Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

zoofast internetový obchod
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Dec. 2010 16:56    Predmet: zoofast internetový obchod Odpovedať s citátom

http://www.zoofast.sk/ koukněte sem, dobrý ceny, z českého obchodu mi to přišlo za 3 dny
aďa
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Streda 15.Dec. 2010 12:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja tiež stade objednávam a za 3dni to mám doma a je super,že na váhe nezáleží,lebo môžem kľudne objednať aj podstielku.Kvôli cenám sa určite oplatí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dominkaa
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Dec. 2010 23:26    Predmet: Odpovedať s citátom

tak tieto ceny sa mi pacia Smile a okrem tej vahy je super aj to, ze nad 25 eur je postovne zdarma. takze ked objednam napriklad granule, nic navyse neplatim Smile hned som sa tam aj registrovala Smile
Návrat hore
Mária.F
Člen SKCHF

Založený: 03.09.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 20.Dec. 2010 17:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som včera objednala síce za 70 eur,ale stačí iba za 25eur,aby tovar dodali zadarmo.
Teraz už len čakám kedy tovar príde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
aďa
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Piatok 29.Apr. 2011 22:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Zo začiatku ma tento obchod potešil cenami a prístupom,ale dlho to nevydržalo,mám objednávku od 5.4. a neodpovedali mi ani na emaily,čo je s dodaním,až dnes sa unúvali a sklamalo ma,že pre fretky nemajú skoro nič na sklade,pasty ani totally ferret granulky,rohový záchodík...tak aby ste niekto neboli tiež sklamaný,keď budete stadiaľto objednávať.
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 29.Apr. 2011 23:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som zo Zoofast objednávala cca pred mesiacom (po prvý krát) a bola som veľmi spokojná, tovat mi prišiel 3 dni od odoslania objednávky.
Na Zoofast sa mi páči, že je možné platiť až kurierovi pri dodaní zásielky.
Návrat hore
aďa
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Sobota 30.Apr. 2011 10:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som stadiaľ už objednávala viacráz a bez problémov,akurát tá posledná objednávka akosi ostala visieť...
Návrat hore
Dominkaa
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Nedeľa 01.Máj. 2011 18:18    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som odtial objednavala este tak davnejsie a chcela som granulky TF, jedny vitakraft a napajacku. Volali mi, ze maju len TF, co som bola dost sklamana, lebo ta napajacka mala u nich uplne super cenu.. aj som chcela teda pcokat, ze ved sa to neponahla, nech mi to poslu ked budu mat a povedal mi, ze maju problemy s dodavatelmi, ze mi poslu teda len TF, ked chcem. Takze z troch veci co som objednavala mi prisla jedna. Kupovala som len male balenie a aj ked to nevyslo nad 25, postovne mi nezaratali, co ma potesilo. Ale ked vravite, ze uz ani TF tam neni, uz tam pre mna nic nezostalo.. Sad
Návrat hore
aďa
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Streda 19.Okt. 2011 16:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Už sa asi polepšili,lebo dnes mi prišli totally ferret granulky a to som ich objednala iba v piatok.
Návrat hore
zaza03
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 30.12.2010

PríspevokZaslal: Utorok 06.Mar. 2012 8:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Isla som sa sem postazovat na internetovy obchod zoofast, ale ako vidim, nie som jedina, co zostala sklamana Confused
Uz 21. februara som si objednava pre Lili granulky a gumenu hracku a dodnes mi nic neprislo, nikto mi nezavolal, neozval sa, dokonca dnes mi ich stranku ani nejde otvorit... Uz sa objednavky asi nedockam, tak zacnem pokukavat po inom krmivku
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: