Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Freduška
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 28.01.2011

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Apr. 2011 23:06    Predmet: Odpovedať s citátom

HM,ved prave oni su taky psychologovia clovek im musi venovat dost casu aby pochopil o com im ide ,tak ako pises samozrejme ked chcu.kazdy den co je prve ked dojdem z prace prva cesta je k Freduske,dnes sme boli vonku asi tak hodinku ,mozno i daco dlhsie ,no nasa princezna sa potom aj napapkala sama ,lebo doteraz na to nemala cas kedze prezivame tu falosku a strazi svoju rukavicku,plysaky si uz poskovavala po celom dome.Tak som jej vycistila uska a pustila som ju na schody samozrejme utekala do spalne/jej kralovstvo/ale v momene ked zistila ze nejdem za nou dala spiatocku za mnou a isla ma hladat tak sme sa stretli a samozrejme ma riadne vykmasala za papucku tak som poslusne sla snou spat ,teraz uz spokojne spinka.Kedze som ju posluchla.Su to uzasne zvieratka clovek si ich zamiluje.Ked si predstavim ze ked sme ju doniesli som mala pomaly z nej hrozu tak sama sebe nechapem lebo teraz by som ju nedala za nic,tak si ma omotala.Hoc ju chcel syn ,bohuzial ten je az druhy v rade.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 19.Apr. 2011 8:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja stale tvrdim, ze ked si fretky raz niekto zamiluje, tak je to laska na cely zivot. Wink
Návrat hore
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Utorok 19.Apr. 2011 9:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak,tak to je silne puto,a ked chcu vedia oplatit lasku ktoru im clovek venoval.Ale musim Fredusku pochválit lebo zmenila som jej WC z trojuholnikoveho a stvorcovu misku pod kvetinac asi rozmer 25*25 a na dve strany som dala zabranu take L a krasne zase jeden den bola na WC ,tak uvidime co bude dnes???
To je jedina vec co ma este trapi jej trucbobky kadetade,a ked ju pristihnem a dam na WC tak volakedy to urobila ale teraz ako z trucu just nič.Tak som zvedava co sa podeje dnes.
Návrat hore
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 24.Apr. 2011 21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak dnes som prezila dalsi kusok nasej fretusky ,kedze sme spolu robili velkonocne upratovanie jej domceka samozrejme musela kontrolovat panicku a ked sa jej podarilu ukradla si handricku i ona chcela umyvat.
A ked sme vsetko umyli ,tak chodila nazerat do vedierka kam sa podela handricka.A na koniec sa rozhodla i pre potapanie ,tak prvu skusku ma za sebou.Krasne sa ponorila pre handicku a samozrejme si ju ukradla.
Skoro by som zabudla okrem opratovania ma zalubu nocneho varenia.Granulky ma vedla misky s vodou,tak sa rozhodla si navarit rozmocene graluky sama si pekne odlala vody,Samozrejme som to hned zliala do nahradnej misky ze to vyhodim,ale ked som ju videla ako sa do toho pustila,tak som jej to nechala,samozrejme papa to.je to celkom sikovna babulka.A preto ju mam tak rada.
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 25.Apr. 2011 15:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Stanka, ty máš totálne samostatnú fretku. Možno, že keby si jej napísala na lístoček čo má kúpiť, tak by aj do obchodu skočila Very Happy . No... ale asi nie, tašku s nákupom by neodniesla Sad

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 25.Apr. 2011 19:56    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja si myslim ze by si poradila i s tym nakupom,len by ho nesmela kupovat musela by kradnut ako doma v tom je dobra Laughing no ale uplne ma prekvapuje dnes sa na obed tak vysantila ,potom zaspala do mrtva zobudila sa ked som sla prec a ked som sa vratila nastalo hodinove santenie takmer bez prestavky,je na zozratie skoda ze si neprisla na tu slubenu navstevu.
Nechcem to zakriknut zatial ma moja polovicka pokoj asi jej uz nechutia tie kusance Rolling Eyes

Aby som nezabudla mame vysledok vazenia 740 g bez dokrmovania ,
tak uvidim za tyzden,lebo sme uz boli aj na 750 a padli sme na 730g ale vazila som ju kazdy den.Zmenim to raz za tyzden.
Návrat hore
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Streda 04.Máj. 2011 15:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sme vcera absolvovali dalsie kontrolne vazenie a vysledok je 730g a mame za sebou dalsie upratovanie ja mam fakt super fretusku doma to je poklad vcera mi ulozila moje teplaky ,tak som sa ich nahladala po celom dome po jej skrysach a ona mi ich zlaticko odtiahla do satnika,tak ma presvedcila ze je poriadkumilovna co je dost nezvykle,az sa hanbim ze upratuje moje veci Laughing
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Máj. 2011 7:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Taku fretku by som potrebovala kvoli mojmu synovi. U nas si vychutnavaju, ze je bordelar. Velmi sa im to paci. A ked sa aj pomyli a nieco polozi na stolicku, tak oni to stiahnu dole, potvory.
Návrat hore
aďa
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Máj. 2011 22:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Stanislava,máš záujem o freťulku z boleslavského útulku?Pýtam sa iba preto,aby ťa neodradil dotazník,baby totiž mali už aj nevydarené adopcie a takto sa snažia aspoň trochu "brániť",nie je v tom nič iné,niektorých ľudí to totiž odradí.Tak nech to výde akokoľvek sa rozhodneš.
Návrat hore
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Máj. 2011 22:45    Predmet: Odpovedať s citátom

zatial len zbieram info a ako to vlastne funguje zatial je to len plan buducnosti,ale ked daco chem tak ma neodradi nic,aj nasa freda dola kusava selma a teraz sme na sebe zavisle ja na nej a ona na mne,nekuse zacina pocuvat na meno a ucime sa teraz pouzivat wc.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Ďalší
Strana 3 z 11

Prejdi na: