Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Prihlasenie na forum.
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť?
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 10.Jan. 2005 10:54    Predmet: Prihlasenie na forum. Odpovedať s citátom

Par krat po sebe sa mi nepodarilo prihlasit na forum. Nakoniec sa mi to podarilo, cez "prihlasenie sa na ktontrolu sukromnych" sprav.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 10.Jan. 2005 11:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja sa neodhlasujem a teraz sa mi stáva, že sa musím zakaždým znova prihlásiť, proste ma to odhlási samo. Niekedy ma to prihlási až na opakovaný pokus.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 11.Jan. 2005 10:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Situacia sa opakuje. Musim sa prihlasovat na 2x. Normalnym prihlasenim sa mi prihlasit neda, musim sa este "prihlasit na kontrolu sukromnych sprav". A robi mi to na viacerych pocitacoch.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 11.Jan. 2005 10:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked som sa odhlasil a opat prihlasil, tak uz ma prihlasilo normalne. Robi to aj Vam niekomu?

To Admins:
Menilo sa nieco na fore?
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 11.Jan. 2005 11:08    Predmet: Odpovedať s citátom

To Miki: Keď zavriem stránku fóra, vždy ma to odhlási. Doteraz mi to nerobilo. Prihlásiť sa mi dá bez problémov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 11.Jan. 2005 13:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Na fore sa pokial viem nemenilo nic, mne to funguje na vsetkych mojich pocitacoch v poriadku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Lenka
Člen SKCHF

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 11.Jan. 2005 14:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj mne to frčí bez problémov. Aj v práci, aj doma.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kika
Medium
Medium

Založený: 27.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 12.Jan. 2005 18:37    Predmet: prihlasenie Odpovedať s citátom

To Miki: Mne to tiez zo zaciatku po zaregistrovani blblo, ale uz to ide v poriadku. Wink
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Feb. 2006 13:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná to dobrý nápad není, ale co takhle vymazat registrace lidí, kteří tu byli jen jednou, nenapsali žádný přízpěvek a už je to 1 rok? Předpokládám, že se tady už stejně neukážou a pokud ano, udělají si beztak automaticky nové přihlášení. Potom se tu mylně radujeme kolik má fótum členů, ale není to čislo pravdivé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Roby
Moderátor
Moderátor

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Feb. 2006 14:50    Predmet: Odpovedať s citátom

To nie je dobrý nápad... vyplývyjúci z rôznych dôvodov a skúsenosti...
Na druhej strane, ak stanovýme také kritériá - totálne mŕtve duše - tak by to nemuselo naribiť problémy...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Čo zmeniť alebo doplniť? Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
Strana 1 z 6

Prejdi na: