Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vak pre fretku
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 08.Jan. 2005 22:59    Predmet: Vak pre fretku Odpovedať s citátom

Popis sitia vaku pre fretku opat k dispozicii tu:
www.roby.szm.sk/vak.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Majka
NEPLATIČ

Založený: 31.10.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 27.Jan. 2005 9:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ja ešte mám vak ešte z rokov základnej školy. tak som myslela, že by jej bola dobrá. je to taký vačok kde by sa jej asi páčilo. no najprv jej ho musím ukázať a vysvetliť jej, že by sa nemala schovávať.
podľa vás je to možné riešenie??? z Vášho vaku nevyskočia, alebo sú tam pripevnené??? som začiatočníčka tak preto mám toľko otázok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 27.Jan. 2005 10:21    Predmet: Odpovedať s citátom

To Majka: Vo vaku musí byť z bezpečnostných dôvodov fretka VŽDY uviazaná. Ja mám na vaku zvnútra načivé krátke vodítko (šnúru) na konci s karabinkou. Môj freťák z vaku vyskakuje stále, takže občas na tej šnúrke visí. Inak by padol rovno na zem. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JelaF
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 21.10.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 27.Jan. 2005 10:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Majka: fretule sa cítia v akomkoľvek vaku dobre, hlavne,že sa majú kam schovať a majú tam teplúčko. Určite treba pripevniť zvnútra do vaku karabinku a o ňu krátkym vodítkom fretku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 27.Jan. 2005 15:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Já se si nechala ušít brašnu, protože jsem nechtěla baťůžek na břicho a vyřešila jsem to takto...

...jak se to svědčí řeknu někdy později, protože teď ven s fretkami nechodím. Ještě jsem to nezkoušela, jenom doma. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 27.Jan. 2005 15:33    Predmet: Odpovedať s citátom

To Jordi:

Ja pouzivam upravene vrecko na prezuvky predavane v Bille. Nasity pas na plece a karabinka vo vnutri. Miske sa v tom paci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 27.Jan. 2005 15:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Miki No na té fotce to zrovna není vidět, ale Oni tam v té tašce byli oba. Jenže Medulce se líbilo uvnitř a tak si tam rochnila. Surprised) Já mám karabinku připlou na kroužku, který je tam na tom uchu přes rameno všitý spoli se zapínání. A tahle karabina je tak velká, že se do ní dalo zapnout i navíjecí vodítko Wink Tak jsem to vyfotila i s tím. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 27.Jan. 2005 15:42    Predmet: Odpovedať s citátom

To Jordi:

Dobry napad, to musim vyskusat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 27.Jan. 2005 16:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Takhle vypadá ten detail
Návrat hore
Majka
NEPLATIČ

Založený: 31.10.2004

PríspevokZaslal: Sobota 19.Feb. 2005 22:55    Predmet: Odpovedať s citátom

To Jordi:

Ničoho sa neboj. len ich vezmi najprv po jednom. Na tej fotke má tvoj maznáčik len obojok???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Strana 1 z 3

Prejdi na: