Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

kandenie kade tade
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
vevko
Člen SKCHF

Založený: 07.09.2006

PríspevokZaslal: Sobota 16.Sep. 2006 21:55    Predmet: kandenie kade tade Odpovedať s citátom

Ako ucit fretku chodit na wc(moja laska chodi na wc tak na 90%)inak potom chodi kade tade..obcas s trucu(ked je v cele-samotke(ako v klietke ked je zla)) a inokedy neviem preco?..funguje metoda podplatenia?(ked sa vy tam de ma odmena) a metoda ked ju vidim ze sa vy kde nemala frcku po nosiku? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Sobota 16.Sep. 2006 22:00    Predmet: Odpovedať s citátom

No, my máme síce Miušku len dva týždne, ale je to také všelijaké. Ked je v domčeku, chodí do záchodíka. Lenže ona sa aj tak rozhodla, že záchod je celé dolné poschodie a basta. Tak sme jej tam dali záchody dva.

Ked je vonku, oblubuje kúty. nevieme to ustriehnuť, ale na tých 90% chodí najradšej do jedného, tak tam dávam potom dalsí záchod a je to v pohide. Aj ked občas si zmyslí, že najlepšie by to bolo v inom kúte alebo pod synovým stolíkom... Very Happy
Neviem ju uplatiť ani potrestať. Len sťahujem záchody.
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 16.Sep. 2006 22:02    Predmet: Odpovedať s citátom

ja ju mam pustenu v kuchyni Razz... treba jej dat odmenu ked sa vy tam kde ma...u nas to tak funguje..aspon na tych 90%...neni rada ked je v klietke..naj by bolo keby bola pustena a spon v kuchyni..sice skace do noh ked mama vari ale co uz Very Happy..nosi tenisky a dlhe nohavice Razz
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 16.Sep. 2006 22:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Haha, tenisky nosíme aj my. Mia je zatiaľ v detskej izbe, dcéra s lyžiarskými rukavicami, alôe obcas ju pustím aj do obývačky. Ked je v novej izbe, robí nenorálny randál... Very Happy
NEPLATIČ

Založený: 13.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 19:14    Predmet: Odpovedať s citátom

no ja to mam zatial ete velmi dobre...fakt si nemozem stazovat ...mala ked sa zobudi tak uteka na miesto kde sa vyspini no stava sa ze jej ujde a da to rovno do rohu izby k tyckam od raiatoru kde sa neviem az tak dostat ...potvora jakeby to vedela!! Twisted Evil ..no ale inac poslusne naskacka do zachodika niekedy z nej idem puknut od Laughing ked sa nastavuje na ten spravny roh a potom zacne cuvat ...a jak dokaka tak cela natesena vyskoci von z klietky a cupika sa hrat!...aj vasa spini stale ked vstane?,..lebo co som si ja vsimla tak mala kaka len ked vstane!!
Návrat hore
vevko
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 19:34    Predmet: Odpovedať s citátom

no moja kandi ked vstane (tak na 80% hned ide wc..alebo inde) aj pocas hry...tak vacsinou chodi do wc..ale je este mala tak nie vzdy tam "trafi" a kaka inde....ale vacsinou pouziva wcko...treba do rohov dat dake veci..handry(brloh) misky dalsie WC ale treba ju odmenovat ked sa vy tam kde ma a trestat ked nie (frcka do nosa..zatvorenie do klietky a pod .)
Návrat hore
nellqa
NEPLATIČ

Založený: 13.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 19:40    Predmet: Odpovedať s citátom

no tak odmeny to dostava hned fajnu zelenu stavnatucku papriku..samozrejme sldku! Wink ...jak jej chuti no a ked vstane tak ju sledujeme lebo vieme ze vtedy chodi kakat no a ked sa chysta tam kde nema a stihneme ju zobrat tak ju dame ku klietke a to uz vie kde ma ist no ked niesme v izbe a ona vstane a sa vykaka inde ako by mala tak ju obcas potrestam len ja ju nechcem trestat ked je uz davno po tom kaknani lebo podla mna oona uz davno zabudla ze aj kakala a to by bolo pre nu udretie za nic!
Návrat hore
vevko
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 19:42    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som daval ako odmenu varene masko..masko s konzervy(davam jej len kuracinu)
alebo melonik,varenu zeleninku(mrkvicku miluje Razz )
trestam ju len ked ju prichitim pri "cine".....lebo nemam istotu ze vie zaco tam je a to nema zmysel...to je akoby dali do vezenia cloveka a nepovedali mu za co Twisted Evil
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 20:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to zvláštne, Mia chodí na záchodík v klietke, ked je v izbe, tak kde ju napadne. Oblúbila si jeden kút, tak jej tam dávam záchodík, ale potvorka akási, akoby vedela, prečo. Dnes som ju prichytila od stolíkom, včera som sa musela vtrepať pod posteľ, skrátka začína sa kaziť. Ked sme ju priniesli, tak pekne chodila do záchoda, teraz v klietke musí mať dva, lebo podla nej je celé dolné poschodie záchod. Stredné má na jedenie a spanie a tretie, tam chodí zriedka, len tak, ked sa chce ponatahovat, alebo zhadzovať veci dole do záchoda.... Rolling Eyes
Ale budeme jej robit domček ešte v§čší, ha, padne na to sektorová skriňa.
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Sep. 2006 20:27    Predmet: Odpovedať s citátom

skus zabazpecit jednu izbu a tam ju pustit..a klietku pouzivat ako trest...alebo pelech..alebo aj aj..a nech ma wc v izbe a v klietke(tam ani nemusi mat..asopn ja tam nemam lebo mam malu kliettocku...a treba veeela trpezlivosti..odmeny tresty..a tesit sa na vysledok Razz....ja som napr dnes misku ustval a predtym nez si lahla a zaspala pekne isla na wc..vrtela sa zacuvala a bolo to..bola odmena a sla spat Razz
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Ďalší
Strana 1 z 15

Prejdi na: