Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Nathaly

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Cintorín
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Linduš
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 15.06.2008

PríspevokZaslal: Streda 23.Sep. 2015 11:57    Predmet: Nathaly Odpovedať s citátom

Dňa 18.9.2015 o 9:46 nás opustila naša milovaná Nathaly. Vek 9 rokov, 3 mesiace a 26 dní.Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Fretky chovám od roku 2003 a neviem si bez nich život predstaviť. Nathaly bola moja tretia fretka a poznala všetky moje fretky. Keď som ju priniesla domov, bola to malá čierna gulička, s bielou srsťou len okolo tmavého ňufáčika. Bola veľmi milá, priateľská, verná a oddaná kamarátka. V očiach mala čistú úprimnosť.
Od augusta 2014 sa liečila na srdiečko. Tohto roku sa jej stav zlepšil a z jedného lieku mala už zníženú dávku. Srdiečko ju však nezradilo. Nečakane sa objavila rakovina. Agresivná forma s veľmi rýchlym spádom. Aj veterinárka bola šokovaná ako rýchlo sa to šírilo. Bola pravidelnou pacientkou a mali ju tam radi. Volali ju Natálka - naše malá bojovnice. Tak statočne bojovala o život.
(Možno ju niekto z vás videl na fotke, kde bola na vianočnom stromčeku. Bola na stránke ČR klubu KCHPF v rokoch 2010, 2011, 2012 a myslím, že je aj na FB klubu.)

Nathaly, zlatíčko, veľmi nám všetkým chýbaš. Vážim si čas, ktorý si s nami prežila. Dúfam, že sa máš vo fretčiom nebíčku dobre. Pozdravuj Frannie, Nancy, Sophie a Winnie-Fren. Spomíname na Teba s láskou a úctou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 27.Sep. 2015 21:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Je mi to úprimne ľúto.Každá strata veľmi boli. Aj keď sú krásne spomienky je to akosi málo keď prejde náš miláčik cez dúhový most. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Utorok 13.Okt. 2015 10:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 20.Jún. 2016 11:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Sad
Návrat hore
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 21.Jún. 2016 21:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Je mi to velmi luto. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Je velka skoda ,ze som chodi tak malo fretkarov. Tato stranka sa mi velmi pacila a dostala som tu dobre rady. Neznasam facebook.Viem ze je to teraz in, no zda sa mi to akesi divne.Pisat na facebook sa mi zda akoby som nieco napisala a vysumelo to. Prapacte je to moj nazor.
Návrat hore
Linduš
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 15.06.2008

PríspevokZaslal: Sobota 31.Mar. 2018 23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Nathaly, zlatíčko, už je s Tebou vo fretčiom nebíčku Ájinka, Oldinka a aj Tvoja kamarátka Sindy. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 01.Apr. 2018 0:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Cintorín Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: