Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Freduška
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 28.01.2011

PríspevokZaslal: Streda 01.Aug. 2012 19:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Caute babulky, Niki neboj to je u Huga normalne prednost ma maso a granule aj doma uhorka a melon je ako dezert, a Freduska ma svoje vykyvy niekedy sa nabombuje az ma stikutku a niekedy udrziava svoju liniu.Posielame backo macikom,samozrejme nam chybaju tesime sa na nich a sme ti vdacny a zaviazany sme si toho plne vedomy co pre nas robis.zatial len takkto mozem podakovat.

Maria
presne takto to s tymi hrackami robi aj Hugo ako keby si pysala o nasom Hugovi,presne si to vystihla...Je to asi tým menom Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Štvrtok 02.Aug. 2012 0:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Niki nemaj z Huga tazku Hlavu lebo toto celodenne behanie po dome mu po prazdninach konci, predsa nemozu byt sami pusteni ked nikto nebude s nimi a pokial on niekoho zaregistruje v blizkosti tak skusa vsetko mozne to uz poznam jeho finty.
Návrat hore
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 06.Aug. 2012 22:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Konecne nastal cas koniec pobytu u tety fretkovej/Niki/ tak sme boli pre nasich krpcov.Samozrejme spinkali ked som dosla ku nim ale ako nahle Hugo pocul ze sa s Niki rozpravame v momente bol pripraveny opustit klietku a Freduska sa prebrala trocha a spinkala dalej,no len co sme prisli domov musel ist syn s Hugom von lebo lahol si ku dveram a priam ich hypnotizoval takze sme mu zase ustupili a bolo po jeho.Freduska samozrem zlaticko nase s nami vybalovala a potom sa krasne jasavo hrala ,nastal vecer a Freduska nam uz spinka a Hugo samozrejme uz zlobri co sa da a o spanku ani naznak.Tak sme zase v klasickej realite,ale aj teta fretkova uznala ze Hugo to je zivelna pohroma/rozmaznana/ a Fredusenka je zlata priceznicka.Dakujeme vsetci za pekne prazdniny.
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 07.Aug. 2012 14:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie je za čo (aj keď mi pribudlo asi zopár ďalších šedín Twisted Evil ) Som rada, že sme to zvládli a babule sú opäť doma. Lebo pozerať sa na Huga ako sa túži na celý deň vypariť z klietky a nevyroniť pri tom slzičku, nie je veru uspokojujúci pocit. Fredulenka je zlaté bambulaté dievčatko Very Happy
Aby som nezabudla, našla som toho posledného macíka. Bol schovaný hore na chodbe v krabici od vysávača. Počítam, že to bola Hugova robota. Tak na 99 % a Ellina na 1% Laughing Dnes keď som mala vyvenčené fretky, tak mi preblesla hlavou veta: Kurníkšopa, ešte vyvenčiť Stankyne fretky a vyčistiť im kllietku Wink

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 07.Aug. 2012 16:35    Predmet: Niki Odpovedať s citátom

Si dobra citliva pre zvieratka aj to posledne a trpis viac nez kozusky. Viem co spravis nabuduce.To iste neodrieknes a Hugo to zvladne znova bez stresu.Ty nevies ze su to herci. Tak sa drz a trenuj k roku. Zelam vela pokojnych chvil.
Návrat hore
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Utorok 07.Aug. 2012 16:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze ti aj pochybeli co?? ako rychlo si clovek navykne ale musim povedat ze sledujem zmeny u Huga vcera sa zacal jasit skakat ako z retaze utrhnuty s Nikolasom sa vyjasil ale zabudol ze chlapec nema fretciu kozu a ako skakal jasil sa hral sa stihol ho pokusat ak na nohu aj ruku v ramci hry ale surovo.Najprv som si myslela ze to je len prvotna radost ale dnes rano to iste on sa asi u vas naucil hrat.A co je najlepsie nechcem to zakriknut asi si ho naucila aj rezimu rano ako sa vyjasil isiel spat a stale este spinka bol sice na wc najest pit a zase isiel spat az mi to je divne on je tusim fakt preychovany na fretci rezim, zatial ho dodrziava lebo pred tym len pobehoval chvilu pospal a zase behal a teraz je klud asi mu ten pobyt prospel.Pochopil aky maju fretky rezim.Rano sa snazil dostat do mycky a ked ho tam Kristinka nechcela pustit tak si panko Hugo chodil a sical raz z prava raz z lava,je to snimi zivot zabava.Freduska normal rezim .
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Utorok 07.Aug. 2012 17:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing režim tety fretuškovej Wink
No posledný deň sa mi trošilinku podarilo Hugísa vyprovokovať k hre ale ozaj len máličko a asi na 10 sekúnd. Potom ma mal na háku.
Asi si obaja zvykli na to, že doobeda sa hodinu behá a potom sa ide do pelíška a večer sa behá znovu. Ale neboj, zase si zvyknú na režim u Vás. Zvieratká sú veľmi tvárne a prispôsobivé. Len aby mali lásku a plné brušenká Very Happy
Maria, neprovokuj! Twisted Evil Wink Ešte len som sa ich zbavila a už mi ich chceš nakvartírovať do chalupy? Very Happy Ozaj, nechcela by si ich za rok varovať? Mala by si Huga na druhú Twisted Evil Stanka, čo povieš?

Návrat hore
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Streda 08.Aug. 2012 22:17    Predmet: Odpovedať s citátom

No tetuska Fretuska,
dnes sme pokracovali v tvojom spravnom rezime spinkalo sa do 18.30 a potom sme stavali napapali sa a freduska samozrejme sa zacala hrat do toho prisiel Hugo a teraz neuveris najprv si naliezol do prenosky vykukol z nej a cuvol tak som ho chcela z nej vybrat lebo sa tvaril smutno ale kdeze cuvol uplne dovnutra a zacal sa prevalovat a stipkat mi ruku tak zacala nasa hra az sa zacal jasit ako freduska len jeho pohyby su srandovne ked je oproti nej tky maco,v tom sa u nas zacala nahanacka do ktorej sa pridala aj Freduska to bola podivana.potom sa slecna kdesi skovala asi si dala dvacku spanku a Hugo samozrejme strazil pri dverach tak sme museli von.Ked sme sa vratili nastal klud vecere a odpocinku samozrejme musia s nami na chvilu do spalne zase zacala hra s Freduskou a neocakavane sa pripojil i Hugo nastala strasna nahanacka v momente bolo jedno velke kotulajuce sa klbko az Freduska chcela tak bezat ne bezala na mieste na prazdo,proste boli uzasny.Podala si mi pomocnu ruku ked sme mali doma kusajucu selmu, dnes je z nej princezna,podala si mi pomocnu ruku ked boli macicky chore,pomozes s varovanim a teraz si rozmaznaneho Huga naucila rezimu a to co je hra/zatial to tak vyzera/ si clovek s velkym srdieckom a som rada ze ta poznam a za to vsetko ti DAKUJEM ja i maciky.Takze by som doporucila ako vychovavatelku Laughing ,Maria to pekne vystihla Very Happy
Návrat hore
Stanislava
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Streda 08.Aug. 2012 22:22    Predmet: Odpovedať s citátom

PS k tomu varovaniu urcite by sa Freduska na nas nahnevala ved si videla ten kvokot ked dosla k vam ... Laughing
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Streda 08.Aug. 2012 22:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Stani, neblbni. Si ma dojala Crying or Very sad
Supeeer, že sa spolu smraďoši blbli, som rada Very Happy

Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Ďalší
Strana 10 z 11

Prejdi na: