Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ballou "Bruno" Serene sunset :)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dominkaa
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Sobota 18.Aug. 2012 11:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Zevraj vobec ziadnu este nevidela. Ale situacia sa nam pekne otaca. Selmicka sa osmelila, uz vylieza z pelechu a beha po byte. Horsie je, ze je z nej strasna provokaterka, Bruno pred nou zacina utekat a ona ho nahana Very Happy Je z nej maly terorista. Dala som brunovi na chrbatik pastu a pekne ju odtial lizala, potom s nim chcela asi nejak komunikovat, tak mu skocila prednymi labkami na chrbat, bruno sa otocil a ona sa zlakla, za cim nasledovala mensia vymena nazorov. Bruno na jej utoky reaguje tym, ze jej natrci krk, cim sa asi snazi o mier, ale ona za nim len beha, pisti a syci Very Happy Zacinaju nam pekne smradlave bitky, ktore vzdy vyprovokuje Selmi a potom strasne jaci, len cakam kedy zazvonia susedia, ci sa nevrazdime Very Happy Okrem toho si prisvojila chodbicku za linkou, kam si chcela nastahovat aj priatelovu botasku a brani si ju jak o zivot, Bruno sa k linke nemoze ani priblizit,hned tam leti a vyhana ho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Sobota 18.Aug. 2012 11:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Zaujímavé zvraty sa u vás dejú Laughing Zajtra budeš písať, že Bruno narieka a plače už ked teroristku vidí Laughing
No čo ti poviem.... ked sa domácnosti chytí žena, chlap musí skákať ako dáma piští Laughing Ale dobrá správa, že si asi začína uvedomovať, že asi predsa len nie je človek.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 19.Aug. 2012 10:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak Selmicka pomaly ale isto obsadzuje cely byt, Bruno uz nesmie ani pod obyvackovy nabytok a trochu ho ponahanala aj okolo postele. Chudak Brunko prisiel aj o hracky a nam pomaly miznu topanky Very Happy
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 19.Aug. 2012 11:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing vidíš, hovorila som ti Laughing Brunovi bude ochvilu do plaču čo si mu to domov doniesla Laughing a tolko radosti zo začiatku Wink

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 19.Aug. 2012 19:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Si vas stihla omotat okolo paciek? Sikovna Selmicka!!! Laughing
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 19.Aug. 2012 21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Omotana vobec neni, praveze vzdy Bruna povzbudzujeme nech ide do nej, nech sa neda, ale vzdy chudak vydeseny utecie Very Happy Stal sa z nej samozvany vladca bytu Very Happy
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 20.Aug. 2012 15:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Karty sa obrátili Twisted Evil Very Happy Veselú zábavu prajem Wink

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 24.Aug. 2012 13:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ockovanie ma mala za sebou, co je vsak horsie, moja obava zo svrabu sa potvrdila, takze sme dostali advocate pre oboch a mna caka velke pranie..
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Piatok 24.Aug. 2012 20:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Zas starosti navyse? No Domi, ber to pozitivne! Ked zvladnes tieto dve tvoje opice, tak desat deti bude pre teba malina! Wink Laughing
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 25.Aug. 2012 17:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako som uz napisala do poradne, odstranenie predelu na voliere som nacasovala na moju nepritomnost v byte, takze som si usetrila prinajmensom sluch pri bitkach Very Happy So svrabom si az take starosti nerobim, akurat je to trochu skrt cez rozpocet, ale co uz. Stava sa a dufam, ze sa ho rychlo zbavime. O mesiac skocim na kontrolu a dame advocate pre istotu este raz, ale snad to bude v poriadku. Kamarat mi hovoril, ze v nemecku maju nejaky pripravok, ktory hubi svrab okamzite, tak pozistujem, co je to zac. Do buducna pre istotu..
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

Prejdi na: