Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Srsť a kúpanie
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Farebné varianty
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Koľko krát kúpete fretku?
1x mesačne
15%
 15%  [ 10 ]
2x mesačne
11%
 11%  [ 7 ]
1x týždenne
14%
 14%  [ 9 ]
Podľa potreby
58%
 58%  [ 37 ]
Celkom hlasov : 63

Autor Správa
Heri
Admin
Admin

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 10.Júl. 2004 19:30    Predmet: Srsť a kúpanie Odpovedať s citátom

Koľko krát do mesiaca kúpete fretku? Aký šampón je dobrý? Vyčesávate fretku?

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Lenka
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 10.Júl. 2004 19:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Nášho Bobina kúpeme zhruba raz za 1-2 týždne. Chodíme skoro každý deň vonku a tak sa dosť zašpiní. A koniec-koncov, kúpanie sa mu celkom páči. No a Žofku kúpeme asi raz za mesiac. Srsť má peknú, nepáchne a vonku sa jej veľmi nepáči, takže prechádzky s ňou nie sú až také časté. A keď už je vonku, tak väčšinou na mojich rukách. Takže sa veľmi neušpiní. No a kúpanie nie je u nej obľúbené. Smile Takže si to s Bobkom medzi sebou pekne rozdelili.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 11.Júl. 2004 8:27    Predmet: Kúpanie Odpovedať s citátom

Kuko kúpanie priam nenávidí. Je to zaújmavé, pretože keď bol maličký mali sme dojem, že sme si domov doniesli vydru. Máchal sa v každej kaluži. Teraz ho kúpeme tak 1x mesačne, ak si na to spomeniem.
Obyčajne to u nás pri kúpaní vyzerá takto:

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 8:52    Predmet: Odpovedať s citátom

no ja samanthu kupem malokedy ale aspon raz za mesiac urcite.Teda velmi sa jej vo vode nepaci.Ale ked snou ideme niekam k vode tak do nej ide hned.Len ked sa ma kupat vo vanicke tak sa jej to moc nepaci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Heri
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 9:13    Predmet: Frettchen Fellglanz Odpovedať s citátom

Frettchen Fellglanz
[150 ml] 216.00Sk

Jedinečný sprej na kožušinu fretiek, zvlášť jemný a príjemný a dlhodobo účinný. Udržiava hodvábnu a lesklú kožušinku. Tento výrobok sa dá zakúpiť len v tomto e-shope. V obchodnej sieti sa tento výrobok nenachádza

www.ifauna.sk/fretky

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 23.Júl. 2004 10:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Zatial som Vlňáka nekúpala, doteraz von nechodil. Občas ho poutieram vlhčenými utierkami na detské zadočky. Celkom som s tým spokojná. Skúšala som ho kartáčovať - o kartáč som prišla okamžite, skončil aj s fretkounom pod sedačkou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kika
Medium
Medium

Založený: 27.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 29.Júl. 2004 23:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja Lilinku kúpem, len keď sa zašpiní, ale ona kúpanie neznáša. Evil or Very Mad
Návrat hore
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 31.Júl. 2004 13:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ja tych mojich kupem len v pripade potreby.Kupanie neznasaju.Rudi sa mi vzdy za kupanie pomsti tak,ze si zo seba naschval nestrasie vodu,za kazdu cenu sa mi vydriape na chrbat a tam sa strasie.Potom sa na mna skodoradostne pozera:na tu mas,namocila si ma,ani ty nezostanes sucha.
Obaja s radostou chodia do kupelky,ale ked pocuju,ze napustam vodu,v momente sa mi vydriapu na hlavu a drziasa ako kliest.Ked ich davam dole,pripadaju mi,akoby ku mne boli pripevneni suchym zipsom.
Ine kafe su pre Rudinka mlacky-tu musi okusit kazdu...
Návrat hore
tina
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 31.Júl. 2004 14:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Lili kúpem skoro každý týždeň pretože chodíme často do lesa alebo niekam do prírody a preto je vždy špinavá Neutral .Ak sa môžem opýtať máte fretky vonku vo voliére albo vnútri?Ja mám Lili vonku vo voliére kde má zeteplené budky a peliešky.
Návrat hore
Kika
Medium
Medium

Založený: 27.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 31.Júl. 2004 16:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám Lilinku doma v byte.
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Farebné varianty Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Ďalší
Strana 1 z 11

Prejdi na: