Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Maxo :) moj hryziačik x
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 04.Feb. 2014 23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Krupicu určite nie. Niektoré fretky majú radi mliečko ale nemalo by sa dávať kôli tomu aby nemali hnačku. Lepšia varianta je miečko pre mačky, ktoré je dostať kúpiť v chov. potrebách. Moje freťule mali radi biely jogurt ale taký jemno sladkastý a miláčiky. Ale to som dávala len trochu na maškrtenie.
Ešte k tomu šúchaniu si brady o zem. Tú bradu si šúchal potom keď papal tú krupicu? Ak áno, tak si jednoducho utieral pusu. Mne to zvyknú robiť o papuče, ponožky, tepláky alebo aj koberec a podlahu Very Happy
Mne tiež Theo riadne smrdí. Začína si aj značkovať podlahu, rohy, proste o všetko sa obtiera a zostávajú po ňom kvapky moču. Len s handrou behám.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 05.01.2014

PríspevokZaslal: Streda 05.Feb. 2014 0:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Suchal po tom ako dojedol pastu... Tak sa utieral bolo to smiesne, take plazenie Smile
No Maxo tiez znackuje, beriem to ako sucast puberty a ruje, ale ten smrad. Muz prisiel z prace otvoril dvere a napriek vetraniu dostal facku pachovu Smile povedal, ze je to teda riadny humus. Wink ale mne to uz ani nevadi, ved to nie je Maxova chyba,ze je taky krasny tchorik Smile smradlavucky nadherny moj milovany Smile
Návrat hore
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Streda 05.Feb. 2014 10:38    Predmet: maxo Odpovedať s citátom

Tak to je normalne ze domaci pach necitia.Ja ho eliminujem pridanim par kvapiek octu do umyvania podlah alebo par kvapiek avivaze do vody na umyvanie.Vtedy vonia aj Jessienka to je vonavucky kozustek. Na pranie aj avivaz pouzivam detske prasky a senzitiv avivaz.Pat kvapiek pripravku na umyvanie uplne staci.No a mame priatela ktoremu pach fretulky vadi tak ked maju prijst na navstevu pridam do miestnosti na ozdobu susenu levandulu a je vystarano.Mysli si ze je to hlavne dekoracia. Po odchode uberiem a ulozim ostatok na policu kde Jessienka nedosiahne ak zabudnem je jasne co sa stane. No mam tiez skusenost ze ked som utrela kaluzku po Jessienke trochu viac octovou utierkou tak na to miesto uz nesla urobit kaluzku.Dostali sme ju od majitelky ktora sa jej nevenovala a preto sme ju na zachodik ucili sami.
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Piatok 07.Feb. 2014 16:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Maria dakujem za skvelu radu Smile ani by mi nenapadlo pridat ocot a pritom ked cistim chladnicku, bezne cistim octom Smile
Vcera sme Maxovi davali postroj , dcerke som vysvetlovala, ze to nie je psik a nebude s nou behat kam ona chce Very Happy snazil sa z toho vyvliect , ale uz pribral, odkedy je u nas, tak mu to nevyslo Wink
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Sobota 08.Feb. 2014 19:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidim, ze Maxo si vas uz omotal okolo paciek a pekne s au vas udomacnil! Tesim sa! Za chvilu sa bude aj on maznat. Mozno nie dlho, lebo nebude mat cas a bude chciet ist nieco badat, ale urcite sa toho dockas. A ked bude dospely a das ho vykastrovat, tak ani smrdiet nebude. Wink
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 10.Feb. 2014 23:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Cami... No ... Ten puch co tu po nom zostava sa da krajat hahaha Wink ale ja som asi uchylna, lebo mne to ani nevadi. Konecne mame normalne domace zvieratko. Hoci smradlavucke, ale uz mi dovoli ho aj pusinkovat na hlavicku Smile
Jasne, ze si nas omotal, ked dcera povedala, ze ani jej sa tolko nevenujem ako TEJ fretke Wink cista ziarlivost, no co uz....
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 16.Feb. 2014 0:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Maxo mi utiekol... Smile z obyvackovo-kuchynskej casti do spalnovej. Skryl sa pod postel, ale je to riesene tak, ze ho odtial nebolo mozne dostat. Normalne, ze panika, ale nakoniec pasta zabrala. V jednej ruke placuce dieta, v druhej pachnuca fretka....sak aby som sa nenudila nahodou Very Happy

Nehryzie. Neviem co sa stalo, ale uz ma nepokusal nejaku tu dobǔ dokonca som mu dala pusu na nufacik a muz krici...." Piercing si este nemala? Very Happy uz to budu dva mesiace co je s nami, myslim, ze si trosku zvykol. Ale ten jeho mocovy puch je na nevydrzanie . Vetram kolko sa da .... Ale drzi sa to tu stale hahaha Wink inac, za kazdym kto ide do kuchyne poctivo bezi . Strasne pozera s takym kukucom. Ze chceeem Smile nadherny je . Dnes som ho dala na chrbatik a hladkala brusko. Vydrzal 5 sekund to je uspech ! Bez pasty!
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 16.Feb. 2014 14:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Juj Laughing teším sa s Tebou, že sa vám tak darí budovať si vzájomný vzťah.
Tiež doma žijeme v smrádku. Len samé mláčky po podlahe Mad

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Utorok 18.Feb. 2014 15:03    Predmet: Odpovedať s citátom

No Niki, ved hovor mi daco, mne uz sa ten smrad ani nedari prebijat Smile vetram jak diva mrzneme tu casom Smile a kolkokrat ho zoberiem na ruky moje saty rovno do pracky.... Ruky ani necucham Wink a furt ma mokre brusko.... Joj . Tak ale uz nie dlho pojdeme na kastraciu.... Len sa snazim vydrzat co najdlhsie ....
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Štvrtok 20.Feb. 2014 23:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes sme mali super den Maxo prisiel akysi rozkekeseny Smile normalne po mne skakal, tak som ho nakrmila, dala mu pastu a ze sa ponahaname... Skakal po mne jak divy Wink a ked som utekala a kvicala normalne az tak nahlas chrcal , ci dychal ci co to bolo ale papulka otvorena dokoran, zuby vycerene.... Parada. Aj do tunela vosiel, ale ja som este v akejsi nevedomosti predtym kupila tunel pre zajace nie pre fretky. Az doma som zistila , ze je trosku velky.... Ale to neva. Zaklad, ze tam chodi a tesi sa Smile pri chladnicke je ako prvy a uz mame aj fotku, ked sa do mraznicky trepal za kazdu cenu. Zasadne ma. Hryzie, ked mu skusam hladkat brusko... Vobec sa nechce potulkat. Hmmmmmmm :/
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 5 z 10

Prejdi na: