Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

DOVOLENKA
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
pegas54
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.05.2010

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Feb. 2012 22:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte. Nájde sa niekto ochotný v BA a postráži 2 fretky ( samec+samica=kastrovaný) v termíne 26.3 - 29.3 popr. 30.3 2012..ale skor iba do 29.03.2012?
Ak ano piste prosim ss a mozeme sa blizsie dohodnut alebo tak.
Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lulu
Člen SKCHF

Založený: 12.09.2009

PríspevokZaslal: Utorok 10.Júl. 2012 9:44    Predmet: Odpovedať s citátom

ahojte..mam velku prosbu..potrebovala by som postrazit fretulky na tyzden-od 22.7.-29.7. Mam 3 fretky , ale NEsmu byt vsetci spolu, Charlie ma ruju..mne by stacilo postrazit aspon tie dve-Aliho a Babetku.ale chcela by som poprosit len tych, ktori su trosku skuseni a neboja sa nejakych kusancov..dakujem.
Návrat hore
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Piatok 07.Sep. 2012 18:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte, nejdem síce na dovolenku, ale nechcem zakladať nové vlákno, tak to dám sem. Hľadám niekoho z BA, kto by bol ochotný postrážiť 2 fretky v období 12. 9. - 19. 9. Máme svadbu a Edo už bohužiaľ nie je v stave cestovať niekam, lebo sa bojí, že sa ide k veterinárke a tam sa mu bude robiť zle, takže robí paniku a šumí ako šumienka Sad Má inzulinom, takže potrebuje skúsenú ruku, dostáva 2x denne Prednison po pol tabletke. Pôvodne k nim mala chodiť kolegyňa, ale ten inzulinom sa zhoršuje, tak sa bojím zveriť Eda neskúsenej osobe. V prípade potreby ich donesiem aj s ich klietkou. Budem Vám veľmi vďačná, a donesiem svadobne zakusky Smile
lulu
Člen SKCHF

Založený: 12.09.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 10.Sep. 2012 9:43    Predmet: Odpovedať s citátom

ja by som taktiez potrebovala niekoho na strazenie na prichadzajuci vikend..nikde sme neboli na dovolenke a chceli by sme ist aspon na dva dni na chatu..ak by bol niekto ochotni postrazit mojich troch zloduchov, bola by som velmi vdacna..je to tento vikend od 14.9.2012
dakujem lucia
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: