Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Maxo :) moj hryziačik x
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Piatok 21.Mar. 2014 12:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Ved darmo sa nehovori, ze mas ako fretka! Wink Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Piatok 21.Mar. 2014 17:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenka, toto presne spôsobuje kastrácia - zvieratko ako keby omládlo Smile U nás 1.4. budú tri mesiace, čo k nám Theo prišiel.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 05.01.2014

PríspevokZaslal: Pondelok 24.Mar. 2014 21:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Maxo zdivel! Uplne vazne Smile siju s nim vsetci certi. Vcera som mu nechtiac stupla na labku, ale nie silno, len tak jemne a on zrazu vyskocil a kvokal jak divy. Potom neviem odkial sa vynoril a muzovi uzral do nohy tak silno, az mu tiekla krv. Vkuse sa hra. Nahana bezi dopredu hlava otocena dozadu papulka dokoran, kvoka. No nacisto je divy. Len tak zo dna na den Smile ja sa len smejem mna nekuse Smile ale ohana sa ked ho chcem hladkat. Musim ho stale nahanat. Mam pocit, ze mi niekto vymenil fretaka Wink x
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 25.Mar. 2014 9:33    Predmet: Odpovedať s citátom

On sa chce hrat. Ten postoj kedy cupka s hlavou otocenou je vyzva ku hre. A to rafanie je tiez vyzvou, aby ste ho nahanali. Treba ho uz len naucit, aby ten hryz sa naucil ovladat. Jaso rozblazneny Smile
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Utorok 25.Mar. 2014 15:55    Predmet: Odpovedať s citátom

No ved my sme hned pochopili, ze sa chce hrat, len on to dava najavo trosku silnejsie ako by sme si predstavovali Wink
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 25.Mar. 2014 20:29    Predmet: Odpovedať s citátom

My sme nasho fretaka vychovavali tak, ze ked sme sa hrali a zahryzol, tak dostal frcku do nosa s hlasnym fuj. Toto sa opakovalo este raz. Ke to bolo pri tej istej hre treti krat, tak sup do klietky. Chvilu to trvalo, ale casom pochopil, ze pri hre sa da hryzt, ale treba to vediet ovladat. Smile
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Streda 26.Mar. 2014 13:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Cami Smile to mi prave primomenulo, ked som ho isla vychovavat este uplne na zaciatku a isla mu dat frcku a na sekundu som zavahala, kym som sa nastelovala, ze aby som presne trafila a ked som mu uz dala, v tej chvili to presne vystihol a zahryzol ma az do krvi Smile a tak skoncilo nase frckovanie. Ale stale ho tak capnem po zadku trosku, okriknem fuj alebo au a on hned zalezie pod stol, lebo vie, ze urobil zle. Mne ide o to, ze aj ked ma nepohryzie, ze sa ohana. Niekedy uz ani neviem, ci to je hra ci len tak z nudy Smile vcera ho dcerka uhnala az do totalnej unavy. Zaspal pocas chodze chudak. Tolko sa hrali, vymyslela kacicku gumenu zaviazat na snurku dlhu z vetrovky(!) a taha a on bezi a lovi jak divy Smile a kvoka a naraza vsade v tom sialenstve Smile ked som prisla ja, cihal na mna spoza chladnicky a ked som ho akoze objavila vyskocil na mna , popod nohy sa mi poprepletal, dostal papat vajicko surove.... Hovadzie masko cerstve . Idem mu dnes prerobit klietku. Vobec neviem, preco nema rad hamaku. S takou radostou som mu kupovala.... No co uz Wink
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 26.Mar. 2014 18:19    Predmet: Odpovedať s citátom

To je dili Smile Takto sa ustvat Smile Ale aspon sa vyblbne aj on a aj dverka Smile
Ja som u Jimmka tym frckovanim a hlavne zatvaranim do klietky docielila, ze ked sa jasil a hryzkol, tak to nebolo do krvy, ale tak jemnejsie, ze sotva bolo vidiet otlacky. Ale je fakt, ze to sa az casom upravilo, cca tak po roku, lebo predsa bol este jasive mladatko. Az asi tak tri mesiace po kastracii to bol jemne kusajuci jasulo. Akoby dospel. Ale jasil sa cely zivot. Este aj ked bol chory. Taky moj sisinko. Aj Maxik sa casom skludni. Musi dozriet Wink
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Piatok 28.Mar. 2014 0:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Caves ludkovia Smile dnes som mala trosku volnejsi den, tak som si povedala, ze ho trosku porozmaznavam. Tak som si ho najprv nakrmila, pomojkala, urobila mu klietku nanovo, pomahal samozrejme "upratovat " behal okolo mna ... Reku dam mu pastu z prsta Wink lize lize, s prednymi malymi zubkami zoskrabuje z prsta kolko sa da a uz som si vsimla, ze coraz viac z toho mojho prsta berie do papulky, tak som mu hned takym raznym hlasom povedala... Ani to neskusaj ! ... Pozrel na mna, dooblizoval prst a isiel si po svojom Very Happy
Inac, nahanali sme sa hodinu, ja spotena, zadychcana, jak po hodine na orbitreku Wink jednoznacne je to velky pomocnik pri chudnuti Very Happy

Vecer sa hrajeme, ja taka mila dobra. A dcerka na neho cihala, zrazu vyskocila a skrikla Bu! A on chudak tak sa mu zjezil chvost, ze mi ho az luto bolo Rolling Eyes Wink
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Piatok 28.Mar. 2014 13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Chudiatko, sa prelakol. Aj ked su to velki maznaci, tak v srdiecku su to plache stvorenia, takze opatrne s prudkymi pohybmi. Ale aspon si mozes byt ista, ze nie je hluchy Wink
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 8 z 10

Prejdi na: