Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Maxo :) moj hryziačik x
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 20.Máj. 2014 11:47    Predmet: maxo Odpovedať s citátom

Zdravim velmi rada citam take krasnucke spravicky. Je to uzasne ako ta obaja trenuju. No musim ta pochvalit zvladas to na vybornu. A dcera ta je urcito zdrava a ma aspon dokonale vypestovanu imunitu. Druhe deti jej mozu zavidiet.Ved uz si nikto z nas nepamata ked deti papali piesok,olupovali a papali omietku a moji chlapci obaja nesmierne milovali detsky kamilkovy krem v tube a ako im chutil.Len treba vydrzat vsetko je ok.
Zelam vela krasnych zazitkov
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 05.01.2014

PríspevokZaslal: Sobota 07.Jún. 2014 23:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sa hlasime po kratkej odmlke Smile Maxo sa ma dobre , urcite sa uz nevie dockat dovolenky na Slovensku Very Happy babke sme oznamili, ze bude mat o clena rodiny navyse, tak ze v pivnici moze byt a ja ze coooo???? Bude v izbe niekde, tak ze sa este dohodneme Very Happy

Nejaky je unaveny. Vzdy behal aj hodinu dve vkuse a teraz pobeha pol hodinku a lahne si natiahne sa a pozera..... Potom ho to zase chyti, beha lieta kuse topanky a zase chvilku oddychuje Smile a kvoka ked sa nahaname . Dostal novu hracku mysku na spagatiku tak sa tesi Smile

Stale mu vypratavam skryse ale mladsia dcerka je v tom lepsia... Co najde to hned spapa. Tazko sa strazia tie moje detiska . Maxo ma o chvilku rok Smile u nas uz je 5,5 mesiaca Smile ten cas letiiiiiii x
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 09.Jún. 2014 22:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Maria dakujem , zabudla som podakovat Smile

Dnes to bolo super ..... Nas maly huncut bol uzasny. Doteraz ani na gauc nevysplhal a dnes??? Po oknach, zaclonach skakal sem a tam, rozbil whisky za 21 libier , manzel dostal infarkt, fretaka som rychlo ratovala, ten mu takmer krk vykrutil. A este ked som povedala, ze sak nakup si si mal odlozit, skoro som z domu letela aj ja hahaha Very Happy

O chvilu ma rok , mne pripada ako v puberte, nie kratko pred ukludnenim Wink
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Nedeľa 22.Jún. 2014 17:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte Smile

Mali sme s manzelom 10te vyrocie , zrejme sa nevedel rozhodnut pre darcek, co by ma najviac potesil a tak po oslave, ked sme prisli domov a vencili Maxa zrazu zahlasil.....Maxo ostava nastalo doma. Ziadna vonkajsia voliera....maximalne pusteny cez den, aby sa tam pohral. Kedze sme sa rozhodli mat ho stale pusteneho navolno a v klietke je len na noc a ked sme mimo domu, ma sa skvele. Vsetko preskumava a som stastna, lebo aj ja uz mam zazitky typu...nasla som ho hrabat sa v suflikoch s bieliznou Smile alebo vyskocil na umyvadlo a pil odtial vodu.... Alebo vosiel mi do mrazaku.... Wink

Je strasne spokojny a len co sa suchnem pri klietke, kedze ho mam v obyvacke, uz caka pri vratkach a pozera, ci ho pustam. Je to strasne narocne, nie je schopny ulozit sa na spanok akokolvek velmi je unaveny. Musim ho po troch hodinach cupitania kade tade normalne zobrat a zatvorit do klietky. V sekunde je v domceku a chrni.. Ked sa zobudi, hned ho pustam ... Pobeha par hodin a ked vidim , ze papa, zatvorim dvierka a hned ide spinkat.

Rohovy zachod ignoroval a chodil na svoje zvycajne miesta v dome, co bol problem, lebo v klietke kadil snad vsade..... Cami mi piradila dat mu podlhovastny a behom dna a s odmenami chodi len tam a len do jedneho rohu. Je uzasne mily a dobry a hravy a hlavne stastny. Strihanie pazurikov zvladame paradne .

No najvacsia obava bola, ako sa znesia s mojou 14 mesacnou dcerkou, ktora mu do klietky vkuse dava ovladac, cumliky a tak podobne. Ked sme ho pustili navolno, chodili okolo seba....ona zapistala, on s najezenym chvostom zdrhal prec Very Happy ani raz ju nepohryzol, iba vyskocil , lebo myslel, ze mu da jest a ona sa tak rozplakala , ze az Smile to bolo prvy aj posledny krat. Odvtedy su kamosi. Uplne ju ignoruje. Dnes som jej natrela rucku s pastou a on lizal a ona kvicala od radosti a hladkala a robila moja freta , moja freta Smile potom spala v postielke , on tam vyskocil, pochodil po nej, onuchal a s kvokanim utekal prec Very Happy

Ked ho pustam rano , vkuse sa jasi, vyzyva ma na chytacky Very Happy ja utekam ujukam a on kvoka a jasi sa Very Happy raz mi nechal v spalni sestku Very Happy a aj dnes v kupelni. Zistila som, ze zatial mi znackoval sestkou a srdieckom len tie izby, kde este nebol. Teraz ,ked uz je cely dom osestkovany, chodi krasne do klietky. Ale kupim mu aj do kupelne, aby to mal tak na pol cesty Very Happy

Zijeme si super. Ked sa hrajeme, je cely nateseny, najezeny , uteka a lovi nas a je strasne hravy. Vcera som mu objednala XL postroj, lebo kozeny mu je maly a z toho nylonoveho sa vkuse vyvlieka.

Za obet padlo 17 cumlikov a tri flase , z ktorych obhryzol silikonovy cumlik..... Hresim ho, kricim, ale on ma nepocuje Very Happy

A kupali sme sa.... Bola to riadna kovbojka Very Happy nasamponovany vyskocil z vane.... Nema rad sprchu , ale ked som zastavila vodu a chytila ho a supla naspat do vane, dal sa oplachnut. Take minutove kupanie Very Happy
Za ten polrok, co je s nami som prichadzala o strasne vela. To co dokaze urobit za jeden den, kolko usmevu mi dokaze vycarit na tvari je na nezaplatenie. Je prenadherny a strasne ho zboznujeme Smile

A je to nenormalny zlodej Very Happy a neviem kto povedal, ze fretky spia 20 hodin..... Cez den maximalne tri aj to rozlozene na tri krat.... a v noci od 11 do rana 8 . Vtedy ked aj my Smile
Návrat hore
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Nedeľa 22.Jún. 2014 22:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile Smile Laughing Very Happy
ako pekne sa to číta
aj my sme jeden čas plánovali, že freťovci budu mať vonku volierky, ale ma to hned prešlo a su stále vnútri s nami.
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 23.Jún. 2014 12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

http://instagram.com/voldemortka1
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Piatok 27.Jún. 2014 0:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Vcera som dostala dve pusinky a dnes jednu Smile a to som sa ani nemusela namazat pastiu ako minule Very Happy a nechtuac som na neho stupla. Nevsimla som si, ze je pri posteli. Valal sa v uteraku co si stiahol na zem :/ bol to hnusny pocit , ked zrazu cosi makke sa Ti pohne pod nohou..... Bolo mi to luto no, ale on mi je vkuse v patach. Sedim na wcku, zrazu suchot, skrabanie, otvori si dvere a uz pod nohami mi lezi. Smile
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

Prejdi na: