
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 16.Mar. 2012 0:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Jemné mokvanie je ok. Vacsie mláčky sú horsie, ak ešte zajtra bude tej krvi viac, radsej chod nech sa na to skuknú.
My máme stehy, teda jeden steh na každom miešku, mokvalo nám to asi do vecera, dnes už nie. Kastrovaný bol o pol 11

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 16.Mar. 2012 9:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem, ved oni su na tom skoro rovnako, aspon mam s kym porovnat ci sa to dobre hoji Smile My sme boli o 18. ale uplne sa zobudil az o pol 3. v noci. To ani niesu mlacky,len take odtlacky. vecer som umyla podlahu a rano som nasla len jednu a mam pocit ze je to uz trosku suchsie. ale skoro celu noc prespal v posteli Smile My stehy ani nemame,len to prestriekal tym sprejom,ale moc mu tam z neho uz nezostalo
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Aug. 2012 9:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sme si vcera priniesli domov malu vystrasenu Selmi. Pomaly sa uci ako lezat v hamaku, velmi sa jej tam paci, tiez zboznuje skrabkanie a nenavidi fretky Smile chudak Bruno... Very Happy On s nou chce byt kamarat, ale ona na neho len syci a ked sa jej dotkne, pisti Smile uz sa po nom zacala aj zahanat zubkami, ked ju dostane do rohu... vcera sa dokonca z neho pokakala od strachu, ale vobec sa nezasmradila, co sa mi zda dost cudne, tak jej dam pre istotu skontrolovat zliazky.. Dost ma prekvapilo je NIKDY!!! nebola ockovana proti besnote. Takze mame co u veta robit... Zatial chce papat len whiskas na ktore je zvyknuta (az 18% masa!). Odvazim ju, ked sa trosku skludni z rannej navstevy Bruna. Len si sedi v hamaku a preventivne syci Very Happy Bruno si zatial nasiel novy sport a naucil sa chodit po rebriku, ktory mam oprety na chodbe Twisted Evil
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Aug. 2012 15:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Super, že Brunko má "kamošku" Twisted Evil Ono sa to časom utrasie a budeš rada, že sú dvaja Very Happy Držím palčoky aby si ich čím skorej videla ako sa k sebe túlia v jednom peliešku Wink

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Aug. 2012 17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

To dufam, ze sa rychlo nauci, ze je fretka, strasne sa ho boji, cely den odmietala vyliezt z pelechu. Ale inak je strasny maznak, hned prvy den nema vobec problem na mne spat a hrozne sa jej lubi skrabkanie, cisty medvedik, Bruno tak neobsedi na rukach jak ona Smile A musim ju pochvalit, teraz som ju koneccne dostala von a aj ked behala po izbe, isla pekne do voliery na zachodik, dufam, ze mi bude robit takto radost stale, u Bruna je to uz standard, vobec nemame zachody po byte, vzdy chodi pekne do voliery Smile
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Aug. 2012 18:51    Predmet: Odpovedať s citátom

a dalsi pokrok! sama sa sla pozriet na Bruna! Smile ale len cez mreze pozrela ako kaka a potom sa radsej schovala do pelechu Smile a dala som jej z ruky par granuliek a uz ich papa sama, takze u nas od hladu neumrie Smile
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 17.Aug. 2012 8:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Viem, ze si tu pisem sama so sebou ale dnes mi moje srdiecka zase spravili taku radost! Smile Selmicka sa nechala natolko ovladnut gimpetkou, ze ju chvilku spolu lizali, potom odisla vo voliery, mylsela som, ze sa chce zase schovat do svojho pelechu, ale ona musela len kakat, dokonca, este potom na chvilocku vysla aj von Smile som na nich hrda Smile zoznamovanie na rukach bude asi najlepsie, lebo inak stale pred brunom zdrha s histerickym jakotom Very Happy A ked je na dosah, pre istotu syci vo svojom pelechu. Inokedy tichy Bruno, si len tak pobehuje po byte a stastne si pokvokava, vidiet ze ho pritomnost slecny tesi Smile Pred chvilou sa asi pomylila a ani na neho nezasycala ked siel okolo voliery Smile Zacina byt na neho postupne zvedava Smile
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Piatok 17.Aug. 2012 9:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Neboj, ona si casom zvykne na neho a potom budu nerozlucna dvojka. Ona sa predtym ako si ju priniesla s fretkami nestretavala?
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 9 z 10

Prejdi na: