Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

fretky zoznamovanie
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
dasi
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 27.01.2009

PríspevokZaslal: Utorok 05.Júl. 2011 21:51    Predmet: fretky zoznamovanie Odpovedať s citátom

ahojte,ako som tu uz pisala,mam tri fretky,samca 2a pol roka,kastrovany ,samicku,rok a pol,tiez dva mes.po kastracii a mladu dvojmesacnu samicu.problem je vsak v tom ,ze malinka,je rucne odchovana a mam velky strach ju pustit k tym mojim dvom certiskam.skusala som menit peliesky,opatrne zoznamovanie,ale starsia samica je vyslovene agresivna,utoci a hryzie.raz po malej vystartovala a to som ju mala na rukach,ze som mala velke pochybnosti,ci sa ju nechystala zabit.takze ziju oddelene,mala s nami v izbe a yuki s milly v druhej.prosim chovatelky s podobnymi skusenostami,aby sa mi ozvali,co robit..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 05.Júl. 2011 22:09    Predmet: Odpovedať s citátom

nasa lunka tiez neznasala kazdeho koho sme k nej dali, najdlhsie sa zoznamovala s rockym (najmladsim clenom nasej fretcej rodiny), nepomahalo tam nic, isla po nom ako diva, bola strasne zlaaa, trvalo to asi 2 a pol mesiaca, kym rocky zosilnel a vyrastol, a dala som ich spolu na balkon, aby sme prezili ten smrad, prvy den sa len bili a bili, tak sme to vzdali, ale na druhy den som uz bola taka nastvana, som uz povedala ze bude sa pozabijaju alebo si to vysvetlia, a aspi po dvoch hodinach bitia sa zacali respektovat, no na noc som ich este nedala spolu, az na treti den, kedy sa zase pobili ale uz som ich dala spolu aj spat, som zatvorila secky dvere aby som ich nepocula ked bude krik Laughing
noo a rano som nasla ako bojovnici pekne spolu spinkaju, nebolo to lahke a hlavne sa netreba bat, nechaj babulku kym trochu podrastie, davaj jej ju nuchat, tie pelechy men nadalej, mozes aj zachodik alebo len hovianka a bod sa to spravi alebo uz navzdy budu oddelene, chce to veeelko odvahu a netreba sa bat, ako som uz kdesi pisala pri zoznamovani treba byt hluchy, slepy, a bezcuchu Very Happy ale hlavne hluchy lebo bude veela kriku Very Happy
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Streda 06.Júl. 2011 9:36    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj,dakujem za odpisanie Smile takze nejaka nadej na skamaratenie tam je.budem dalej postupovat opatrne,pockam,kym mala este nepodrastie(inak rastie ako z vody,za vyse tyzdna podrastla o jednu dlzku)a nejak tak to vyskusam.aj yuki,ked bola milly malinka,ju vzdy kmasol za krk a vlacil,mala vrestala ako diva,tak som im oddelila klietku a boli zvlast.jedneho dna som sa vratila z prace a predel bol preburany.nasla som ich ako spolu spinkaju a odvtedy v poho.tak uvidim co bude.. Confused
Návrat hore
aďa
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Štvrtok 07.Júl. 2011 11:44    Predmet: Odpovedať s citátom

U nás trvalo zoznamovanie skoro pol roka,už som pomaly strácala nádej,že si niekedy na seba zvyknú,Ozzy totiž štartoval po novom ako divý,prvý kontakt skončil hryzením,ryčaním a vetraním,to som sa už bála ich spolu pustiť,tak sa iba ovoniavali,pri telke sme brali každého zvlášť na ruky,aby sa videli a cítili.Snažila som sa im otierať navzájom chrbátiky,aby mali na sebe aj druhý pach.Nakoniec som ich pustila,lebo ma to už štvalo,že musím držať Hubiho samého a ráno bolo prvé,že Ozzy stepoval pod dverami a chcel k Hubimu do izby a teraz sú v pohode,dokonca aj spolu spia a hrajú sa.
Návrat hore
dasi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Sobota 16.Júl. 2011 10:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj,uz som ich aj pustila spolu sa hrat,kazdy den su v kontakte.mala dobiedza a po oboch skace,s milly sa nahanaju,hampasuju,az kym milly neprasknu nervy a nezacne zurivo utocit a malu silno hryzt.ked mala jaci,oddelim ich.yuki je flegmos,kym sa on raz otoci,ona ho 4krat obehne.potom na nu vyskoci,chyti za krk a drzi,rovnaky scenar,oddelim ich.malinka sa vsak neboji,chce sa dalej "hrat".pravdepodobne si buduje postavenie vo svorke,ale mam strach aby jej neublizili..
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 16.Júl. 2011 14:34    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim ze ktpata ked trosku podrastie a zosilnie si tam spravy poriadok jasko maly Smile)) myslim ze si zvyknu, ked to zacima liest milly na nervy tak este pred zautocenim zabav malu nejakou hrackou alebo im daj pastu, nech zacnu mysliet na ine Smile
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Utorok 19.Júl. 2011 12:35    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj,v to dufam,ze zapadne,aj ked to teraz vyzera vseliak.zatial len tak opatrne,striehnem nad nimi,ked su spolu ako sup!ale mala rastie ako z vody a potom sa uz vsetci konfrontacii nevyhnu Smile
Návrat hore
dasi
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Júl. 2011 21:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj,nechcem to zakriknut,ale uspech!tiez ako pisete som jednoduho stratila nervy a rozhodla sa ignorovat pistanie a knucanie, pustila som ich spolu po byte.uz je tomu tyzden,hraju sa spolu,nahanaju.mala je sice trochu doterna a milly niekedy len syci ako had a yuki ked jej ma dost,jej ustedri vychovny kusanec,ale teraz spolu spinkaju v deke.do klietky k nim na dlhsie sa ju este neodvazim dat,ale vyskusam aj to.takze dakujem a drzte palce:)
Návrat hore
aďa
Prima
Prima

Založený: 22.06.2010

PríspevokZaslal: Piatok 29.Júl. 2011 12:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Super Razz ,držíme palce aj všetky nožičky,u mňa je Elvis dospelý a aj tak je doterný,vždy niekoho "terorizuje" a keď freťule spia,tak visí mojej polovičke na nohe Rolling Eyes
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 01.Aug. 2011 13:55    Predmet: Odpovedať s citátom

supeer som rada ze sa to podarilo, chce to len trpezlivost Smile leen tak dalej a nakoniec sa spiknu proti tebe Laughing
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalší
Strana 1 z 7

Prejdi na: