Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Doprava fretky na adopciu - surne
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Adopcie fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 21.Okt. 2010 17:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Krpec v pondelok odchadza do noveho domova. Teda aspon podla telefonatu noveho majitela, ktory dnes odo mna vymahal znacku granul, ktoru mu ma kupit, aby bol fretka spokojny...dalsi fretkomagor na obzore...Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Sobota 23.Júl. 2011 19:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ma priateľ nakoniec presvedčil, aby sme Edovi zaobstarali kamošku Laughing Jeho požiadavka bola iba tá, že to má byť samica, ja chcem po skúsenostiach s Edovou rujou a pubertou jednoznačne aspoň rok starú, pokiaľ možno kastrovanú samičku, socializovanú a s hygienickými návykmi. Buď champagne alebo harlekýn. Obom sa nám veľmi páči táto http://www.fretky-ostrava.cz/fretky_detail.php?id=73
Vziať si ju môžeme až v septembri, nakoľko máme teraz ešte spolubývajúceho vo vedľajšej izbe a nemáme kam dať väčšiu klietku.
Jediný problém je tá Ostrava - cestovné nás vyjde toľko ako kastrácia. Confused Preto sa chcem spýtať, či nebude mať niekto z Vás v septembri cestu do Ostravy, príp. či nepoznáte niekoho, kto by bol ochotný nám freťulu previesť aspoň do Brna. Moc by nám to pomohlo. Ďakujem.
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 23.Júl. 2011 20:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Mida Napísal:
Tak ma priateľ nakoniec presvedčil, aby sme Edovi zaobstarali kamošku Laughing Jeho požiadavka bola iba tá, že to má byť samica, ja chcem po skúsenostiach s Edovou rujou a pubertou jednoznačne aspoň rok starú, pokiaľ možno kastrovanú samičku, socializovanú a s hygienickými návykmi. Buď champagne alebo harlekýn. Obom sa nám veľmi páči táto http://www.fretky-ostrava.cz/fretky_detail.php?id=73
Vziať si ju môžeme až v septembri, nakoľko máme teraz ešte spolubývajúceho vo vedľajšej izbe a nemáme kam dať väčšiu klietku.
Jediný problém je tá Ostrava - cestovné nás vyjde toľko ako kastrácia. Confused Preto sa chcem spýtať, či nebude mať niekto z Vás v septembri cestu do Ostravy, príp. či nepoznáte niekoho, kto by bol ochotný nám freťulu previesť aspoň do Brna. Moc by nám to pomohlo. Ďakujem.

Napíš toto isté na stránky útulku Ostrava.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Sobota 23.Júl. 2011 20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem, to ma nenapadlo Smile
aďa
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Nedeľa 24.Júl. 2011 13:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som sa mohla spýtať,pokiaľ by to pomohlo do Brna,tak viem,že baby z boleslavského útulku tam vozia freťule na veterinu a pokiaľ ide o dobro fretky,radi pomôžu.
Návrat hore
aďa
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Nedeľa 24.Júl. 2011 14:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Akurát som si pozrela mapu a do Boleslavi je to dosť ďaleko Sad aspoň o polovicu toľko ako do Brna,tak neviem...ak to napíšeš na stránky,možno sa niekto nájde a rád pomôže,aj mne takto priblížili Hubíka,aj keď sa mi zdala ďiaľka neskutočná...
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 24.Júl. 2011 14:27    Predmet: Odpovedať s citátom

popripade ak si na Fb tak tu je skupina ktora pomaka s prepravou zvierat,m skus aj tam napisat odkial kam potrebujes, mozno pomozu Smile http://www.facebook.com/pages/Transport-pre-%C5%A1tvornoh%C3%BDch/120595471313696
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Nedeľa 24.Júl. 2011 14:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem za ochotu Smile Viem, že fretkári si takto pomôžu, keď sa dá, preto som sa skúsila spýtať, či niekto nebude mať cestu tým smerom. Ešte máme čas do septembra, snáď sa dovtedy niekto nájde... Už máme objednanú aj väčšiu klietku Smile
http://forum.fretka.sk/viewtopic.php?p=83212#83212
aďa
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Nedeľa 24.Júl. 2011 17:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak by si chcela,skús napísať sem http://forum.fretkyboleslav.cz/viewforum.php?=7 ,možno sa skôr niekto do septembra nájde a Charlotka je naozaj pekná,tak nech sa to podarí
Návrat hore
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 29.Júl. 2011 23:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sa predsa našiel jedna pani, čo nám privezie Charlotte do Brna. Ďakujem všetkým za ochotu a rady Smile
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Adopcie fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: