Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ako zvýšiť návštevnosť fóra
Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť?
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 15.Dec. 2004 15:07    Predmet: Ako zvýšiť návštevnosť fóra Odpovedať s citátom

Sem prosim pridajte Vase napady a pripomienky k zlepseniu navstevnosti fora.

Napr. reklama, vylepsenie funkcii, sprehladnenie, pomoc pre zacinajucich a pod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 15.Dec. 2004 16:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Okrem toho, co som navrhoval uz davno a to zobrazovat volby:

Zobraziť nové príspevky od poslednej návštevy
Zobraziť vaše príspevky
Zobraziť príspevky bez odpovedí
História príspevkov

na kazdej podstranke.

By som navrhoval bud premenovat FAQ link na POMOC a pod.

Pripadne do zoznamu tem ako prvu pridat temu z nazvom ako napr. AKO POUZIVAT FORUM a pod. Kde by bol aspon strucny prehlad zakladnych funkcii fora a rovnako pomocka pre zacinajucich STEP BY STEP.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 20.Dec. 2004 11:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Namatkovo som pozrel, kto forum navstivil za poslednych 24 hodin a neprihlasil sa do hlasovania na url http://forum.fretka.sk/viewtopic.php?t=263 a nasiel som tam 3-4 mena ludi, ktori forum navstivili, ale nehlasovali, resp. neodpovedali. Teraz neviem ci nechceli (samozrejme, ze je to dobrovolne) alebo toto hlasovanie nenasli. (Tyka sa to Milan, Tunde a Viki. Roby-ho neratam). Som tym chcel povedat len tolko, ze nie vsetci kto forum navstevuju aj hlasovali o navstevnosti. A to hlasovanie treba brat trosku s rezervou. Ale moze to byt aj tym, ze nie vsetci hlasovanie nasli.

(Dal som tuto spravu sem, pretoze som nechcel zakladat dalsie vlakno.)
Návrat hore
JIRKA
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 09.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 21.Dec. 2004 11:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Nějaká reklama by určitě nebyla špatná, jinak souhlasím s tvými návrhy. Zatím mne nic dalšího nenapadá. Podle mne je toto fórum udělané velmi pěkně.
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 22.Dec. 2004 21:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Miki:uz som svoju chybu ciastocne napravila,napisala som,ale nehlasovala som,vysvetlenie je v mojej odpovedi.Ospravedlnujem sa,ze nereagujem n aniektore prispevky,ale je to tym,ze net mam len v robote,takze vacsinou len vsetko rychlo prebehnem.Ak budem mat net doma,slubujem ze sa polepsim Wink .Tu by sa zisiel smajlik-anjelik-taky s glorio nad hlavou Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ivka333
Člen SKCHF

Založený: 23.08.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 17.Nov. 2005 16:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Naviem či je vyrobený baner Môžem ho umiestniť na prednú stránku www.infocenter.sk aj do sekcie web zoznam ,inzercie
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Roby
Moderátor
Moderátor

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 17.Nov. 2005 19:31    Predmet: Odpovedať s citátom

ivka333 Napísal:
Naviem či je vyrobený baner Môžem ho umiestniť na prednú stránku www.infocenter.sk aj do sekcie web zoznam ,inzercie

Baner existuje má ho Heri, skús ho kontaktovať...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
ivka333
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 17.Nov. 2005 20:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechám mu správu

Ešte otázka prepojiť baner na hlavnú stranku,alebo priamo na fórum?
Skuste navrhnúť ,alebo sa vyjadriť ....?
Návrat hore
ivka333
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 23.Jan. 2006 19:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes sa umiestnil baner fretka na hlavnú stranu www.infocenter.sk benneri sa striedajú
Návrat hore
Bestius
Anonymný

PríspevokZaslal: Nedeľa 23.Apr. 2006 0:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Este som si vsimol ze na niektorych forach je tzv. verejna sprava. uzivatel na pise ze napr. nieco shana a ak zaskrtne volbu verejna sprava , tak tato sa zobrazi ako pas na vrchnej casti obrazovky s textom ktory napisal uzivatel , hned ako sa hocikto iny pripoji na forum , takze to hned vidiet. Vacsinou byva pruh cerveny takze to aj bije do oci.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť? Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Strana 1 z 2

Prejdi na: